Posted by        Aktualności     0 Komentarzy     Odsłon (16)
Przy urządzaniu kuchni najlepszym wyborem jest zestaw mebli. Powodów ku temu jest kilka. Meble w zestawie wyglądają spójnie i wprowadzają do kuchni styl. Ponadto zestawy kuchenne są tak zaprojektowane, aby maksymalnie ułatwić nam codzienne przygotowywanie posiłków. Sprawdź zestawy, które proponujemy do kuchni klasycznej, małometrażowej oraz dużej kuchni, która będzie pełniła równocześnie funkcję jadalni.
Posted by        Aktualności     0 Komentarzy     Odsłon (144)
Jesteś osobą, która lubi, kiedy znajomi wpadną w odwiedziny? W czasie, kiedy wielu z nas przez długi czas siedzi zamknięta w czterech ścianach, kontakt z bliskimi jest szczególnie ważny. Kiedy już przyjdą, dużo przyjemniej jest powiesić nakrycie wierzchnie w szafie, niż bezładnie rzucić je na krzesło, które i tak służy za wieszak. Bez szafy się nie obejdzie!
Posted by        Aktualności     0 Komentarzy     Odsłon (279)
Mieszkanie faceta to miejsce, w którym powinien się on czuć jak w swojej twierdzy. Mężczyźni, wbrew obiegowej opinii, przywiązują sporą wagę do przestrzeni, w której spędzają czas. Ma ona służyć ich potrzebom, odzwierciedlać charakter, dawać komfort i wygodę. Sprawdź, jak zaaranżować swoje cztery kąty, aby maksymalnie odpowiadały twoim potrzebom
Posted by        Aktualności     0 Komentarzy     Odsłon (205)
Biuro w domu jest niezbędne każdemu, kto na dłuższą metę planuje pracować zdalnie przy komputerze. To kwestia nie tylko wygody, ale także troski o zdrowie, gdyż siedzenie przez wiele godzin w jednej pozycji wymaga odpowiednich warunków. Zresztą wie o tym każdy, komu w końcu powiedzą o tym mięśnie pleców i szyi. Jest wiele sposobów, aby stworzyć małe, funkcjonalne biuro w swoich czterech ścianach. Sprawdź, jakie meble nadadzą się do tego najlepiej
Posted by        Aktualności     0 Komentarzy     Odsłon (75)
Książki, gadżety, ozdoby, wyszukane trunki – to w naszym kraju najczęściej wybierane na prezent przedmioty. Organizując imprezę okolicznościową możemy w ciemno obstawiać, jakich prezentów możemy się spodziewać. Czy wpadlibyście jednak na pomysł, żeby dać w prezencie… meble? Czemu nie? Trzeba tylko przestrzegać kilku zasad, a meble w prezencie mogą okazać się nie tylko ładnym, ale i bardzo praktycznym prezentem!