Lustra do łazienki, lustra łazienkowe | Vivaldi Meble

Lustra łazienkowe

Filtry

Filtry

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

cm cm

Szerokość [cm]

cm cm

GlebokoscCM

cm cm

Cechy ogólne

Waga

kg kg

Podstawowe

Kolorystyka

Cena

Sprawdź te produkty

Lustro – odbicie Twojego wnętrza

W każdej łazience znaleźć powinny się różne niezbędne elementy, takie jak szafki, umywalka, prysznic lub wanna. Nie sposób jednak zapomnieć o jeszcze jednym, niezwykle ważnym przedmiocie, który musi znaleźć się w każdej łazience – chodzi rzecz jasna o lutro! To nie tylko przydatny element, z którego pomocą możesz wykonać wiele czynności, ale także idealne dopełnienie wystroju i nieoceniona pomoc w optycznym powiększeniu pomieszczenia. Lustro w odpowiednim kształcie, ozdobione konkretną oprawą bądź jej pozbawione może stanowić jeden z najważniejszych punktów całej łazienki. Bo przecież przyjemniej patrzy się na swoje odbicie w równie atrakcyjnym lustrze!

Krok pierwszy: wybierz kształt

Podczas wybierania lustra powinieneś kierować się kilkoma ważnymi zasadami. Idealne lustro powinno być odzwierciedleniem Twojego charakteru, planów i preferencji, a także dobrze zgrywać się z wystrojem całej łazienki. W naszej ofercie znajdziesz lustra w różnych kształtach – możesz zdecydować się na to okrągłe, pełne, lub ostrzejsze w wyglądzie, takie jak kwadratowe czy prostokątne. Jeśli jednak zależy Ci na tym, aby znaleźć kompromis między tymi dwoma kształtami, perfekcyjną opcją będzie prostokątne lustro o zaokrąglonych kątach. Każdy z oferowanych przez Vivaldi Meble kształtów nada zupełnie innego charakteru Twojej łazience. Decyzja o tym, które spośród oferowanych przez nas luster wybierzesz, zależy tylko od Ciebie!

Krok drugi: z ramą czy bez ramy?

Wybranie kształtu to jedno, jednak równie ważnym krokiem jest podjęcie decyzji dotyczącej obramowania Twojego nowego lustra. Staraliśmy się ułożyć naszą ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć rozwiązanie idealne do swojego wnętrza. Na naszej stronie znajdziesz zatem zarówno lustra w klasycznych ramach, w odcieniach bieli, czerni czy różnych rodzajów drewna, jak również odważniejsze propozycje, w ramach a’la vintage lub bardziej nowoczesnych. Co jednak, jeśli nie podobają Ci się obramowane lustra i wolałbyś ozdobić swoją łazienkę takim pozbawionym dodatkowej oprawy? O tym również pomyśleliśmy – na naszej stronie znajdziesz też propozycje bez ram! To rozwiązanie będzie wyjątkowo trafne szczególnie w przypadku mniejszych łazienek. Tak szeroki wybór różnych opcji oferujemy Ci po to, abyś mógł dobrać idealne lustro do swojego wnętrza!

Dla naszego zespołu niezwykle ważne jest to, abyś w naszym asortymencie mógł znaleźć to, czego potrzebujesz i za razem to, co pozwoli Ci odzwierciedlić swój charakter w każdym pomieszczeniu. Zapoznaj się z oferowanymi przez Vivaldi Meble lustrami łazienkowymi i znajdź to idealne dla siebie!