Siedziska | Vivaldi Meble

Filtry

Filtry

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

cm cm

Szerokość [cm]

cm cm

GlebokoscCM

cm cm

Cechy ogólne

Waga

kg kg

Podstawowe

Kolorystyka

Cena

Sprawdź te produkty

Siedziska do każdego pomieszczenia

Ciężko wyobrazić sobie mieszkanie, w którym nie ma na czym usiąść. Siedziska są potrzebne niemal w każdym pomieszczeniu. To dzięki nim możemy wspólnie zjeść obiad, odpocząć po męczącym dniu, zrelaksować się przed telewizorem albo z wciągającą książką.  Dobrze, żeby były nie tylko bardzo wygodne, ale także piękne i przykuwające spojrzenie. Współczesne meblarstwo oferuje niesamowicie szeroki wybór siedzisk, które będą stanowiły idealne uzupełnienie aranżacji wnętrza. Do wyboru mamy niezliczoną ilość modeli, kolorów, kształtów i zastosowań. Różnorodność wykończeń umożliwia dobranie idealnego mebla do naszych potrzeb. Inne siedzisko będzie wprost stworzone do biura, a inne do jadalni.  Biurowe siedziska posiadają zazwyczaj obrotową podstawę, wygodne podłokietniki, są ergonomiczne, dzięki czemu praca przed komputerem staje się łatwiejsza i mniej obciąża nasz kręgosłup.

Siedziska do jadalni i kuchni

Siedziska do jadalni są niezbędne, jak jednak wybrać te odpowiednie. Każdy ma indywidualne potrzeby i możliwości, a poszczególne modele mogą różnić się od siebie rozmiarami. Siedziska do kuchni powinny przede wszystkim pasować do jej wystroju. W kuchni staraj się raczej unikać siedzisk tapicerowanych i wykańczanych tkaniną, gdyż chwila nieuwagi przy gotowaniu może kosztować ciężką do usunięcia plamę.

Siedziska do salonu i do pokoju

Siedziska do salonu powinny wyróżniać się przede wszystkim wygodą i rozmiarem. Często gościmy rodzinę oraz przyjaciół, a co za tym idzie, potrzebujemy ich gdzieś usadowić. Komfortowe siedziska wykończone przyjemnym dla skóry materiałem to idealne rozwiązanie. Szeroka gama wzorów i obić sprawia, że ilość aranżacji jest nieograniczona.  W przypadku siedzisk do salonu czy siedzisk do pokoju nie musimy się aż tak obawiać plam i siedziska wykańczane materiałami odnajdą się w tych pomieszczeniach świetnie. Możemy sobie w nich pozwolić na więcej ekstrawagancji, przy okazji przywiązując większą wagę do komfortu siedzenia. Przecież zależy nam, aby wolny czas spędzać przy maksymalnej wygodzie i w komforcie.