Biurka nowoczesne, biurka młodzieżowe i do pracy w domu, biurka pokojowe | Vivaldi Meble

Filtry

Filtry

Cechy ogólne

Stol

Rozkładany

Kształt blatu

Blat

Materiał blatu

Kolor blatu

więcej... mniej

Grubość blatu [mm]

PodstawaStelaz

Materiał podstawy

Kolor podstawy

MaxObciazeniePodstawyKG

Rodzaj podstawy

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

Długość [cm]

Szerokość [cm]

Front

Materiał frontów

Kolor frontów

Rodzaj obrzeża frontu

Korpus

Materiał korpusu

Kolor korpusu

Rodzaj obrzeża korpusu

Plecy

Materiał pleców

Szuflada

Ilość szuflad

Uchwyt

Materiał uchwytu

Oswietlenie

Oświetlenie

Zasilanie oświetlenia

Otwieranie

Drzwi

Rodzaj otwierania

Wieszak

Ilość haków

Przelotka

Rodzaj przelotki

Sprawdź te produkty

Biurka

Niezależnie od tego czy potrzebujesz biurka do nauki zdalnej, pracy czy odpoczynku, przy komputerze powinieneś zadbać o wydzielenie specjalnie dostosowanej przestrzeni. Wybierając meble do domowego biura szczególnej analizie powinniśmy poddać nasze potrzeby.

Najwyższy komfort pracy

Pamiętajmy, że to właśnie za doborem odpowiedniego wyposażenia stoi komfort pracy i zapewnienia sobie ergonomicznych warunków. Po pierwsze istotna jest wielkość przestrzeni jaką dysponujemy. To właśnie względem niej dokonamy wyboru o kształcie i rozmiarze biurka. Jeśli posiadasz wolną przestrzeń w rogu pokoju idealnym rozwiązaniem będzie biurko narożne. Choć zajmuje mniej powierzchni, pozwala na równie wysoki komfort użytkowania co standardowe. Nie zabraknie również wielu propozycji nowoczesnych odsłon klasycznych modeli z prostokątnym blatem. A wśród nich eleganckie biurka w stylu glamour, industrialnym lub skandynawskim.  Zdecyduj gdzie i jakie chcesz postawić, a następnie sprawdź dostępne możliwości. Po drugie ważna jego funkcjonalność. Szczególnie przydatna kiedy chcesz pracować w różnych pozycjach i zawsze czuć się komfortowo.

Dopasuj biurko do swoich potrzeb. Przejrzyj naszą ofertę i zainspiruj się pomysłami Vivaldi. Urządź funkcjonalny gabinet razem z nami!