Szafki na buty z siedziskiem, komoda na buty | Vivaldi Meble

Szafki na buty

Filtry

Filtry

Cechy ogólne

Meble

Pomieszczenia

Przedpokój

Szafki i szafy

Waga

kg kg

Stan

Cena

Sprawdź te produkty

Nowoczesne szafki na buty

Szafki na buty to nieodłączny element wystroju przedpokoju. Gdyby nie one, organizowanie i porządkowanie butów stałoby się prawdziwą zmorą. Nowoczesne szafki na buty są nie tylko wysoce funkcjonalne i użyteczne, ale także estetyczne. Odpowiednio dobrany kolor i bryła szafki na buty sprawi, że ten mebel stanie się ciekawym uzupełnieniem aranżacji wnętrza.

Wąskie szafki na buty

W wielu polskich mieszkaniach przedpokoje są dość wąskie i podłużne. Do takich pomieszczeń świetnie sprawdza się wąska szafka na buty, która wykorzystuje bardzo sprytne rozwiązanie konstrukcyjne. Jej drzwiczki otwierają się nie na boki, a w dół. Dzięki temu buty można do niej wstawiać pionowo, co znacznie oszczędza zajętą przez mebel powierzchnię podłogi.

Szafki na buty do przedpokoju

Szafki na buty z siedziskiem to propozycja dla każdego, kto serdecznie nie lubi wiązać butów na stojąco. Co ciekawe, takie siedzisko wcale nie musi zajmować dodatkowego miejsca w pomieszczeniu, gdyż w przypadku niektórych modeli można je schować pod specjalnie dedykowaną szafkę. Do większych przedpokoi dobrym pomysłem może być komoda na buty, która będzie większa od typowej szafki na buty, ale odda do dyspozycji znacznie więcej przestrzeni na dodatkowe pary obuwia. Szafki na buty do przedpokoju to gotowa recepta na rozrzucone po podłodze buty, które plątają się pod nogami przy wchodzeniu i wychodzeniu z mieszkania.