Fotele tapicerowane | Vivaldi Meble

Fotele tapicerowane

Filtry

Filtry

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

cm cm

Szerokość [cm]

cm cm

GlebokoscCM

cm cm

Cechy ogólne

Waga

kg kg

Podstawowe

Kolorystyka

Cena

Sprawdź te produkty

Wyobrażasz sobie przytulne mieszkanie bez wygodnego fotela? My nie! Dlatego z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach przygotowaliśmy wyjątkową kolekcję nowoczesnych mebli wypoczynkowych. Oferujemy szeroki wybór komfortowych foteli tapicerowanych przeznaczonych do każdego rodzaju wnętrza. Zapewniamy, że każdy model został starannie wykonany z wysokogatunkowych materiałów gwarantujących najwyższy poziom odpoczynku i estetyki. Nie da się ukryć, że to właśnie fotel, obok kanapy jest centralnym punktem każdego kąciku wypoczynkowego, dlatego tak ważny jest przemyślany jego wybór. Zatem czym kierować się przy jego zakupie, aby jak najlepiej spełniał swoje funkcje?

Odpoczynek w Twoim stylu

Po pierwsze zastanów się nad miejscem w którym będziesz chciał go postawić. To znacznie ułatwi Ci dobór odpowiedniego rozmiaru fotela. Modele o masywnej podstawie najlepiej sprawdzą się w aranżacji przestrzennego, otwartego pokoju dziennego. Zaś w niewielkim salonie zdecydowanie lepszym wyborem będzie fotel ustawiony na ozdobnych nóżkach, dzięki którym jego korpus zyska na optycznej lekkości. Po drugie staraj się zachować spójność aranżacyjną. W salonie skandynawskim idealnie odnajdzie się duży, wygodny fotel utrzymany w stonowanej, jasnej. Czego zupełnym przeciwieństwem będzie styl loftowy. Tutaj pierwsze skrzypce gra surowość, nietuzinkowe konstrukcje, asymetria oraz wyraziste kształty. Jeśli cenisz sobie powrót do tradycji zdecydowanie strzałem w dziesiątkę będzie wybór fotela z drewnianymi elementami, idealnie wpasowujący się w ponadczasowy styl retro.

Zainspiruj się

Bez względu na to na jaki styl lubisz najbardziej w naszej ofercie znajdziesz mnóstwo różnorodnych i ciekawych propozycji. Wypełnij swoje wnętrze wyjątkowo komfortowym fotelem tapicerowanym i pozwól sobie na najwyższy poziom odpoczynku.