Narożniki do salonu, kanapy narożne | Vivaldi Meble

Narożniki

Filtry

Filtry

Cechy ogólne

PodstawaStelaz

Materiał podstawy

Kolor podstawy

Rodzaj podstawy

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

Szerokość [cm]

Korpus

Materiał korpusu

Siedzisko

Materiał siedziska

Tapicerka

Nazwa tkaniny

więcej... mniej

Gramatura tkaniny [g/m2]

Sprawdź te produkty

Aranżujesz salon i zastanawiasz się nad wyborem idealnego zestawu wypoczynkowego? Świetnie się składa. W ofercie Vivaldi znajdziesz nowoczesne i designerskie narożniki stworzone z myślą o komfortowym, modnym i funkcjonalnym wnętrzu.

Komfort i funkcjonalność

Nowoczesny narożnik to jeden z najważniejszych, a zarazem uniwersalnych mebli każdego domu. Z powodzeniem odnajdzie się zarówno w aranżacji przestrzennego jak i małego salonu. Przy wyborze szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na to czy posiada on funkcję spania. Dzięki temu taki mebel może posłużyć nam zarówno jako modna kanapa do odpoczynku, ale również jako wygodne łóżko. 

Kanapy narożne - sprzymierzeniec w aranżacji małych pomieszczeń

Kiedy nasz salon nie grzeszy metrażem z pomocą przyjdą nam meble narożne! To właśnie dzięki nim możemy w praktyczny sposób wykorzystać wolną przestrzeń nie zaburzając przy tym harmonii naszego wnętrza. Narożniki w kształcie litery L są tego idealnym przykładem. Taki mebel będzie równie komfortowy co kanapa, nie zabierając przy tym zbyt dużo miejsca. Warto dodać, że takie meble z powodzeniem odnajdą się zarówno w anturażu strefy jadalnianej jak i wypoczynkowej. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealny model dla siebie.