Półki wiszące, półki na książki, półki wiszące do pokoju | Vivaldi Meble

Półki wiszące

Filtry

Filtry

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

cm cm

Szerokość [cm]

cm cm

GlebokoscCM

cm cm

Cechy ogólne

Waga

kg kg

Podstawowe

Kolorystyka

Cena

Sprawdź te produkty

Aranżując mieszkanie szczególną uwagę powinniśmy poświęcić jego funkcjonalności. W minimalistycznych wnętrzach od lat idealnym rozwiązaniem są modułowe meble ścienne, a wśród nich półki wiszące. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych półek ściennych stworzonych z najwyższej jakości materiałów w różnych wariantach kolorystycznych i stylistycznych.

Współcześnie i praktycznie

Szukasz nowoczesnej alternatywy domowej biblioteczki lub komody? A może chcesz nadać nieco bardziej personalnego charakteru w swoim biurze? Mamy na to sposób, półka ścienna! To wyjątkowo uniwersalny, lekki mebel o wielu możliwościach aranżacyjnych. Z powodzeniem odnajdzie się w niewielkim pomieszczeniu nie zabierając przy tym dużo miejsca, ale również fantastycznie podkreśli styl przestrzennego wnętrza uwydatniając jego walory estetyczne. Ciągle wahasz się pomiędzy regałem stojącym a półką ścienną? W pierwszej kolejności zastanów się jaką główną funkcję ma pełnić ten mebel oraz jak dużą powierzchnią dysponujesz. Jeśli zależy Ci na jak najmniejszej ingerencji w obecny układ wnętrza, zdecydowanie postaw na półkę wiszącą. Zabierze stosunkowo mało miejsca, a co więcej nie zaburzy ona dotychczasowej aranżacji.

Znajdź swój styl

Drewniane, białe, narożne, a może klasyczne proste? Wybór należy do Ciebie. W ofercie znajdziesz kilkanaście różnych modeli w nowoczesnym designie. To świetna alternatywa nudnej domowej biblioteczki.