Blaty łazienkowe

Blaty łazienkowe

Filtry

Filtry

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

cm cm

Szerokość [cm]

cm cm

GlebokoscCM

cm cm

Cechy ogólne

Waga

kg kg

Podstawowe

Kolorystyka

Cena

Sprawdź te produkty

Blat – wizytówka każdej łazienki

Łazienka to niezwykle ważne pomieszczenie, w którym każdy z nas spędza co najmniej kilka godzin dziennie. Istotne jest zatem, aby wystrój tej części mieszkania był spójny i jak najlepiej odzwierciedlał Twój charakter. Niezależnie od tego, w jakim stylu planujesz urządzić swoją łazienkę, musisz pamiętać o odpowiednim dopasowaniu poszczególnych elementów, w tym tych niepozornych, jednak jakże istotnych – właśnie takich, jak blat łazienkowy!

Wybierz odpowiedni odcień

Marzy Ci się łazienka jasna z drewnem? A może Twoim zamysłem od zawsze była biała łazienka z drewnem i czarnymi dodatkami? W Vivaldi Meble odkryjesz szeroki wybór blatów łazienkowych, spośród których z pewnością wybierzesz ten, który idealnie dopełni Twoje wnętrze! Oferujemy blaty w wielu różnych kolorach – znajdziesz u nas te klasyczne, białe lub czarne, rzadziej spotykane, takie jak niebieskie, szare czy betonowe, lub te w różnych odcieniach drewna, które z pewnością wizualnie ocieplą Twoją łazienkę. To jednak nie wszystko! W zależności od Twoich potrzeb, możesz wybrać blat o wykończeniu błyszczącym lub matowym. Każdy z nich wykonany został z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu element ten będzie nie tylko cieszył Twoje oczy, ale także zostanie z Tobą na długie lata.

Szeroki wybór rozmiarów

W Vivaldi Meble wiemy, że każda łazienka jest inna i każda z nich potrzebuje elementów, które będą dopasowane do Twojej koncepcji. Odcień blatu to jednak nie wszystko, równie istotny jest rozmiar, który musi idealnie pasować do wymiarów Twoich mebli. O to również zadbaliśmy – oferujemy Ci szeroki wybór blatów o różnych wymiarach, abyś mógł dostosować go do swojego wnętrza. Wszystkie nasze propozycje dostępne są w co najmniej dwóch długościach, jednak w większości przypadków poszerzyliśmy ofertę o dodatkowy, trzeci rozmiar. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejszą wartością, dlatego staramy się robić wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania.

W Vivaldi wychodzimy z założenia, że blat to wizytówka każdej łazienki – to jeden z pierwszych elementów, który najmocniej przyciąga wzrok po wejściu do pomieszczenia. Odpowiednie dopasowanie go do kolorystyki, w jakiej utrzymana jest Twoja łazienka lub projektu, który odzwierciedla Twoje wymarzone mieszkanie, jest gwarancją zachwytów nie tylko wśród Twoich gości, ale, co ważniejsze, wszystkich domowników. Wiesz już, jakimi wartościami kierujemy się podczas tworzenia naszej oferty. Teraz możesz do nas dołączyć i wybrać blat, który będzie ozdobą Twojej łazienki!