Filtruj według

Cena

Kolorystyka

Wygodne krzesło to niezwykle ważny element wzbogacający każdy stół w kuchni i jadalni. Główną właściwością krzesła powinna być jego wygoda. Właściwie dobrane do naszych potrzeb krzesło, powinno zapewnić komfort i przyjemność spożywania posiłku w gronie najbliższych. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz krzesła z oparciem, ale i bez niego, te dla jednej osoby, oraz krzesła w formie kanapy dla dwóch osób. Ważne jest by wybrane przez nas krzesła były uzupełnieniem wybranego pomieszczenia i stanowiły jego funkcję dekoracyjną i estetyczną.

Aktywne filtry

Taboret duży BOND
199,00 zł

Taboret duży BOND - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego zestawu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru.

Zdjęcie główne przedstawia produkt i zdjęcia kolorystyki. Tapicerka wykonana ze skóry ekologicznej dostępna w dwóch kolorach beżowym i czarnym.
Kanapa mała BOND
269,00 zł

Kanapa mała BOND - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego zestawu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru.

Materiał: wysokiej jakości płyta laminowana + ekologiczna skóra

Wymiary:
75 / 33 / 80,5 cm

Kanapa duża BOND
429,00 zł

Kanapa duża BOND - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego zestawu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru.

Zdjęcie główne przedstawia produkt i zdjęcia kolorystyki. Tapicerka wykonana ze skóry ekologicznej dostępna w dwóch kolorach beżowym i czarnym.

 

taboret mały Bond
129,00 zł
Taboret z serii Bond, niewielkich rozmiarów mebel idealnie pasuje do nowoczesnej kuchni lub jadalni. Zdjęcie główne przedstawia produkt i zdjęcia kolorystyki. Tapicerka wykonana ze skóry ekologicznej dostępna w dwóch kolorach beżowym i czarnym.