Jadalnia | Vivaldi Meble

Filtry

Filtry

Cechy ogólne

Stol

Rozkładany

LiczbaMiejscPrzyStoleZlozony

LiczbaMiejscPrzyStoleRozlozonym

Kształt blatu

Blat

Materiał blatu

więcej... mniej

Kolor blatu

więcej... mniej

Grubość blatu [mm]

więcej... mniej

PodstawaStelaz

Materiał podstawy

Kolor podstawy

więcej... mniej

MaxObciazeniePodstawyKG

Rodzaj podstawy

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

Średnica [cm]

Szerokość [cm]

Front

Materiał frontów

Kolor frontów

Rodzaj obrzeża frontu

Korpus

Materiał korpusu

Kolor korpusu

Rodzaj obrzeża korpusu

Plecy

Materiał pleców

Szuflada

Ilość szuflad

Uchwyt

Materiał uchwytu

Siedzisko

Materiał siedziska

Kolor siedziska

więcej... mniej

Tapicerka

Nazwa tkaniny

Oparcie

Materiał oparcia

Kolor oparcia

Sprawdź te produkty

Nowoczesna i praktyczna - dokładnie tak postrzegana jest przez wielu projektantów aranżacja idealnej jadalni. To właśnie ona pełni w mieszkaniu jedną z ważniejszych funkcji. To miejsce zarówno codziennych jak i uroczystych spotkań najbliższych przy wspólnych posiłkach. Warto, więc zadbać o to, aby jej wystrój był wyjątkowo przytulny i klimatyczny.

Funkcjonalne wyposażenie

Trudno jest nam wyobrazić sobie praktyczną aranżację jadalni bez stołu. To właśnie jego zakup jest kluczowym, a zarazem najważniejszym etapem podczas planowania urządzenia takiego pomieszczenia. Przed poszukiwaniami idealnego stołu warto zastanowić się jednak nad kilkoma istotnymi kwestiami, takimi jak: wielkość oraz kształt. Jeśli planujemy gościć parzystą ilość osób zdecydowanie najlepszym wyborem będzie klasyczny stół prostokątny. Natomiast w przypadku, gdy ciężko jest nam oszacować konkretną ilość użytkowników jaka będzie przy nim zasiadała praktycznym rozwiązaniem będzie wybór stołu z okrągłym blatem. Dodatkowo dokładnie ten rodzaj mebla ze względu na swój zgrabny rozmiar szczególnie dobrze odnajdzie się w małych pomieszczeniach nie przytłaczając całości aranżacji. Kolejnym równie istotnym etapem podczas urządzania jadalni będzie dobór odpowiednich krzeseł. Jakie powinno być? Zdecydowanie wygodne i eleganckie. Tapicerowane z ozdobnym pikowaniem zdecydowanie najlepiej odnajdą się w nowoczesnym anturażu utrzymanym w stylu glamour, zaś te z drewnianymi lub metalowymi elementami z powodzeniem wpiszą się w typowo loftowy czy industrialny klimat.

Zainspiruj się

Szukasz gotowych propozycji do aranżacji Twojej jadalni? W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych, nowoczesnych zestawów mebli, dzięki którym w szybki sposób urządzisz kompletnie wyposażoną jadalnię. W ofercie stylowe zestawy utrzymane w ponadczasowym klimacie loft, jak i również klasycznym stylu skandynawskim.