Fotele do biura

Fotele do biura

Filtry

Filtry

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

cm cm

Szerokość [cm]

cm cm

GlebokoscCM

cm cm

Cechy ogólne

Waga

kg kg

Podstawowe

Kolorystyka

Cena

Sprawdź te produkty

Cenisz sobie równowagę pomiędzy wygodą, funkcjonalnością a wyglądem mebli? Świetnie się składa. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy najnowszą kolekcję ergonomicznych mebli biurowych o nieszablonowym wyglądzie i szerokim wachlarzu kolorystycznym, a wśród nich wyjątkowo komfortowe fotele do biura. Choć praca przy biurku wydaje się być mało inwazyjna, niestety przez niedostosowanie się do podstawowych zasad higieny pracy w bardzo łatwy sposób możemy narazić się na uciążliwe i długotrwałe kontuzje. Zdecydowanie jednym z najczęściej popełnianych błędów jest nieodpowiednia pozycja siedzenia. Niestety to jeden z głównych powodów przez które narażeni jesteśmy nie tylko na uporczywy ból pleców, karku czy głowy, ale również na powstawanie trwałej wady postawy. Pamiętajmy, że nieodpowiednia postawa ciała w trakcie pracy może w znaczny sposób obniżyć naszą efektywność między inny poprzez spadek samopoczucia, a nawet występujące przy tym rozdrażnienie. Aby temu zapobiec w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na to czy nasze wyposażenie jest odpowiednio dostosowane do potrzeb osoby użytkującej. Wybierając meble biurowe niezwykle ważna jest ich ergonomiczność, szczególnie jeśli mówimy o fotelach biurowych. Zapewnij sobie wsparcie przy pracy na najwyższym poziomie

Komfortowa praca ‘na obrotach’? To możliwe!

Pracujesz zdalnie? A może potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do nauki? Bez względu na to jaką funkcję ma pełnić Twój gabinet, jego aranżacja powinna być przemyślana oraz  maksymalnie funkcjonalna. Wiemy jak trudny może być zakup odpowiedniego fotela do biura w końcu to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia praktycznego gabinetu. Dlatego z myślą o najwyższym poziomie komfortu użytkowania  stworzyliśmy nowoczesną kolekcję ergonomicznych krzeseł z wyjątkowo wygodnym siedziskiem oraz stabilną konstrukcją wyposażoną w praktyczną funkcję regulacji siedziska. Postaw na najwyższy komfort pracy!

Do wyboru do koloru!

Zdajemy sobie sprawę z różnorodności Waszych gustów, dlatego, aby sprostać oczekiwaniom każdego z Was przygotowaliśmy różnorodne propozycje foteli biurowych. Czeka na Was mnóstwo ciekawych propozycji! A wśród nich nowoczesne warianty modeli utrzymanych w klasycznym, minimalistycznym designie. W naszej ofercie znajdziesz między innymi ergonomiczne fotele obrotowe w stylu loft, skandynawskim jak i te utrzymane w duchu klasycznego minimalizmu. Jesteś pasjonatem gier komputerowych i poszukujesz specjalnie dostosowanego siedziska? Dla Ciebie również coś się znajdzie! Czekają na Ciebie wyjątkowo designerskie, obrotowe krzesła gamingowe z wyprofilowanym zagłówkiem i regulowanym siedziskiem z gwarancją  utrzymania prawidłowej postawy ciała, swobodne obracanie się wokół własnej osi oraz najwyższego poziomu komfortu, szczególnie ważnego podczas kilkugodzinnej rozgrywki.

Zaaranżuj ergonomiczny gabinet

Nie mamy wątpliwości! To właśnie fotele do biura są nieodłącznym elementem kompletnej aranżacji każdego gabinetu. To co wyróżnia naszą kolekcję to przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Każdy z wariantów został stworzony przy użyciu wysoce odpornych na ścieranie oraz wyjątkowo przewiewnych materiałów zapewniających najwyższy poziom wygody oraz długoletnią satysfakcję z użytkowania.  Gwarantujemy, że nasze produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Rozsiądź się wygodnie i zapoznaj się z najnowszą kolekcją ergonomicznych foteli do biura. Już teraz stwórz praktyczną przestrzeń do pracy lub nauki razem z nami.

Oto sposób na gabinet w Twoim stylu!

Bez względu na to w jakim stylu utrzymane jest Twoje biuro w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Klasyczne fotele obrotowe, gamingowe, a może nieco bardziej odważne, kolorowe krzesła  tapicerowane? To Ty decydujesz jaki model zagości w Twoim gabinecie. Zaaranżuj swoją przestrzeń do pracy w zgodzie ze swoimi potrzebami i postaw na najwyższą jakość warunków pracy. Zainspiruj się najnowszą kolekcją mebli biurowych Vivaldi już teraz i stwórz komfortową przestrzeń do pracy razem z nami.