Regały pokojowe, nowoczesne regały do salonu | Vivaldi Meble

Filtry

Filtry

Cechy ogólne

PodstawaStelaz

Materiał podstawy

Kolor podstawy

Rodzaj podstawy

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

Szerokość [cm]

Front

Materiał frontów

Kolor frontów

Rodzaj obrzeża frontu

Korpus

Materiał korpusu

Kolor korpusu

Rodzaj obrzeża korpusu

Plecy

Materiał pleców

Szuflada

Ilość szuflad

Uchwyt

Materiał uchwytu

Kolor uchwytu

Otwieranie

Drzwi

Rodzaj otwierania

Sprawdź te produkty

Wybierz spośród kilku nowoczesnych modeli regałów Vivaldi i stwórz wyjątkowo nowoczesną biblioteczkę w swoim salonie. W ofercie designerskie regały stojące w loftowym, industrialnym, skandynawskim oraz minimalistycznym stylu.

Jaki wybrać?

Bez wątpienia za najbardziej uniwersalne meble uważa się te z białymi lub drewnianymi frontami o prostej, niewyszukanej formie i stonowanej kolorystyce. Takie regały szczególnie dobrze będą prezentowały się w nowoczesnym, przestronnym i jasnym wnętrzu. Z kolei w pomieszczeniu gdzie wyraźnie dominuje surowość materiałów m.in. metalowe dekoracje czy betonowe ściany z powodzeniem odnajdą się regały industrialne.

Sięgnij po produkt z najwyższej półki!

Przejrzyj ofertę i wybierz swój wymarzony model dzięki któremu z łatwością utrzymasz nienaganny porządek, wykorzystując wolną przestrzeń w mieszkaniu. Pamiętaj, że regał oprócz swoich praktycznych właściwości może również pełnić rolę modernistycznej dekoracji. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Umieść na nim ulubione książki, modne ozdoby, obrazy czy rodzinne pamiątki i stwórz wyjątkowo modną i indywidualną kompozycję. Podczas aranżacji staraj się utrzymać harmonię. Pamiętaj, że taki mebel wypełniony po brzegi zbędnymi bibelotami może wyglądać dość przytłaczająco, zwłaszcza kiedy wykonany jest wyłącznie z otwartych półek.