Regały pokojowe, nowoczesne regały do salonu | Vivaldi Meble

Filtry

Filtry

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

cm cm

Szerokość [cm]

cm cm

GlebokoscCM

cm cm

Cechy ogólne

Waga

kg kg

Podstawowe

Kolorystyka

Cena

Sprawdź te produkty

Wybierz spośród kilku nowoczesnych modeli regałów Vivaldi i stwórz wyjątkowo nowoczesną biblioteczkę w swoim salonie. W ofercie designerskie regały stojące w loftowym, industrialnym, skandynawskim oraz minimalistycznym stylu.

Jaki wybrać?

Bez wątpienia za najbardziej uniwersalne meble uważa się te z białymi lub drewnianymi frontami o prostej, niewyszukanej formie i stonowanej kolorystyce. Takie regały szczególnie dobrze będą prezentowały się w nowoczesnym, przestronnym i jasnym wnętrzu. Z kolei w pomieszczeniu gdzie wyraźnie dominuje surowość materiałów m.in. metalowe dekoracje czy betonowe ściany z powodzeniem odnajdą się regały industrialne.

Sięgnij po produkt z najwyższej półki!

Przejrzyj ofertę i wybierz swój wymarzony model dzięki któremu z łatwością utrzymasz nienaganny porządek, wykorzystując wolną przestrzeń w mieszkaniu. Pamiętaj, że regał oprócz swoich praktycznych właściwości może również pełnić rolę modernistycznej dekoracji. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Umieść na nim ulubione książki, modne ozdoby, obrazy czy rodzinne pamiątki i stwórz wyjątkowo modną i indywidualną kompozycję. Podczas aranżacji staraj się utrzymać harmonię. Pamiętaj, że taki mebel wypełniony po brzegi zbędnymi bibelotami może wyglądać dość przytłaczająco, zwłaszcza kiedy wykonany jest wyłącznie z otwartych półek.