Stoły i ławy | Vivaldi Meble

Filtry

Filtry

Cechy ogólne

Promocje

Kategorie

Domowe biuro

Jadalnia

Meble

Pokój młodzieżowy

Pomieszczenia

Przedpokój

Salon

Stoły i ławy

Sypialnia

Stol

Rozkładany

LiczbaMiejscPrzyStoleZlozony

LiczbaMiejscPrzyStoleRozlozonym

Kształt blatu

Blat

Materiał blatu

Kolor blatu

więcej... mniej

Grubość blatu [mm]

PodstawaStelaz

Materiał podstawy

Kolor podstawy

więcej... mniej

MaxObciazeniePodstawyKG

Rodzaj podstawy

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

Średnica [cm]

Długość [cm]

Szerokość [cm]

Front

Materiał frontów

Kolor frontów

Rodzaj obrzeża frontu

Korpus

Materiał korpusu

Kolor korpusu

Rodzaj obrzeża korpusu

Plecy

Materiał pleców

Szuflada

Ilość szuflad

Uchwyt

Materiał uchwytu

Kolor uchwytu

Oswietlenie

Oświetlenie

Otwieranie

Drzwi

Rodzaj otwierania

Siedzisko

Materiał siedziska

Kolor siedziska

Cena

Sprawdź te produkty

Stoły i ławy

Stoły i ławy to nieodzowny element każdego domu. Nie umiemy wyobrazić sobie wspólnego spożywania posiłków, obchodzenia świąt i ważnych uroczystości, a nawet pogawędki przy porannej kawie bez tego popularnego wyposażenia. Jesteśmy przekonani, że każde wnętrze stanie się bardziej przyjazne i użyteczne domownikom i gościom, jeśli nie zabraknie w nim miejsca, przy którym będą mogli usiąść i w spokoju porozmawiać, zjeść, czy zwyczajnie odpocząć. Różnorodny wybór kształtów i wymiarów sprawia, że bez problemu znajdziemy odpowiednie stoły i ławy do naszego pomieszczenia. Do dyspozycji mamy blaty okrągłe, prostokątne, kwadratowe, a nawet te o nietypowym profilu. Pomimo że stoły i ławy łączy podobne zastosowanie, różnią się one od siebie rozmiarem i funkcjonalnością. Te pierwsze doskonale spełnią się w roli serca pokoju dziennego lub innego wnętrza, w którym będziemy urządzać przyjęcia, czy zasiadać do wspólnego obiadu, natomiast drugie lepiej sprawdzą się w pomieszczeniach o mniejszym metrażu, usytuowane obok strefy wypoczynku.

Stoły i ławy rozkładane

Doskonałym kompromisem pomiędzy funkcjonalnością a zajmowaną przestrzenią są stoły rozkładane i ławy rozkładane. Na co dzień taki stół lub ława nie zajmuje bardzo dużo miejsca, ale w razie potrzeby można go rozłożyć i zyskać dodatkowe miejsca dla gości. Dzięki nowoczesnym technikom konstrukcyjnym składanie i rozkładanie stół i ław stało się proste jak nigdy. Pozwól sobie na najwyższy komfort spędzania czasu i spożywania posiłków inwestując w wymarzony stół do swojego salonu lub jadalni. Od razu odczujesz pozytywną zmianę, a spędzanie czasu z najbliższymi nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Stoły do salonu i jadalni

Wybierając odpowiedni stół, musimy zastanowić się, do jakiego pomieszczenia chcemy dopasować mebel. Stoły do salonu charakteryzują się sporą powierzchnią, często bywają drewniane i wytworne. Stoły do jadalni i stoły do kuchni zazwyczaj rozkładają się, w ten sposób możemy zwiększyć ilość miejsc dla gości i rodziny. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ pozwala nam zaoszczędzić miejsce. Jeśli wiesz już jaki mebel jest Ci potrzebny, zapoznaj się z naszą ofertą i zrealizuj aranżację swoich marzeń!