Szafki RTV, szafki pod telewizor, komody pod TV, stoliki pod telewizor | Vivaldi Meble

Szafki RTV

Filtry

Filtry

Cechy ogólne

Sprawdź te produkty

Szukasz nowoczesnego wyposażenia do zaaranżowania domowego kina w swoim salonie? Świetnie się składa. W naszej ofercie czekają na Ciebie designerskie modele szafek RTV wykonanych z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących długoletnią satysfakcję z użytkowania. Proponujemy nowoczesne modele szafek RTV w stylu skandynawskim, loftowym, boho jak również klasyczne białe konsole utrzymane w ponadczasowym duchu estetyki i minimalizmu.

Nowoczesna strefa kinomana w Twoim domu

Komfortowa aranżacja domowego kina to nie lada wyzwanie! My wiemy o tym doskonale. Dlatego z myślą o prawdziwych fanach wieczornych seansów przygotowaliśmy kilka tipów, które z pewnością ułatwią to zadanie. Po pierwsze odpowiednie ustawienie sprzętu multimedialnego. To niezwykle istotne jeśli chcemy zapewnić sobie najwyższy poziom komfortu podczas odpoczynku. Przyjmuje się, że środek ekranu telewizora powinien znajdować się dokładnie na wysokości oczu oglądającego. Aby odpowiednio wyznaczyć taką wysokość warto wziąć pod uwagę przede wszystkim wymiary naszej kanapy. To właśnie do niej powinniśmy dostosować wysokość zawieszenia naszego telewizora. Po drugie odpowiednie wymiary szafki RTV! Pamiętaj, że takie meble powinny być większe o około 30 % szerokości od wymiarów Twojego telewizora. Pamiętaj, że nieodpowiednio dobrane proporcje mebli do sprzętu multimedialnego mogą nie tylko zaburzyć estetykę aranżacji, ale i znacznie osłabić jej ergonomię.

Funkcjonalność w parze z ciekawym designem

Szafki RTV Vivaldi zostały zaprojektowane tak, aby spełnić nawet najbardziej surowe wymagania. Posiadają pojemne oraz praktyczne półki z możliwością przechowywania rzeczy do wyboru na zamkniętej lub otwartej przestrzeni. Za drzwiczkami z powodzeniem pomieścisz nieestetyczne kable lub zbędne urządzenia, które nie tylko zajmują potrzebne Ci miejsce, ale również skutecznie zaburzają harmonię Twojego wnętrza. Bez względu na to na jaki model się zdecydujesz szafki RTV Vivaldi z pewnością sprawdzą się zarówno w roli modnej konsoli, jak i będą pełniły funkcję praktycznego stolika pod telewizor.