Witryny do salonu, szklane witryny i gabloty, komody z witryną | Vivaldi Meble

Filtry

Filtry

Cechy ogólne

Kolekcje

Meble

Półki i regały

Pomieszczenia

Salon

Sypialnia

Szafki i szafy

Waga

kg kg

Stan

Cena

Sprawdź te produkty

Funkcjonalna i estetyczna aranżacja domu to nie lada wyzwanie! Takie przedsięwzięcie, wymaga od nas nie tylko przemyślanego planu rozmieszczenia poszczególnych elementów, ale również odpowiednio dobranego wyposażenia. Zdecydowanie jednym z istotnych elementów wyposażenia bez którego nie wyobrażamy sobie praktycznego salonu jest witryna. To ponadczasowy mebel, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością z uwagi na praktyczne połączenie funkcji komody oraz regału w jednym. Witryny to nie tylko idealny sposób na organizację i ekspozycję rodzinnych pamiątek, książek, dekoracyjnych bibelotów, ale również również praktyczne rozwiązanie na oddzielenie dwóch różnych stref pomieszczenia. I choć mogłoby się wydawać, że takie meble już dawno odeszły do lamusa, współczesne trendy wnętrzarskie coraz mocniej akcentują ich newralgiczną funkcję w aranżacji funkcjonalnego domu. Jeszcze do niedawna witryny stanowiły dodatek wyłącznie eleganckich i reprezentacyjnych pomieszczeń, dziś ze względu na zróżnicowany design  i mnogość nowoczesnych form korpusu pozwalają na dopasowanie ich nie tylko do salonu, ale również na aranżację nimi dziecięcego pokoju, gabinetu czy sypialni.

Stawiamy na funkcjonalność!

Zastanawiasz się na jaki model postawić? Podpowiadamy! Wybór odpowiedniego wariantu witryny przede wszystkim powinien zależeć od stylu aranżacji naszego pomieszczenia oraz od funkcji jaką będziemy chcieli jej przypisać. Jeśli zależy nam na utrzymaniu tradycyjnego klimatu skandynawskiego lub rustykalnego zdecydowanie najlepszym wyborem będą drewniane witryny. Z kolei prowansalski klimat podkreślą białe, proste w budowie korpusy. Natomiast w przypadku nowoczesnych aranżacji utrzymanych w duchu minimalistycznym najlepiej sprawdzą się modele z przeszklonymi frontami oraz podświetleniem LED.

Organizacja w Twoim stylu

Nie ulega wątpliwości! Witryny stojące to idealne rozwiązanie dla tych, którym brak pomysłu na optymalne zagospodarowanie wolnej przestrzeni. Taki mebel to nie tylko wyjątkowo gustowny jak i również praktyczny element wyposażenia, który z całą pewnością świetnie dopełni niemal każdą aranżację. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów przygotowaliśmy szeroki wachlarz wariantów korpusów o różnych formach i gabarytach.  Zainspiruj się.