Półki wiszące, półki na książki, półki wiszące do pokoju | Vivaldi Meble

Półki wiszące

Filtry

Filtry

Cechy ogólne

PodstawaStelaz

Materiał podstawy

Kolor podstawy

Wymiary zewnętrzne

Wysokość [cm]

Długość [cm]

Szerokość [cm]

Front

Materiał frontów

Kolor frontów

Korpus

Materiał korpusu

Kolor korpusu

Rodzaj obrzeża korpusu

Szuflada

Ilość szuflad

Otwieranie

Drzwi

Rodzaj otwierania

Uchwyt

Kolor uchwytu

Sprawdź te produkty

Aranżując mieszkanie szczególną uwagę powinniśmy poświęcić jego funkcjonalności. W minimalistycznych wnętrzach od lat idealnym rozwiązaniem są modułowe meble ścienne, a wśród nich półki wiszące. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych półek ściennych stworzonych z najwyższej jakości materiałów w różnych wariantach kolorystycznych i stylistycznych.

Współcześnie i praktycznie

Szukasz nowoczesnej alternatywy domowej biblioteczki lub komody? A może chcesz nadać nieco bardziej personalnego charakteru w swoim biurze? Mamy na to sposób, półka ścienna! To wyjątkowo uniwersalny, lekki mebel o wielu możliwościach aranżacyjnych. Z powodzeniem odnajdzie się w niewielkim pomieszczeniu nie zabierając przy tym dużo miejsca, ale również fantastycznie podkreśli styl przestrzennego wnętrza uwydatniając jego walory estetyczne. Ciągle wahasz się pomiędzy regałem stojącym a półką ścienną? W pierwszej kolejności zastanów się jaką główną funkcję ma pełnić ten mebel oraz jak dużą powierzchnią dysponujesz. Jeśli zależy Ci na jak najmniejszej ingerencji w obecny układ wnętrza, zdecydowanie postaw na półkę wiszącą. Zabierze stosunkowo mało miejsca, a co więcej nie zaburzy ona dotychczasowej aranżacji.

Znajdź swój styl

Drewniane, białe, narożne, a może klasyczne proste? Wybór należy do Ciebie. W ofercie znajdziesz kilkanaście różnych modeli w nowoczesnym designie. To świetna alternatywa nudnej domowej biblioteczki.