Filtry

Filtry

Cechy ogólne

Kategorie

Domowe biuro

Kolekcje

Kuchnia

Meble

Pokój dziecięcy

Pokój młodzieżowy

Pomieszczenia

Promocje

Przedpokój

Salon

Stoły i ławy

Sypialnia

Wymiary zewnętrzne

Długość [cm]

Szerokość [cm]

Wysokość [cm]

Front

Materiał frontów

Kolor frontów

Rodzaj obrzeża frontu

Korpus

Materiał korpusu

Kolor korpusu

Rodzaj obrzeża korpusu

Szuflada

Szuflada

Ilość szuflad

Cena

Sprawdź te produkty

Stoły i ławy

Stoły i ławy to nieodzowny element każdego domu. Nie umiemy wyobrazić sobie wspólnego spożywania posiłków, obchodzenia świąt i ważnych uroczystości, a nawet pogawędki przy porannej kawie bez tego popularnego wyposażenia. Jesteśmy przekonani, że każde wnętrze stanie się bardziej przyjazne i użyteczne domownikom i gościom, jeśli nie zabraknie w nim miejsca, przy którym będą mogli usiąść i w spokoju porozmawiać, zjeść, czy zwyczajnie odpocząć. Różnorodny wybór kształtów i wymiarów sprawia, że bez problemu znajdziemy odpowiednie stoły i ławy do naszego pomieszczenia. Do dyspozycji mamy blaty okrągłe, prostokątne, kwadratowe, a nawet te o nietypowym profilu. Pomimo że stoły i ławy łączy podobne zastosowanie, różnią się one od siebie rozmiarem i funkcjonalnością. Te pierwsze doskonale spełnią się w roli serca pokoju dziennego lub innego wnętrza, w którym będziemy urządzać przyjęcia, czy zasiadać do wspólnego obiadu, natomiast drugie lepiej sprawdzą się w pomieszczeniach o mniejszym metrażu, usytuowane obok strefy wypoczynku.

Stoły i ławy rozkładane

Doskonałym kompromisem pomiędzy funkcjonalnością a zajmowaną przestrzenią są stoły rozkładane i ławy rozkładane. Na co dzień taki stół lub ława nie zajmuje bardzo dużo miejsca, ale w razie potrzeby można go rozłożyć i zyskać dodatkowe miejsca dla gości. Dzięki nowoczesnym technikom konstrukcyjnym składanie i rozkładanie stół i ław stało się proste jak nigdy. Pozwól sobie na najwyższy komfort spędzania czasu i spożywania posiłków inwestując w wymarzony stół do swojego salonu lub jadalni. Od razu odczujesz pozytywną zmianę, a spędzanie czasu z najbliższymi nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Stoły do salonu i jadalni

Wybierając odpowiedni stół, musimy zastanowić się, do jakiego pomieszczenia chcemy dopasować mebel. Stoły do salonu charakteryzują się sporą powierzchnią, często bywają drewniane i wytworne. Stoły do jadalni i stoły do kuchni zazwyczaj rozkładają się, w ten sposób możemy zwiększyć ilość miejsc dla gości i rodziny. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ pozwala nam zaoszczędzić miejsce. Jeśli wiesz już jaki mebel jest Ci potrzebny, zapoznaj się z naszą ofertą i zrealizuj aranżację swoich marzeń!