Stoły i ławy | Vivaldi Meble

Filtry

Filtry

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

cm cm

Szerokość [cm]

cm cm

GlebokoscCM

cm cm

Średnica [cm]

cm cm

Cechy ogólne

Waga

kg kg

Podstawowe

Kolorystyka

Cena

Sprawdź te produkty

Stoły i ławy

Aranżacja salonu wymaga od nas szczególnej uwagi. To centralne miejsce określane mianem wizytówki i serca każdego domu. Choć organizując przestrzeń wypoczynkową na pierwszym miejscu stawiamy na wybór wygodnej kanapy i foteli, niemniej ważnym elementem jej wyposażenia jest funkcjonalny stół lub rozkładana ława.

Modny design i wysoka jakość

Nowoczesny stół w połączeniu z tapicerowanymi krzesłami stworzy wyjątkowo komfortowe miejsce do spędzania czasu z najbliższymi. Solidne, drewniane modele świetnie wpiszą się w przestronne pomieszczenia o jasnym wystroju. A jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca doskonałym kompromisem będzie rozkładana ława. To właśnie dzięki niej sprawisz, że rytuał picia porannej kawy będzie jeszcze przyjemniejszy, a przy tym nie zabierzesz dużo przestrzeni swojemu wnętrzu.

Różnorodność stylów

Kolekcja stoły i ławy Vivaldi bogata jest zarówno w nowoczesne modele, utrzymane w stylu glamour, wyposażone w szklane zdobienia, ale również w ciekawe alternatywy dla miłośników drewnianych korpusów. Proponujemy szeroki wachlarz możliwości od  minimalistycznych okrągłych blatów po prostokątne, kwadratowe, a nawet te o nietypowym profilu.

Pozwól sobie na najwyższy komfort odpoczynku i zorganizuj razem z nami wyjątkowo klimatyczne miejsce na rodzinne spotkania czy okazjonalne uroczystości.