Meble łazienkowe i wyposażenie łazienki

Filtruj według

Cena

Cena

 • 0,00 zł - 549,00 zł

Meble łazienkowe i wyposażenie łazienki

Meble łazienkowe, meble do łazienki - szafki łazienkowe, szafki pod umywalkę | Vivaldi Meble

Meble łazienkowe i wyposażenie łazienki

Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

 • Szafka łazienkowa z lustrem...

  Cena 364,45 zł
  Szafka z lustrem Della 60 to elegancki mebel łazienkowy, łączący lustrzane fronty z korpusami wykonanymi z wysokiej jakości płyt meblowych. Wewnątrz szafki znajdują się cztery półki, które z łatwością pomieszczą elementy wyposażenia łazienki czy kosmetyki. Mebel ten świetnie sprawdzi się w mieszkaniach, w których mała przestrzeń w łazience nie pozwala na korzystanie z szafki stojącej. Do szafki łazienkowej Della 60 można także zamówić oświetlenie z włącznikiem pojemnościowym - wystarczy dotknąć szafkę w odpowiednim miejscu, by włączyć światło. Mebel dostępny w różnych wersjach kolorystycznych - zdjęcia widoczne w galerii. 
 • Szafka łazienkowa z lustrem...

  Cena 624,05 zł
  Szafka z lustrem Della 80 to elegancki mebel łazienkowy, łączący lustrzane fronty z korpusami wykonanymi z wysokiej jakości płyt meblowych. Wewnątrz szafki znajdują się cztery półki, które z łatwością pomieszczą elementy wyposażenia łazienki czy kosmetyki. Mebel ten świetnie sprawdzi się w mieszkaniach, w których mała przestrzeń w łazience nie pozwala na korzystanie z szafki stojącej. Do szafki łazienkowej Della 80 można także zamówić oświetlenie z włącznikiem pojemnościowym - wystarczy dotknąć szafkę w odpowiednim miejscu, by włączyć światło. Mebel dostępny w różnych wersjach kolorystycznych - zdjęcia widoczne w galerii. 
 • Zestaw mebli łazienkowych...

  Cena 1 863,00 zł
  Zestaw mebli łazienkowych z serii Classic Oak, w skład którego wchodzi łącznie pięć mebli: słupek wysoki, półsłupek, szafka pod umywalkę, lustro i szafka wisząca. Wszystkie elementy zestawu charakteryzującą się eleganckim, stonowanym designem i utrzymane są w jasnej kolorystyce sosny andersen. Zestaw ten także występuje w alternatywnej, węższej wersji - Classic Oak-60.
 • Zestaw mebli łazienkowych...

  Cena 1 823,00 zł
  Zestaw mebli łazienkowych z kolekcji Classic Oak, w skład którego wchodzi łącznie pięć mebli: słupek wysoki, półsłupek, szafka pod umywalkę, lustro i szafka wisząca. Wszystkie elementy zestawu charakteryzującą się eleganckim, stonowanym designem i utrzymane są w jasnej kolorystyce sosny andersen. Zestaw ten także występuje w alternatywnej, szerszej wersji - Classic Oak 80.
 • Zestaw mebli łazienkowych...

  Cena 2 480,00 zł
  Zestaw mebli łazienkowych z serii Bali, w skład którego wchodzi łącznie pięć świetnie dopasowanych do siebie szafek. Wszystkie elementy zestawu wykonane zostały w eleganckim, stonowanym designie, łączącym korpusy i fronty stworzone z wysokiej jakości płyt meblowych, ze wstawkami w kolorze dębu wotan. W skład zestawu wchodzi półsłupek, słupek wysoki, szafka pod umywalkę, szafka z lustrem i szafka wisząca. Wszystkie meble z tej kolekcji wyposażone zostały w zawiasy i prowadnice kulkowe działające w systemie cichego domyku. Spowalnia to ich zamykanie, a specjalny system automatycznie dociąga drzwiczki do pozycji pełnego zamknięcia. System ten ogranicza trzaskanie, wydłużając znacząco żywotność i pozwalając na użytkowanie mebla przez długie lata. Zestaw ten występuje także w alternatywnej, węższej wersji - Bali 60.
 • Zestaw mebli łazienkowych...

  Cena 2 349,99 zł
  Zestaw mebli łazienkowych z serii Bali, w skład którego wchodzi łącznie pięć świetnie dopasowanych do siebie szafek. Wszystkie elementy zestawu wykonane zostały w eleganckim, stonowanym designie, łączącym korpusy i fronty stworzone z wysokiej jakości płyt meblowych, ze wstawkami w kolorze dębu wotan. W skład zestawu wchodzi półsłupek, słupek wysoki, szafka pod umywalkę, szafka z lustrem i szafka wisząca. Wszystkie meble z tej kolekcji wyposażone zostały w zawiasy i prowadnice kulkowe działające w systemie cichego domyku. Spowalnia to ich zamykanie, a specjalny system automatycznie dociąga drzwiczki do pozycji pełnego zamknięcia. System ten ogranicza trzaskanie, wydłużając znacząco żywotność i pozwalając na użytkowanie mebla przez długie lata. Zestaw ten występuje także w alternatywnej, szerszej wersji - Bali 80.
 • Lustro łazienkowe 60 cm...

  Cena 245,99 zł
  Lustro łazienkowe z kolekcji Classic Oak, charakteryzujące się prostym, stonowanym designem. Korpus mebla utrzymany jest w umiarkowanie ciemnej kolorystyce dębu country, a front stanowi duże lustro. Lustro występuje w alternatywnej, szerszej wersji - Classic Oak-841.
 • Lustro łazienkowe 80 cm...

  Cena 259,99 zł
  Lustro łazienkowe z serii Classic Oak, charakteryzujące się prostym, stonowanym designem. Korpus mebla utrzymany jest w umiarkowanie ciemnej kolorystyce dębu country, a front stanowi duże lustro. Lustro występuje w alternatywnej, węższej wersji - Classic Oak-840.
 • Szafka łazienkowa górna...

  Cena 225,99 zł
  Szafka łazienkowa górna z serii Classic Oak, utrzymana w prostym, eleganckim stylu i umiarkowanie ciemnej kolorystyce dębu country. Szafka wyposażona jest w dwie pojemne półki, które umożliwią przechowywanie produktów do zdrowia i urody.
 • Szafka łazienkowa niska...

  Cena 275,00 zł
  Niska szafka łazienkowa z serii Classic Oak, charakteryzująca się prostym, eleganckim stylem i utrzymana w umiarkowanie ciemnej kolorystyce dębu country. Szafka wyposażona jest w część jednodrzwiową, wewnątrz której znajduje się jedna półka.
 • Szafka pod umywalkę 60 cm...

  Cena 349,99 zł
  Szafka pod umywalkę z kolekcji Classic Oak, utrzymana w prostym, eleganckim stylu i umiarkowanie ciemnej kolorystyce dębu country. Szafka wyposażona jest w część dwudrzwiową, wewnątrz której znajduje się jedna półka. Umywalka nie wchodzi w skład prezentowanej oferty. Istnieje możliwość zamówienia dedykowanej umywalki - w sprawie szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny (+48 530 203 932). Szafka występuje w alternatywnej, szerzej wersji - Classic Oak-821.
 • Szafka pod umywalkę 80 cm...

  Cena 379,00 zł
  Szafka pod umywalkę z kolekcji Classic Oak, utrzymana w prostym, eleganckim stylu i umiarkowanie ciemnej kolorystyce dębu country. Szafka wyposażona jest w część dwudrzwiową, wewnątrz której znajduje się jedna półka. Umywalka nie wchodzi w skład prezentowanej oferty. Istnieje możliwość zamówienia dedykowanej umywalki - w sprawie szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny (+48 530 203 932). Szafka występuje w alternatywnej, węższej wersji - Classic Oak-820.
 • Szafka wisząca z lustrem 80...

  Cena 415,99 zł
  Szafka łazienkowa wisząca z lustrem z kolekcji Bali, która w sprawny sposób łączy korpusy i fronty stworzone z wysokiej jakości płyt meblowych, ze wstawkami w kolorze dębu wotan. Szafka wyposażona została w dwie pary drzwiczek, za którymi skryte są dwie półki, a na froncie mebla zainstalowano lustro. Całość utrzymana jest w białej, stonowanej kolorystyce, która świetnie wpasuje się w wystrój nowoczesnej łazienki. Szafka jest podwieszana, montowana na ścianie. Wszystkie meble z tej serii wyposażone zostały w zawiasy i prowadnice kulkowe działające w systemie cichego domyku. Spowalnia to ich zamykanie, a specjalny system automatycznie dociąga drzwiczki do pozycji pełnego zamknięcia. System ten ogranicza trzaskanie, wydłużając znacząco żywotność i pozwalając na użytkowanie mebla przez długie lata. Mebel ten wchodzi w skład zestawu Bali 80.
 • Szafka wisząca z lustrem 60...

  Cena 345,99 zł
  Szafka łazienkowa wisząca z lustrem z kolekcji Bali, która w sprawny sposób łączy korpusy i fronty stworzone z wysokiej jakości płyt meblowych, ze wstawkami w kolorze dębu wotan. Szafka wyposażona została w dwie pary drzwiczek, za którymi skryte są dwie półki, a na froncie mebla zainstalowano lustro. Całość utrzymana jest w białej, stonowanej kolorystyce, która świetnie wpasuje się w wystrój nowoczesnej łazienki. Szafka jest podwieszana, montowana na ścianie. Wszystkie meble z tej serii wyposażone zostały w zawiasy i prowadnice kulkowe działające w systemie cichego domyku. Spowalnia to ich zamykanie, a specjalny system automatycznie dociąga drzwiczki do pozycji pełnego zamknięcia. System ten ogranicza trzaskanie, wydłużając znacząco żywotność i pozwalając na użytkowanie mebla przez długie lata. Mebel ten wchodzi w skład zestawu Bali 60.
 • Szafka łazienkowa wisząca...

  Cena 225,00 zł
  Szafka łazienkowa wisząca z serii Bali, sprawnie łącząca korpusy i fronty stworzone z wysokiej jakości płyt meblowych, ze wstawkami w kolorze dębu wotan. Szafka wyposażona została w jedną parę drzwiczek, za którymi skryta jest jedna półka. Całość utrzymana jest w białej, stonowanej kolorystyce, która świetnie wpasuje się w wystrój nowoczesnej łazienki. Szafka jest podwieszana, montowana na ścianie. Wszystkie meble z tej serii wyposażone zostały w zawiasy i prowadnice kulkowe działające w systemie cichego domyku. Spowalnia to ich zamykanie, a specjalny system automatycznie dociąga drzwiczki do pozycji pełnego zamknięcia. System ten ogranicza trzaskanie, wydłużając znacząco żywotność i pozwalając na użytkowanie mebla przez długie lata. Mebel ten wchodzi w skład jednego z dwóch zestawów: Bali 60 bądź Bali 80.
 • Szafka pod umywalkę 80 cm...

  Cena 459,99 zł
  Szafka pod umywalkę z serii Bali to mebel sprawnie łączący korpusy i fronty stworzone z wysokiej jakości płyt meblowych, ze wstawkami w kolorze dębu wotan. Szafka wyposażona została w dwie pary drzwiczek, za którymi skryta jest jedna półka. Całość utrzymana jest w białej, stonowanej kolorystyce, która świetnie wpasuje się w wystrój nowoczesnej łazienki. Dodatkowo, do szafki zamówić można jedną z kilku umywalek - w sprawie szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny (+48 530 203 932).Wszystkie meble z tej serii wyposażone zostały w zawiasy i prowadnice kulkowe działające w systemie cichego domyku. Spowalnia to ich zamykanie, a specjalny system automatycznie dociąga drzwiczki do pozycji pełnego zamknięcia. System ten ogranicza trzaskanie, wydłużając znacząco żywotność i pozwalając na użytkowanie mebla przez długie lata. Mebel ten wchodzi w skład zestawu Bali 80.
 • Szafka pod umywalkę 60 cm...

  Cena 399,99 zł
  Szafka pod umywalkę z serii Bali to mebel sprawnie łączący korpusy i fronty stworzone z wysokiej jakości płyt meblowych, ze wstawkami w kolorze dębu wotan. Szafka wyposażona została w dwie pary drzwiczek, za którymi skryta jest jedna półka. Całość utrzymana jest w białej, stonowanej kolorystyce, która świetnie wpasuje się w wystrój nowoczesnej łazienki. Dodatkowo, do szafki zamówić można jedną z kilku umywalek - w sprawie szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny (+48 530 203 932).Wszystkie meble z tej serii wyposażone zostały w zawiasy i prowadnice kulkowe działające w systemie cichego domyku. Spowalnia to ich zamykanie, a specjalny system automatycznie dociąga drzwiczki do pozycji pełnego zamknięcia. System ten ogranicza trzaskanie, wydłużając znacząco żywotność i pozwalając na użytkowanie mebla przez długie lata. Mebel ten wchodzi w skład zestawu Bali 60.
 • Szafka łazienkowa niska...

  Cena 399,00 zł
  Niska szafka łazienkowa z kolekcji Bali sprawnie łączy korpusy i fronty stworzone z wysokiej jakości płyt meblowych, ze wstawkami w kolorze dębu wotan. Szafka wyposażona została w parę drzwiczek i szufladę, wewnątrz których znajduje się jedna półka. Całość utrzymana jest w białej, stonowanej kolorystyce, która świetnie wpasuje się w wystrój nowoczesnej łazienki.Wszystkie meble z tej serii wyposażone zostały w zawiasy i prowadnice kulkowe działające w systemie cichego domyku. Spowalnia to ich zamykanie, a specjalny system automatycznie dociąga drzwiczki do pozycji pełnego zamknięcia. System ten ogranicza trzaskanie, wydłużając znacząco żywotność i pozwalając na użytkowanie mebla przez długie lata. Mebel ten wchodzi w skład jednego z dwóch zestawów: Bali 60 bądź Bali 80.
 • Szafka łazienkowa wysoka...

  Cena 655,99 zł
  Wysoka szafka łazienkowa z kolekcji Bali to mebel sprawnie łączący korpusy i fronty stworzone z wysokiej jakości płyt meblowych, ze wstawkami w kolorze dębu wotan. Szafka wyposażona została w dwie pary drzwiczek i szufladę, wewnątrz których znajdują się łącznie trzy półki. Całość utrzymana jest w białej, stonowanej kolorystyce, która świetnie wpasuje się w wystrój nowoczesnej łazienki.Wszystkie meble z tej serii wyposażone zostały w zawiasy i prowadnice kulkowe działające w systemie cichego domyku. Spowalnia to ich zamykanie, a specjalny system automatycznie dociąga drzwiczki do pozycji pełnego zamknięcia. System ten ogranicza trzaskanie, wydłużając znacząco żywotność i pozwalając na użytkowanie mebla przez długie lata. Mebel ten wchodzi w skład jednego z dwóch zestawów: Bali 60 bądź Bali 80.
 • Szafka łazienkowa z lustrem...

  Cena 549,00 zł
  Szafka z lustrem Della 100 to elegancki mebel łazienkowy, łączący lustrzane fronty z korpusami wykonanymi z wysokiej jakości płyt meblowych. Wewnątrz szafki znajdują się cztery półki, które z łatwością pomieszczą elementy wyposażenia łazienki czy kosmetyki. Mebel ten świetnie sprawdzi się w mieszkaniach, w których mała przestrzeń w łazience nie pozwala na korzystanie z szafki stojącej. Do szafki łazienkowej Della 100 można także zamówić oświetlenie z włącznikiem pojemnościowym - wystarczy dotknąć szafkę w odpowiednim miejscu, by włączyć światło. Mebel dostępny w różnych wersjach kolorystycznych - zdjęcia widoczne w galerii. 

Nowoczesne meble do łazienki

Meble łazienkowe ułatwiają nam życie każdego dnia. Ciężko wyobrazić sobie, jak bez nich wyglądałaby łazienka z wszystkimi kosmetykami, przyborami higienicznymi i wszystkimi innymi przedmiotami, które trzymamy właśnie w łazience. Nowoczesne meble do łazienki mają na sobie trudne zadanie, gdyż nie tylko muszą pomóc nam łatwo i wygodnie zorganizować wszystkie swoje rzeczy, ale o tego muszą wytrzymać w trudnych warunkach dużej wilgotności i zazwyczaj wyżej niż pokojowa temperatury. Meble łazienkowe w naszej ofercie są do tego zadania wręcz stworzone. Są nie tylko funkcjonalne i wytrzymałe, ale do tego bardzo estetyczne! 

Szafki łazienkowe pod umywalkę

Szafki pod umywalkę to miejsce, w którym składujemy najróżniejsze przedmioty: ręczniki, kosmetyki, chemię gospodarczą. Dobrze żeby były przestronne i głębokie, co powiększa ich funkcjonalność. Te meble do łazienki pomogą zagospodarować całą przestrzeń pod umywalką, która bez nich pozostałaby niewykorzystana. W niewielkich pomieszczeniach, jakimi zazwyczaj są łazienki, nie można sobie na takie marnotrawstwo pozwolić! 

Szafki łazienkowe to ogromne ułatwienie życia, łatwiejsze utrzymanie czystości i gwarancja, że każdy przedmiot znajdzie swoje miejsce. Dzięki nim Twoja łazienka zmieni się nie do poznania i zapomnisz, że kiedykolwiek był w niej bałagan.