Regały do biura | Vivaldi Meble

Regały do biura

Filtry

Filtry

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

cm cm

Szerokość [cm]

cm cm

GlebokoscCM

cm cm

Cechy ogólne

Waga

kg kg

Podstawowe

Kolorystyka

Cena

Sprawdź te produkty

Aranżujesz swój wymarzony gabinet? Tego elementu z pewnością nie może zabraknąć w jego wyposażeniu! Mowa oczywiście o regale. To wyjątkowo praktyczny mebel, którego główną funkcją jest utrzymanie porządku, ale również podkreślenie charakteru aranżacji pomieszczenia. Zaraz obok wygodnego fotela i biurka to właśnie bez praktycznego regału nie wyobrażamy sobie aranżacji ergonomicznego biura. Zdajemy sobie sprawę z tego jak czasochłonne bywa aranżowanie przestrzeni do pracy, dlatego w naszej kolekcji znajdziesz wiele ciekawych propozycji funkcjonalnych mebli biurowych w jednym miejscu, a wśród nich nowoczesne regały do biura. W ofercie czekają na Ciebie klasyczne modele o minimalistycznej konstrukcji jak i nowoczesne korpusy regałów w artystycznym klimacie stylu loft i industrialnym. A może jesteś fanem połączeń nowoczesnego designu z tradycją? Dla Ciebie również przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji.

Czym kierować się przy wyborze regału?

Obecnie na rynku jest wiele wariantów mebli do stworzenia domowej biblioteczki. Nietrudno więc o problem w wyborze tego jedynego, wymarzonego modelu. Biorąc pod uwagę różnorodność potrzeb i gustów naszych Klientów przygotowaliśmy zróżnicowaną kolekcję bogatą zarówno w nowoczesne regały do biura we współczesnym klimacie loft i industrialnym jak i nieco bardziej awangardowe odsłony domowych biblioteczek. Dla miłośników tradycyjnych rozwiązań również coś się znajdzie! W naszej kolekcji czekają na Was modne propozycje regałów biurowych z akcentami naturalnego drewna. Takie meble to idealne rozwiązanie dla osób szukających sposobu na urządzenie przytulnego biura w klimacie rustykalnym, skandynawskim oraz nieprzemijającym stylu vintage. Gwarantujemy, że zaskoczymy Cię mnogością dostępnych modeli oraz swobodą w doborze wariantów kolorystycznych.

Zaaranżuj z pomysłem!

Warto zaznaczyć, że oprócz swojej praktycznej funkcji jaką pełnią regały, takie meble powinny być również estetyczne. Aranżacja regału kojarzy Ci się z nudą? Nic bardziej mylnego! Wystarczy odrobina kreatywności aby klasyczny regał zmienił się w wyjątkowo stylową biblioteczkę domową. Jak to zrobić? To proste! Już sam sposób ułożenia książek może całkowicie odmienić charakter Twojej ekspozycji. Możesz estetycznie poukładać je w poziomie lub dodać nieco wariacji i posegregować je względem kolorów grzbietu uzyskując ciekawy efekt tęczy. Kolejnym bardzo istotnym aspektem w aranżacji regału jest zasada: cięższe na dole, lżejsze na górze. Duże wazony, albumy czy organizery zdecydowanie najlepiej będą prezentować się na najniższych segmentach regału, zaś u góry idealnie sprawdzą się drobne ozdoby czy fotografie ozdabiające domową biblioteczkę. Jeśli jesteśmy już przy wymiarach naszego wyposażenia nie sposób pominąć kolejnej równie istotnej zasady wielowymiarowości. Zabieg ten polega na przemyślanym ułożeniu przedmiotów w dwóch rzędach zaczynając od optycznie najcięższych elementów ustawiając je z samego tyłu regału. Pamiętaj jednak, aby nie zagradzać w takiego mebla. Warto pozostawić odrobinę wolnej przestrzeni, dzięki temu sprawisz że ekspozycja wyda się na bardziej elegancka, a aranżacja Twojego gabinetu zyska na atrakcyjności.

Czy regał jest konieczny?

Powodów dla których każdy z domatorów powinien być w posiadaniu regału jest wiele. Jednak jedną z najważniejszych jego zalet jest jego wszechstronne zastosowanie. Taki mebel idealnie odnajdzie się przede wszystkim w roli praktycznego organizera dokumentów i książek w domowym biurze, ale również z powodzeniem posłuży Ci jako elegancki ekspozytor rodzinnych pamiątek w salonie. Brakuje Ci miejsca na przechowanie drobiazgów w holu lub pokoju Twojego dziecka? Nic prostszego! Taki mebel idealnie odnajdzie swoje zastosowanie również w aranżacji takich pomieszczeń.  Bez względu na miejsce w jakim finalnie chcesz ulokować regał, w naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych wariantów regałów biurowych o uniwersalnym designie. Dzięki mnogości różnorodnych wariantów każdy znajdzie coś dla siebie. Zainspiruj się.