Stół to mebel odgrywający ogromne znaczenie niemal w każdym domu. Pełni on funkcje dekoracyjną, ale głównie przeznaczony jest do spożywania przy nim posiłków. Przy zakupie stołu powinniśmy kierować się przede wszystkim wygodą, jednak z doświadczenia wiemy, że kwestie estetyczne mają niemałe znaczenie przy jego wyborze. Stoly znajdujące się w asortymencie naszego sklepu są wygodne, designerskie, a przede wszystkim wykonane z wysokiej jakości materiałów, nadających całemu pomieszczeniu eleganckiego i ponadczasowego charakteru. Staramy się pomóc naszym klientom w wyborze, dlatego oferujemy im stoły o różnorodnej stylistyce i rozmiarach, oraz ułatwiamy wybór prezentując gotowe zestawy, w których skład wchodzą stół z krzesłami.

Aktywne filtry

ZESTAW KUCHENNY BOND - stół duży, 2 x kanapa, 2 x taboret
1 359,00 zł

Zestaw kuchenny BOND (duży) - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego zestawu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. Nasz zestaw dzięki swoim rozmiarom pomieści całą rodzinę a przy tym nie zabiera tak cennego miejsca w naszej kuchni.

Stół duży BOND
319,00 zł

Stół duży BOND - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego zestawu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru.

Stół mały BOND
179,00 zł

Stół mały BOND - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego zestawu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru.

Zdjęcie główne przedstawia produkt i zdjęcia kolorystyki.

 

ZESTAW KUCHENNY BOND - stół mały, 2 x ława, 2 x taboret
949,00 zł

Zestaw kuchenny BOND (mały) - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego zestawu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. Nasz zestaw dzięki swoim rozmiarom pomieści całą rodzinę a przy tym nie zabiera tak cennego miejsca w naszej kuchni.