O nas

Marka VIVALDI MEBLE wchodząca w skład WIPMEB GROUP jest owocem wieloletniej pracy i doświadczenia właściciela oraz pracowników w branży meblowej. Na rynku istniejmy od prawie 20 lat, co świadczy o tym,  jak dużym zaufaniem obdarzyli nas nasi Klienci.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie Klienta, a swoją pracę traktujemy, jak naszą pasję.

Firma WIPMEB Sp. z o.o. działa na rynku polskim i europejskim, dostarczając swoim klientom meble wysokiej jakości w przystępnych cenach, dbając przy tym o zadowolenie oraz komfort naszych Klientów. Nasza dotychczasowa działalność pokazała, iż ten cel realizujemy na wysoce zadawalającym poziomie, co potwierdza nieustannie wzrastająca liczba naszych partnerów biznesowych, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem.

Nasza firma dąży do zaspakajania coraz to nowszych potrzeb związanym z nowoczesnym designem, nowymi trendami, wymaganiami rynku i indywidulanego klienta, a także najnowszymi materiałami do produkcji mebli dostępnymi na rynku.

Jednym z podstawowych założeń naszej działalności jest zapewnienie Klientowi finalnemu szerokiego spectrum zróżnicowanej oferty w przystępnych cenach z obsługą online i dostawą do drzwi. Nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze mebli, wesprą Państwa swoją wiedzą w selekcji optymalnych rozwiązań produktowych i logistycznych, zapewniając przy tym profesjonalną obsługę .

Zapraszamy do kontaktu i pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Zespół Wipmeb