Szafki nocne do sypialni | Vivaldi Meble

Szafki nocne do sypialni

Filtry

Filtry

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

cm cm

Szerokość [cm]

cm cm

GlebokoscCM

cm cm

Cechy ogólne

Waga

kg kg

Podstawowe

Kolorystyka

Cena

Sprawdź te produkty

Kiedy myślisz o aranżacji komfortowej sypialni co jako pierwsze znajduje się na Twojej liście? Wygodne łóżko, funkcjonalna szafa, komoda, a może szafka nocna? Pozwól sobie na dodatkową przestrzeń do przechowywania i zainspiruj się nowoczesną kolekcją Vivaldi.

Organizacja w zasięgu Twojej ręki

To co wyróżnia szafki nocne Vivaldi to nieprzeciętna wygoda użytkowania oraz estetyka! W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz możliwości stylistycznych oraz kolorystycznych. Do wyboru w industrialnym, skandynawskim oraz niezwykle uniwersalnym stylu scandi. W zależności od potrzeb wśród proponowanych szafek nocnych znajdziesz egzemplarze wyposażone do zarówno w praktyczne zamykane szuflady jak i również otwarte półki.

Mnogość możliwości

Bez względu na to czy Twoja sypialnia jest przestronna czy bardziej przytulna na ten mebel z pewnością znajdzie się miejsce! To niezwykle kompaktowe rozwiązanie dzięki któremu nasze najpotrzebniejsze rzeczy będą już zawsze pod ręką. Na wierzchniej części blatu możesz z powodzeniem odnajdą swoje miejsce nasze okulary, szklanka wody czy ulubiona książka rutynowo czytana przed snem. Jedno jest pewne! Bez względu na co przeznaczysz taką przestrzeń, z pewnością wniesie ona wiele ułatwienia i korzyści do Twojego życia, czyniąc Twoją sypialnię jeszcze bardziej komfortową. Co więcej taki mebel to również świetna dekoracja, która w harmonijny sposób dopełnia anturaż klimatycznego azylu.