Filtruj według

Cena

Front

Korpus

Blat

Obicie

Wstawka

Stelaż

Stół to mebel odgrywający ogromne znaczenie niemal w każdym domu. Pełni on funkcje dekoracyjną, ale głównie przeznaczony jest do spożywania przy nim posiłków. Przy zakupie stołu powinniśmy kierować się przede wszystkim wygodą, jednak z doświadczenia wiemy, że kwestie estetyczne mają niemałe znaczenie przy jego wyborze. Stoly znajdujące się w asortymencie naszego sklepu są wygodne, designerskie, a przede wszystkim wykonane z wysokiej jakości materiałów, nadających całemu pomieszczeniu eleganckiego i ponadczasowego charakteru. Staramy się pomóc naszym klientom w wyborze, dlatego oferujemy im stoły o różnorodnej stylistyce i rozmiarach, oraz ułatwiamy wybór prezentując gotowe zestawy, w których skład wchodzą stół z krzesłami.

Aktywne filtry

ZESTAW KUCHENNY BOND - stół duży, 2 x kanapa, 2 x taboret
1 759,00 zł

Zestaw kuchenny BOND (duży) - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego zestawu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. Nasz zestaw dzięki swoim rozmiarom pomieści całą rodzinę a przy tym nie zabiera tak cennego miejsca w naszej kuchni.

Stół duży BOND
409,00 zł

Stół duży BOND - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego zestawu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru.

Stół mały BOND
219,00 zł

Stół mały BOND - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego zestawu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru.

Zdjęcie główne przedstawia produkt i zdjęcia kolorystyki.

 

ZESTAW KUCHENNY BOND - stół mały, 2 x ława, 2 x taboret
1 219,00 zł

Zestaw kuchenny BOND (mały) - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego zestawu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. Nasz zestaw dzięki swoim rozmiarom pomieści całą rodzinę a przy tym nie zabiera tak cennego miejsca w naszej kuchni.

Stół rozkładany Maximus (MXS-35)
419,00 zł
Stół do jadalni, który w razie konieczności można rozłożyć, zwiększając jego powierzchnię. Mebel dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych.
Stół rozkładany Expert 2
309,00 zł
Expert 2 to rozkładany stół kuchenny. Dzięki dwóm oddzielnym skrzydłom stół rozkładać można w dwóch konfiguracjach, w zależności od potrzeb i dostępnego miejsca. Stół świetnie sprawi się w mniejszej kuchni, gdzie normalnie nie ma miejsca na pełnogabarytowy mebel - złożony nie zajmie wiele miejsca, a w razie konieczności może zostać rozłożony, co znacznie zwiększy jego powierzchnię. Stół dostępny w siedmiu różnych wariantach kolorystycznych.
Stół rozkładany Expert 6
249,00 zł
Expert 6 to rozkładany stół kuchenny. Złożony wystaje tylko 17 cm od ściany, a po rozłożeniu zmieni się w stół, przy którym wygodnie zjeść mogą nawet trzy osoby. Z uwagi na swoje gabaryty, stół świetnie sprawdzi się w niewielkich kuchniach czy jadalniach, gdzie miejsce jest na wagę złota. Mebel dostępny jest w siedmiu różnych kolorach.
Stół rozkładany Expert 7
139,00 zł
Expert 7 to rozkładany stół kuchenny. Gdy jest zamontowany na ścianie i złożony, stół zajmuje bardzo mało miejsca, a po rozłożeniu zmieni się w stół, przy którym swobodnie zjeść będą mogły dwie osoby. Świetnie sprawdza się on w bardzo małych kuchniach i jadalniach, gdzie nie ma miejsce na pełnogabarytowy stół. Dostępny w siedmiu wariantach kolorystycznych.
Stół rozkładany Expert 8
179,00 zł
Expert 8 to rozkładany stół kuchenny. Gdy jest złożony, stół zajmuje niewielką ilość miejsca przy ścianie, a po rozłożeniu z łatwością zjedzą przy nim nawet 3 osoby. Stół dostępny jest w siedmiu różnych kolorach i świetnie sprawuje się w niewielkich kuchniach i jadalniach.
Stół rozkładany Expert 9
219,00 zł
Rozkładany stół kuchenny Expert 9. Gdy stół jest zamontowany na ścianie i złożony, zajmuje bardzo mało miejsca, przez co świetnie sprawdzi się w małych kuchniach lub jadalniach, a po rozłożeniu wygodnie zasiądą przy nim nawet 4 osoby. Mebel dostępny jest w siedmiu wariantach kolorystycznych.
Stół rozkładany Expert X
439,00 zł
Expert X to rozkładany stół kuchenny o dwóch skrzydłach, wyposażony dodatkowo w jedną szufladę i szafkę. Stół rozłożyć można dwóch konfiguracjach - w pierwszej zmieści trzy osoby, w drugiej staje się na tyle wielki, by wygodnie siąść przy nim mogło aż 6 osób. Stół dostępny jest w siedmiu różnych kolorach, przez co łatwo dopasować go do każdej kuchni.
Stół kuchenny
319,00 zł
Prosty i elegancki stół kuchenny, który z łatwością pomieści nawet cztery osoby. Szeroki wybór kolorystyki pozwoli dobrać stół do indywidualnych potrzeby, tak, by pasował on od wystroju wnętrza.