Półkotapczany - Łóżka chowane w szafie | Vivaldi Meble

Półkotapczany

Filtry

Filtry

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

cm cm

Szerokość [cm]

cm cm

GlebokoscCM

cm cm

Cechy ogólne

Waga

kg kg

Podstawowe

Kolorystyka

Cena

Sprawdź te produkty

Półkotapczany - łóżka w szafie

Potrzebujesz dodatkowego miejsca w swojej sypialni lub pokoju gościnnym? Idealną receptą na zachowanie przestrzeni są półkotapczany, które pełnią funkcję mebla wypoczynkowego oraz ozdoby. W połączeniu z pozostałymi meblami, łóżka chowane w szafie, mogą stanowić jednolity i efektowny zestaw. Nikt nie domyśli się, że za niepozornym korpusem znajduje się wygodne spanie. Ich praktyczne zastosowanie znajduje wielu zwolenników. Nasze produkty charakteryzuje wysoka wytrzymałość i doskonała jakość. Wybierając półkotapczan, nie tylko zaoszczędzisz więcej obszaru, ale również dodasz wnętrzu wyjątkowego charakteru. Od tej pory nie będziesz musiał martwić się jak przenocować gości. Jednym ruchem rozłożysz i złożysz spanie.

Łóżka chowane w szafie

Łóżka w szafie to połączenie komfortu użytkowania i funkcjonalności. Szybkie i dziecinnie proste otwieranie i rozkładanie łóżka pozwoli przeistoczyć dzienny pokój w sypialnię, dzięki czemu Twoi goście nie będą zmuszeni szukać dodatkowego noclegu. Łóżka chowane już dawno przestały być kojarzone z zamierzchłymi czasami i monstrualnymi wymiarami. Obecnie, półkotapczany to eleganckie i zgrabne meble, które doskonale dopełniają wystrój każdego wnętrza.

Półkotapczany poziome i pionowe

Nasz szeroki asortyment umożliwi Ci wybór odpowiedniego mebla do swojego pokoju. Wśród łóżek chowanych w szafie znajdziesz półkotapczan poziomy lub półkotapczan pionowy, w zależności od metrażu, jakim dysponujesz. Dzięki nim zaoszczędzisz miejsce oraz zyskasz przydatne półki. W ofercie Vivaldi znajdziesz także półkotapczany dla dzieci, które są nie tylko bezpieczne, ale także estetyczne i praktyczne.