Filtruj według

Aktywne filtry

Szafa ubraniowa 1D Happy 01
345,00 zł
Kompaktowa szafa ubraniowa z kolekcji Happy, która świetnie sprawdzi się jako element aranżacji pokoju młodzieżowego. Szafa Happy 01 wyposażona jest w część jednodrzwiową, wewnątrz której znajduje się pięć pojemnych półek, przez co szafa oferuje dużo przestrzeni do przechowywania ubrań, akcesoriów czy zabawek. Mebel wykonany został w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, w którym standardowe uchwyty zastąpione zostały wcięciami i utrzymany jest w jasnej kolorystyce białego modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic.

Zadbano o odpowiednią wytrzymałość mebla, wykorzystując przy jego produkcji wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup będzie inwestycją na długie lata

Szafa ubraniowa 3D Happy 02
629,00 zł
Duża szafa ubraniowa z kolekcji Happy, która będzie świetnym elementem wyposażenia pokoju młodzieżowego. Szafa Happy 02 składa się z części trzydrzwiowej i dwóch otwartych półek - za parą małych drzwi po lewej stronie znajduje się po jednej półce, z prawej strony z kolei są dwie półki i drążek na wieszaki. Dzięki temu szafa oferuje dużo przestrzeni do przechowywania ubrań, akcesoriów czy zabawek. Mebel wykonany został w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, w którym standardowe uchwyty zastąpione zostały wygodnymi wcięciami i utrzymany jest w jasnej kolorystyce białego modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic.

W trosce o trwałość mebla zastosowano wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup będzie inwestycją na długie lata

Szafa ubraniowa 2D Happy 03
539,00 zł
Pojemna szafa ubraniowa z kolekcji Happy, która będzie doskonałym uzupełnieniem wyposażenia pokoju młodzieżowego. Szafa Happy 03 składa się z części dwudrzwiowej, wewnątrz której znajdują się dwie półki - jedna na spodzie, druga na górze mebla - oraz drążek na wieszaki. Dzięki temu szafa oferuje sporo przestrzeni do przechowywania ubrań, a półki dodatkowo pomieszczą mniejsze przedmioty, jak akcesoria czy zabawki. Mebel utrzymany jest w jasnej kolorystyce białego modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic i wykonany został w minimalistycznym, nowoczesnym stylu, w którym standardowe uchwyty zastąpione zostały wygodnymi wcięciami.

Dodatkowo, za dopłatą istnieje możliwość zamówienia oświetlenia LED, które otwiera się w momencie otwarcia szafy. W trosce o trwałość mebla zastosowano wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup będzie inwestycją na długie lata
Szafa narożna 2D Happy 04
759,00 zł
Pojemna szafa narożna z kolekcji Happy, która świetnie sprawdzi się w bardziej niecodziennych aranżacjach i będzie doskonałym uzupełnieniem wyposażenia pokoju młodzieżowego. Wewnątrz szafy Happy 04 znajduje się pięć pojemnych półek i aż dwa drążki na wieszaki, dzięki czemu szafa oferuje sporo przestrzeni do przechowywania ubrań, akcesoriów czy zabawek. Mebel wykonany został w minimalistycznym, nowoczesnym stylu, w którym standardowe uchwyty zastąpione zostały wygodnymi wcięciami, a całość utrzymana jest w jasnej kolorystyce białego modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic.

Dodatkowo, za dopłatą istnieje możliwość zamówienia oświetlenia LED, które otwiera się w momencie otwarcia szafy. W trosce o trwałość mebla zastosowano wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup będzie inwestycją na długie lata.