Jadalnia | Vivaldi Meble

Filtry

Filtry

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

cm cm

Szerokość [cm]

cm cm

GlebokoscCM

cm cm

Średnica [cm]

cm cm

Cechy ogólne

Waga

kg kg

Podstawowe

Kolorystyka

Cena

Sprawdź te produkty

Nowoczesna i praktyczna - dokładnie tak postrzegana jest przez wielu projektantów aranżacja idealnej jadalni. To właśnie ona pełni w mieszkaniu jedną z ważniejszych funkcji. To miejsce zarówno codziennych jak i uroczystych spotkań najbliższych przy wspólnych posiłkach. Warto, więc zadbać o to, aby jej wystrój był wyjątkowo przytulny i klimatyczny.

Funkcjonalne wyposażenie

Trudno jest nam wyobrazić sobie praktyczną aranżację jadalni bez stołu. To właśnie jego zakup jest kluczowym, a zarazem najważniejszym etapem podczas planowania urządzenia takiego pomieszczenia. Przed poszukiwaniami idealnego stołu warto zastanowić się jednak nad kilkoma istotnymi kwestiami, takimi jak: wielkość oraz kształt. Jeśli planujemy gościć parzystą ilość osób zdecydowanie najlepszym wyborem będzie klasyczny stół prostokątny. Natomiast w przypadku, gdy ciężko jest nam oszacować konkretną ilość użytkowników jaka będzie przy nim zasiadała praktycznym rozwiązaniem będzie wybór stołu z okrągłym blatem. Dodatkowo dokładnie ten rodzaj mebla ze względu na swój zgrabny rozmiar szczególnie dobrze odnajdzie się w małych pomieszczeniach nie przytłaczając całości aranżacji. Kolejnym równie istotnym etapem podczas urządzania jadalni będzie dobór odpowiednich krzeseł. Jakie powinno być? Zdecydowanie wygodne i eleganckie. Tapicerowane z ozdobnym pikowaniem zdecydowanie najlepiej odnajdą się w nowoczesnym anturażu utrzymanym w stylu glamour, zaś te z drewnianymi lub metalowymi elementami z powodzeniem wpiszą się w typowo loftowy czy industrialny klimat.

Zainspiruj się

Szukasz gotowych propozycji do aranżacji Twojej jadalni? W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych, nowoczesnych zestawów mebli, dzięki którym w szybki sposób urządzisz kompletnie wyposażoną jadalnię. W ofercie stylowe zestawy utrzymane w ponadczasowym klimacie loft, jak i również klasycznym stylu skandynawskim.