Fotele do salonu | Vivaldi Meble

Fotele do salonu

Filtry

Filtry

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

cm cm

Szerokość [cm]

cm cm

GlebokoscCM

cm cm

Cechy ogólne

Waga

kg kg

Podstawowe

Kolorystyka

Cena

Sprawdź te produkty

Szukasz komfortowych mebli wypoczynkowych do swojego salonu? Jeśli tak, dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji nowoczesnych foteli w wielu designerskich wzorach i kolorach. To idealny sposób na dopełnienie aranżacji komfortowego salonu, biura, a nawet sypialni.

Komfort to podstawa

Wiemy jak trudny bywa dobór odpowiedniego fotela do salonu, dlatego przygotowaliśmy kilka cennych rad na które warto zwrócić szczególną uwagę podczas jego zakupu. Po pierwsze wygodne siedzisko! Powinno ono być przede wszystkim dostatecznie duże oraz prawidłowo wyprofilowane, tak aby nie powodować niekomfortowego w odczuciu ucisku. Po drugie odpowiednie oparcie. Ono również będzie miało ogromne znaczenie dla poziomu wygody fotela. Powinno być ono tak ukształtowane, aby dopasowywało się do anatomicznej krzywizny naszego kręgosłupa. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu poziomu komfortu fotela najlepszym wyborem będą te z wysokim oparciem. Dzięki temu zapewnisz sobie swobodne podparcie szyi oraz głowy podczas relaksu. Po trzecie materiał. To również wyjątkowo istotny element na który warto zwrócić uwagę. Ważne jest, aby był łatwy w czyszczeniu oraz zapewniał odpowiednią wentylację ciała, dzięki czemu zapobiegniemy zbędnemu przegrzewaniu się. W przypadku modeli wykonanych ze skóry czy materiału syntetycznego staraj się wybierać te z dodatkowym pikowaniem ułatwiającym swobodny dopływ powietrza. Co więcej takie zdobienia będą dodatkową ozdobą korpusu zwiększającą wizualną atrakcyjność mebla.

Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów oraz solidne wykonanie mebli gwarantujących długoletnią satysfakcję z użytkowania. Zapoznaj się z najnowszą ofertą nowoczesnych foteli Vivaldi.