Filtruj według

Cena

Kolorystyka

Podświetlenie

Front

Korpus

To idealny pomysł na zagospodarowanie i wypełnienie przestrzeni w Twoim salonie. Funkcjonalność meblościanki opiera się na zawarciu w niej kilku zalet, jakie niosą ze sobą inne rodzaje mebli np. komody, szafy, witryny. Wyróżnić można meblościanki z miejscem do przechowywania, wyposażone w szklane lub drewniane szuflady i drzwiczki. Meblościanka jest miejscem gdzie możesz umieścić sprzęt RTV, (telewizor, radio, odtwarzacz DVD) czy przedmioty pełniące funkcję dekoracyjną. W dobrze zorganizowanej przestrzeni poczujesz się bezpiecznie i komfortowo, a nowoczesny design nada twojemu salonowi niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. W asortymencie sklepu znajdziesz meblościanki o matowym lub błyszczącym wykończeniu.

Aktywne filtry

Meblościanka GIMO 05
2 829,00 zł
Meblościanka Gimo 05 to produkt niemieckiego producenta, cechujący się najwyższą jakością wykonania. Meblościanka ta to jeden z wariantów systemu GIMO, który możecie Państwo również znaleźć w naszej ofercie. Jest to produkt, który idealnie wpasuje się w każde wnętrze, bez względu na to, czy ciemne czy jasne. Opcjonalnie do meblościanki można zamówić oświetlenie LED RGB na pilota.
Meblościanka GIMO 04
2 500,00 zł

Meblościanka Gimo 04  to produkt niemieckiego producenta, cechujący się najwyższą jakością wykonania. Meblościanka ta to jeden z wariantów systemu GIMO, który możecie Państwo również znaleźć w naszej ofercie. Jest to produkt, który idealnie wpasuje się w każde wnętrze, bez względu na to, czy ciemne czy jasne. Opcjonalnie do meblościanki można zamówić oświetlenie LED RGB na pilota.

Meblościanka Dortmund
2 169,00 zł

Meblościanka Dortmund to produkt niemieckiego producenta, nowoczesny, cechujący się najwyższą jakością wykonania. Meblościanka składa się z dwóch szafek wiszących, dwóch paneli ze szklaną półką i aż trzech szafek RTV.  Jest to produkt, który idealnie wpasuje się we wnętrze urządzone w nowoczesnym stylu. Opcjonalnie do meblościanki można zamówić oświetlenie LED RGB na pilota.

Przed złożeniem zamówienia proszę o kontakt w celu potwierdzenia dostępności. 

Meblościanka ULM
1 464,00 zł

Meblościanka ULM o nowoczesnym kształcie i oryginalnej stylistyce!

meblościanka ULM - wykonana z najwyższej jakości płyty laminowanej/MDF oraz podzespołów produkowanych w Niemczech. Nowoczesna, przestronna, idealny dla ludzi ceniących prostotę oraz elegancję. Nowoczesne połączenie matu z czernią w połysku nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru.

Meblościanka KÖLN
1 229,00 zł
Nowoczesna meblościanka wykonana w wysokim połysku. Niemiecka jakość i bardzo dobra cena.
Meblościanka LEVERKUSEN
2 213,00 zł

Meblościanka LEVERKUSEN o nowoczesnym kształcie i oryginalnej stylistyce!

Fronty mebli w całości wykonane w wysokim połysku. Korpus mebla wykonany z płyty melaminowanej matowej grubości 16-22mm. Ranty mebli oklejone obrzeżem PCV! Markowe okucia mebli.

W opcji oświetlenie RGB z pilotem: 560 zł

Meblościanka HAMBURG
1 489,00 zł

Meblościanka Hamburg cechuje się eleganckim, stonowanym designem i świetnie wpasuje się w pomieszczenie urządzone w nowoczesnym stylu. Dostępna jest w dwóch kolorach, białym i czarnym, z frontami wykonanymi w wysokim połysku, które potęgują dodatkowo efekt nowoczesności. W skład meblościanki wchodzą dwie półki wiszące, jedna witryna wisząca i jedna stojąca i szafka RTV.

Do meblościanki zamówić można dodatkowe oświetlenie LED, widoczne na aranżacjach. Meblościanka Hamburg to zestaw mebli produkcji niemieckiej, do produkcji których wykorzystano najwyższej jakości płyty melaminowane, dodatkowo zabezpieczone obrzeżem PCV, które chroni mebel przed uszkodzeniami mechanicznymi i wpływem wilgoci. To wszystko sprawia, iż mebel będzie służył i pięknie prezentował się przez długie lata.

W skład meblościanki nie wchodzi ława i komoda Berlin widoczna na aranżacji. Samą komodę zamówić można tutaj.

Meblościanka STUTTGART
1 476,00 zł

Meblościanka STUTTGART o nowoczesnym kształcie i oryginalnej stylistyce!

Fronty mebli w całości wykonane w wysokim połysku. Korpus mebla wykonany z płyty melaminowanej matowej grubości 16-22mm. Ranty mebli oklejone obrzeżem PCV! Markowe okucia mebli.

W opcji oświetlenie RGB z pilotem: 280 zł

Meblościanka BERLIN
1 127,00 zł

Przed złożeniem zamówienia bardzo prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności produktu.

Meblościanka BERLIN o nowoczesnym kształcie i oryginalnej stylistyce!


Fronty mebli w całości wykonane w wysokim połysku. Korpus mebla wykonany z płyty melaminowanej matowej grubości 16-22mm. Ranty mebli oklejone obrzeżem PCV! Markowe okucia mebli.

W opcji oświetlenie LED: 88 zł

Meblościanka MAGIC
969,00 zł

Meblościanka MAGIC -  Nowoczesne połączenie matu z czernią w połysku nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru.

Meblościanka ESSEN
1 423,00 zł

Meblościanka ESSEN o nowoczesnym kształcie i oryginalnej stylistyce!

Fronty mebli w całości wykonane w wysokim połysku. Korpus mebla wykonany z płyty melaminowanej matowej grubości 16-22mm. Ranty mebli oklejone obrzeżem PCV! Markowe okucia mebli.

W opcji oświetlenie RGB z pilotem: 710 zł

MEBLOŚCIANKA STELLA
1 009,00 zł

Meblościanka STELLA - nowoczesna, przestronna, idealna dla ludzi ceniących prostotę oraz elegancję. Nowoczesne połączenie matu z czernią w połysku nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru.

UWAGA, MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA SZAFY, KOMODY I STOLIKA NA INNYCH NASZYCH AUKCJACH