Filtruj według

Cena

Kolorystyka

Podświetlenie

To idealny pomysł na zagospodarowanie i wypełnienie przestrzeni w Twoim salonie. Funkcjonalność meblościanki opiera się na zawarciu w niej kilku zalet, jakie niosą ze sobą inne rodzaje mebli np. komody, szafy, witryny. Wyróżnić można meblościanki z miejscem do przechowywania, wyposażone w szklane lub drewniane szuflady i drzwiczki. Meblościanka jest miejscem gdzie możesz umieścić sprzęt RTV, (telewizor, radio, odtwarzacz DVD) czy przedmioty pełniące funkcję dekoracyjną. W dobrze zorganizowanej przestrzeni poczujesz się bezpiecznie i komfortowo, a nowoczesny design nada twojemu salonowi niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. W asortymencie sklepu znajdziesz meblościanki o matowym lub błyszczącym wykończeniu.

Aktywne filtry

Meble z serii Maximus - zestaw 11
2 499,00 zł
Zestaw mebli Maximus, w skład którego wchodzą komoda, lustro, regał, stół rozkładany i witryna. Za dopłatą istnieje możliwość zamówienia kompletu krzeseł (Krzesło D). Komplet mebli pozwala na pełne umeblowanie przestrzeni jadalnianej, a dostępna kolorystyka pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.
Meble z serii Verin - zestaw 10
1 399,00 zł
Komplet mebli z serii Verin, w skład którego wchodzą półka, dwa pojemne regały i stolik RTV. Za dopłatą możliwie jest zamówienie dodatkowych elementów zestawu: ławy wyposażonej w szufladę i trzeciego regału. Wszystkie elementy zestawu dostępne są w siedmiu różnych kolorach.
Meble z serii Verin - zestaw 9
1 729,00 zł
Zestaw mebli z serii Verin, w skład którego wchodzą stolik RTV, regał, dwudrzwiowa szafa i dwudrzwiowa szafka wisząca. Za dopłatą jest możliwość zamówienia dodatkowych elementów zestawu: półki, wyposażonej w szufladę ławy i pojemnej komody, Zestaw dostępny jest w siedmiu różnych kolorach.
Meble z serii Verin - zestaw 8
1 419,00 zł
Komplet mebli Verin, składający się z dwóch regałów, stolika RTV i szafki wiszącej. Po dopłacie zamówić można dodatkowe elementy zestawu: wyposażoną w szufladę ławę i komodę z czterema szufladami. Elementy zestawu dostępne są w jednym z siedmiu kolorów.
Meble z serii Verin - zestaw 7
1 379,00 zł
Zestaw mebli z serii Verin, który składa się z regału RTV, stolika RTV, szafki wiszącej i regału. Za dopłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowych elementów: wyposażoną w szufladę ławę i trzydrzwiową, trzyszufladową komodę. Wszystkie elementy dostępne są w jednym z siedmiu wariantów kolorystycznych.
Meble z serii Verin - zestaw 6
1 199,00 zł
Komplet mebli z serii Verin, składający się z regału RTV, stolika RTV, szafki wiszącej i regału. Za dopłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowych elementów zestawu: czterodrzwiowej komody i wyposażoną w szufladę ławę. Wszystkie części zestawu dostępne są w siedmiu różnych wariantach kolorystycznych.
Meble z serii Verin - zestaw 5
1 249,00 zł
Komplet mebli z serii Verin, w skład którego wchodzą regał, regał z witryną, stolik RTV i szafka wisząca. Wszystkie elementy zestawu dostępne są w siedmiu wariantach kolorystycznych - czterech matowych i trzech błyszczących.
Meble z serii Hugo - zestaw 4
1 469,00 zł
Zestaw mebli z serii Hugo, w skład którego wchodzą półka, regał niski, duży stolik RTV i szafa. Za dopłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowych elementów: małej komody Hugo i rozkładanej ławy Boston. Zestaw umożliwia pełne umeblowanie salonu, a siedem różnych wariantów kolorystycznych pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.
Meble z serii Maximus - zestaw 10
3 399,00 zł
Komplet mebli serii Maximus, składający się z dwóch komód, lustra, półki, rozkładanego stołu i dwóch witryn. Za opłatą istnieje możliwość zamówienia zestawu krzeseł (Krzesło B). Cały zestaw idealnie nadaje się do urządzenia jadalni czy salonu. Wszystkie meble dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych.
Meble z serii Maximus - zestaw 9
2 709,00 zł
Komplet mebli z serii Maximus, w skład którego wchodzą biurko, łóżko, trzy półki, regał, stolik nocny i pojemna szafa. Zestaw idealnie nadaje się do kompletnego urządzenia sypialni dla nastolatka, bądź gabinetu do pracy. Wszystkie elementy zestawu dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych.
Meble z serii Maximus - zestaw 8
3 149,00 zł
Duży zestaw mebli z serii Maximus, który składa się z garderoby, komody, łóżka, pary półek, dwóch regałów i stolika nocnego. Zestaw ten posłużyć może do kompletnego urządzenia sypialni osoby dorosłej, jak i nastolatka. Wszystkie meble dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych.
Meble z serii Maximus - zestaw 7
1 949,00 zł
Komplet mebli serii Maximus, w skład którego wchodzą bieliźniarka, biurko, półka i dwa regały. Za opłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowych elementów zestawu: ławy i jednego z dwóch regałów. Zestaw świetnie nada się do urządzenia salonu, jak i gabinetu służącego do pracy.