Stoły nowoczesne, okrągłe i prostokątne | Vivaldi Meble

Filtry

Filtry

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

cm cm

Szerokość [cm]

cm cm

GlebokoscCM

cm cm

Średnica [cm]

cm cm

Cechy ogólne

Waga

kg kg

Podstawowe

Kolorystyka

Cena

Sprawdź te produkty

Stoły

Stół od zawsze stanowił serce każdego domu i mieszkania. Tradycyjnie już łączy on ludzi przy wspólnym spożywaniu posiłków, podczas imprez okolicznościowych czy w trakcie pogawędki przy porannej kawie. Wstawiając do swojego wnętrza odpowiedni stół, możesz nadać mu duszy i charakteru, których nigdy by nie osiągnęło bez tego mebla.

Nowoczesne stoły do każdego pomieszczenia

Stoły do salonu, czy stoły do kuchni pełnią zasadniczo tą samą funkcję, będą się jednak różniły od siebie ze względu na kilka czynników. Jeśli masz dużą rodzinę, albo często podejmujesz gości, z pewnością zechcesz posiadać stół do jadalni o słusznych rozmiarach, przy którym większa liczba osób będzie mogła komfortowo spędzać czas. Jeśli jednak masz mało miejsca, a stół ma służyć głównie Tobie i drugiej osobie, sprytne rozwiązania konstrukcyjne pozwolą Ci oszczędzić bardzo dużo przestrzeni. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne stoły do każdego pomieszczenia. 

Stoły drewniane

Klasyka gatunku. Solidne i efektowne meble wykonane z wysokiej jakości drewna to wyjątkowy dodatek naszych wnętrz. Stoły drewniane, przy których z przyjemnością zasiadamy podczas rodzinnych uroczystości, są często spotykanym elementem wystroju pomieszczeń w stylu prowansalskim lub rustykalnym.

Stoły - okrągłe i prostokątne

Rodzaj wykonania i kolor mebla to ważne kwestie, ale równie ważny jest jego kszałt. W naszej ofercie spotkać można stoły okrągłe i prostokątne, każdy z nich doskonale spełni swoje zadanie. Okrągłe o mniejszych gabarytach idealnie uzupełnią niewielki salon lub jadalnię. Prostokątne, masywne, świetnie sprawdzą się w przestronnych wnętrzach.