Narożniki do salonu, kanapy narożne | Vivaldi Meble

Narożniki

Filtry

Filtry

Cechy ogólne

Meble

Meble wypoczynkowe

Pomieszczenia

Półki i regały

Salon

PodstawaStelaz

Materiał podstawy

Kolor podstawy

Rodzaj podstawy

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

Długość [cm]

Szerokość [cm]

Tapicerka

Nazwa tkaniny

Gramatura tkaniny [g/m2]

Cena

Sprawdź te produkty

Narożniki do salonu - kanapy narożne

Gościsz wiele osób, a rodzina często wpada z niezapowiedzianą wizytą? Narożniki do salonu są idealnym sposobem, aby zapewnić wygodne miejsce najbliższym podczas wspólnych spotkań.

Nowoczesne narożniki z funkcją spania

Świetnym rozwiązaniem są również nowoczesne narożniki z funkcją spania, które można rozkładać, zamieniając mebel wypoczynkowy w łóżko. Dzięki nim już więcej nie będziesz musiał martwić się organizacją dodatkowego posłania. Komfortowy mebel staje się coraz częściej wybieraną opcją w domach nieposiadających oddzielnej sypialni. Jego kształt umożliwia popołudniowy relaks oraz drzemkę. Narożnik rozkładany pasował będzie do przestronnych wnętrz, jak i mniejszych pomieszczeń, pełniąc funkcję głównego mebla. Różnorodność modeli pozwoli Ci znaleźć narożniki rozkładane skrojone na miarę Twoich potrzeb. Zapoznaj się z naszą ofertą i stwórz własną strefę odpoczynku.

Kanapy narożne rozkładane

Nie zawsze nasz salon posiada pożądany rozmiar, jesteśmy zmuszeni aranżować wnętrze tak, aby dodatkowo go nie zagracić. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem są kanapy narożne, które zajmują niewiele miejsca, ale ich pojemność i strefa spania potrafią zaskoczyć. Kanapy narożnikowe nie tylko polecane są do małych pomieszczeń, ale także do przestronnych loftowych wnętrz, które wymagają podziału na strefy. Ustawiając odpowiednio wypoczynek, możemy odseparować np. część jadalnianą od salonu. Jak widać, kanapa narożna to wielozadaniowy i wdzięczny mebel, który warto mieć w swoim domu.