Półki młodzieżowe | Vivaldi Meble

Półki młodzieżowe

Filtry

Filtry

Cechy ogólne

PodstawaStelaz

Materiał podstawy

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

Długość [cm]

Szerokość [cm]

Front

Materiał frontów

Kolor frontów

Rodzaj obrzeża frontu

Korpus

Materiał korpusu

Kolor korpusu

Rodzaj obrzeża korpusu

Plecy

Materiał pleców

Uchwyt

Materiał uchwytu

Kolor uchwytu

Otwieranie

Drzwi

Rodzaj otwierania

Sprawdź te produkty

Tego elementu nie może zabraknąć w pokoju Twojego dziecka! Mowa oczywiście o półkach ściennych. To niezwykle ważny element aranżacji funkcjonalnego wnętrza, szczególnie jeśli mowa o pokoju młodzieżowym. Z jednej strony taka przestrzeń musi być funkcjonalna, aby spełniała najważniejsze potrzeby nastolatka, zaś z drugiej powinna wyróżniać się oryginalnym designem wpisującym się w najnowsze trendy.

Funkcjonalne wnętrze dla nastolatka

Jeśli poszukujesz praktycznej alternatywy masywnych regałów stojących, która nie zabierze Ci przy tym cennej powierzchni na podłodze z pomocą przyjdą Ci wiszące moduły, a wśród nich nowoczesne półki młodzieżowe Vivaldi. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo różnorodnych wariantów. Do wyboru w nowoczesnym stylu skandynawskim, loftowym, a nawet glamour.

Estetyczne przechowywanie

Znajdź miejsce na rzeczy swojego nastolatka. Zapanuj nad chaosem i wykorzystaj zalety funkcjonalnych półek Vivaldi. To właśnie dzięki nim z łatwością posegregujesz niezbędne bibeloty i książki, a dzięki zamykanym frontom zadbasz o wyjątkowo estetyczną przestrzeń. Z kolei na otwartej powierzchni z powodzeniem wyeksponujesz rodzinne pamiątki czy trofea swojej pociechy. Łącz z gotowymi zestawami mebli lub stwórz własną kompozycję wedle osobistych upodobań. Zainspiruj się najnowszą kolekcją Vivaldi.