Biurka do biura | Vivaldi Meble

Biurka do biura

Filtry

Filtry

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

cm cm

Szerokość [cm]

cm cm

GlebokoscCM

cm cm

Cechy ogólne

Waga

kg kg

Podstawowe

Kolorystyka

Cena

Sprawdź te produkty

Domowe biuro to miejsce, w którym spędzamy wiele godzin. To przestrzeń, która najczęściej pełni rolę miejsca do nauki lub pracy zdalnej. Aranżacja takiego wnętrza powinna przede wszystkim pobudzać naszą kreatywność oraz sprzyjać koncentracji.  Zastanawiasz się jak urządzić ergonomiczne biuro, tak aby jego wnętrze zachęcało zarówno estetyką anturażu jak i komfortem użytkowania?

Zaaranżuj przestrzeń, która inspiruje

Zacznij od podstaw. Po pierwsze zwróć uwagę na wielkość wolnej przestrzeni! Jeśli urządzasz niewielki kącik do pracy zdecydowanie najlepszym wyborem będą minimalistyczne meble o łagodnej formie i stonowanej kolorystyce. Nowoczesny charakter aranżacji niewątpliwie podkreślą przeszklone oraz przezroczyste elementy. Z powodzeniem odnajdą się tutaj białe biurka wykonane z tworzywa sztucznego.  Jeśli jednak dysponujesz nieco większym metrażem gabinetu bez obaw możesz postawić na odrobinę cięższe wizualnie meble z czarnymi, drewnianymi lub matowymi frontami. Takie rozwiązanie poleca się w szczególności jeśli zależy nam na aranżacji gabinetu w stylu loft, rustykalnym oraz industrialnym. Kiedy plan rozmieszczenia elementów oraz dobór stylu mamy już za sobą pora dobór odpowiedniego wyposażenia! Nie ulega wątpliwości, że to właśnie od wyboru biurka zwykle rozpoczynamy aranżację takiego pomieszczenia. W końcu to centralna część wyposażenia domowego gabinetu. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wachlarz wariantów biurek stworzonych z myślą o najbardziej wymagających osobach. Modele proponowane w naszej ofercie wyróżnia kompaktowość, designerski wygląd oraz wysoka jakość wykonania. Gwarantujemy zróżnicowany wybór, od klasycznych, minimalistycznych modeli biurek po najbardziej nowoczesne odsłony.

Gabinet w salonie? Czemu nie!

Oddzielne pomieszczenie przeznaczone na kącik biurowy to marzenie wielu z nas, niestety nie każdy może pozwolić sobie na takie rozwiązanie. Dysponujesz wolną przestrzenią w pokoju dziennym? Wykorzystaj ją na aranżację ukrytego gabinetu. W oddzieleniu strefy wypoczynkowej od gabinetu z pomocą przyjdą Ci wysokie dekoracje, rośliny lub mobilna biblioteczka. Pamiętaj jednak, że aranżacja takiego biura powinna być spójna z pozostałością wyposażenia salonu.