Filtry

Filtry

Cechy ogólne

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0kg - 76,3kg

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 799,00 zł

Cena
  • 0,00 zł - 799,00 zł

Sprawdź te produkty

Stoły do salonu i jadalni

Stół od zawsze stanowił serce każdego domu i mieszkania. Tradycyjnie już łączy on ludzi przy wspólnym spożywaniu posiłków, podczas imprez okolicznościowych czy w trakcie pogawędki przy porannej kawie. Wstawiając do swojego wnętrza odpowiedni stół, możesz nadać mu duszy i charakteru, których nigdy by nie osiągnęło bez tego mebla.

Stoły do salonu czy stoły do kuchni pełnią zasadniczo tą samą funkcję, będą się jednak różniły od siebie ze względu na kilka czynników. Jeśli masz dużą rodzinę, albo często podejmujesz gości, z pewnością zechcesz posiadać stół do jadalni o słusznych rozmiarach, przy którym większa liczba osób będzie mogła komfortowo spędzać czas. Jeśli jednak masz mało miejsca, a stół ma służyć głównie Tobie i drugiej osobie, sprytne rozwiązania konstrukcyjne pozwolą Ci oszczędzić bardzo dużo przestrzeni.

 

Stoły i ławy rozkładane

Doskonałym kompromisem pomiędzy funkcjonalnością a zajmowaną przestrzenią są stoły rozkładane i ławy rozkładane. Na co dzień taki stół lub ława nie zajmuje bardzo dużo miejsca, ale w razie potrzeby można go rozłożyć i zyskać dodatkowe miejsca dla gości. Dzięki nowoczesnym technikom konstrukcyjnym składanie i rozkładanie stół i ław stało się proste jak nigdy. Pozwól sobie na najwyższy komfort spędzania czasu i spożywania posiłków inwestując w wymarzony stół do swojego salonu lub jadalni. Od razu odczujesz pozytywną zmianę, a spędzanie czasu z najbliższymi nabierze zupełnie nowego wymiaru.