Szafy ubraniowe | Vivaldi Meble

Filtry

Filtry

Cechy ogólne

Meble

Pokój dziecięcy

Pomieszczenia

Przedpokój

Sypialnia

Szafki i szafy

Waga

kg kg

Stan

Cena

Sprawdź te produkty

Nowoczesna aranżacja garderoby

Może się wydawać, że szafa to jeden z najbardziej oczywistych, a zarazem banalnych w doborze elementów wyposażenia mieszkania. Nic bardziej mylnego! To właśnie od niej zależeć będzie charakter i styl naszego wnętrza. Zastanawiasz się jaką wybrać? Spieszymy z pomocą!

System przesuwny czy uchylny? 

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie meble z drzwiami przesuwnymi skradną serca tych, dla których zmorą są długie i wąskie pomieszczenia. Szafa przesuwna to idealna propozycja, dzięki której w pełni wykorzystasz wolną przestrzeń swojego wnętrza nie zajmując przy tym dodatkowego miejsca tak jak w przypadku drzwi uchylnych. Dodatkowo taki system z powodzeniem odnajdzie się w małych sypialniach gdzie aranżacja pozornie nieustawnych kątów czy wnęk spędza nam sen z powiek. Mimo iż, drzwi przesuwne obecnie cieszą się niesamowicie dużą popularnością to właśnie szafy z systemem uchylnym, niezmiennie pozostają określane mianem ponadczasowych. To właśnie one łączą w sobie tradycję i prostotę. Wybór należy do Ciebie!

Różnorodność stylów

Oferujemy wiele ciekawych wariantów designerskich mebli do wyposażenia Twojej garderoby. Sprawdź kolekcję Vivaldi i przekonaj się jaki styl jest najbliższy Twoim upodobaniom. Zainspiruj się do zmian najnowszymi trendami wnętrzarskimi razem z nami.