Happy

Filtruj według

Cena

Cena

 • 85,00 zł - 489,00 zł

Happy

Happy

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

 • Szuflada łóżka Happy 51

  Cena 239,00 zł
  Szuflada do łóżka z kolekcji Happy, która pasować będzie to łóżka Happy 50. Wykorzystać można ją do przechowywania pościeli, bądź jako drugie miejsce do spania. Szuflada wykonana została z wysokiej jakości płyt meblowych, zabezpieczonych obrzeżem ABS, które zapewnia odporność na wilgoć i uszkodzenia fizyczne i, jak reszta elementów serii Happy, utrzymana jest w jasnej kolorystyce modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic.
 • Łóżko 90x200 Happy 50

  Cena 325,00 zł
  Pojedyncze łóżko z kolekcji Happy, które świetnie sprawdzi się jako element wyposażenia pokoju młodzieżowego. Łóżko posiada formę tapczanu, a za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia szuflady na pościel, która pełnić może także rolę dodatkowego miejsca do spania. Mebel utrzymany jest w jasnej kolorystyce modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic. Łóżko wykonane zostało w minimalistycznym, nowoczesnym stylu, a do jego produkcji wykorzystano wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup łóżka będzie inwestycją na długie lata
 • Biurko 1D1S Happy 40

  Cena 355,00 zł
  Biurko z kolekcji Happy, które stanowić będzie kluczowy element aranżacji pokoju młodzieżowego. Biurko wyposażone zostało w szufladę, szafkę z półką i wnękę, co pozwala przechowywać rozmaite elementy wyposażenia i przybory szkolne. Mebel utrzymany jest w jasnej kolorystyce modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic i wykonany jest w minimalistycznym, nowoczesnym stylu, w którym standardowe uchwyty zastąpione zostały wygodnymi wcięciami. W trosce o trwałość mebla zastosowano wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup będzie inwestycją na długie lata.
 • Regał wiszący Happy 31

  Cena 85,00 zł

  Regał wiszący z kolekcji Happy to niezbędny element funkcjonalnie urządzonego pomieszczenia, świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie pokoju młodzieżowego. Regał doskonale wyeksponuje znajdujące się na nim przedmioty. Świetnie nadaje się do umieszczenia na nim książek - zabudowana konstrukcja sprawi, iż książki stać będą stabilnie i nie spadną na ziemię. Mebel utrzymany jest w jasnej kolorystyce modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic, a całość wykonana została w minimalistycznym, nowoczesnym stylu. W trosce o trwałość mebla zastosowano wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup będzie inwestycją na długie lata.

 • Regał 2D Happy 13

  Cena 489,00 zł
  Szeroki i wysoki regał z kolekcji Happy, który łączy cechy typowego regału z biblioteczką i świetnie sprawdzi się jako element aranżacji pokoju młodzieżowego. Regał Happy 13 składa się z części dwudrzwiowej, wewnątrz której są dwie półki, oraz z sześciu otwartych wnęk. Dzięki sporej ilości półek, mebel pomieści sporo przedmiotów, a otwarte wnęki posłużą do wyeksponowania przedmiotów ozdobnych czy książek. Mebel wykonany jest w minimalistycznym, nowoczesnym stylu, w którym standardowe uchwyty zastąpione zostały wygodnymi i bezpiecznymi w użytkowaniu wcięciami. Utrzymany jest on w jasnej kolorystyce modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic. W trosce o trwałość mebla zastosowano wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup będzie inwestycją na długie lata.
 • Komoda 2D1R Happy 11

  Cena 365,00 zł
  Wysoka komoda z kolekcji Happy, która niejako łączy funkcje typowej komody i witryny i stanowić będzie świetne uzupełnienie pokoju młodzieżowego. Komoda Happy 11 wyposażona jest w część dwudrzwiową i cztery otwarte półki, z jedną dodatkową półką skrytą za drzwiczkami. Mebel oferuje sporo przestrzeni do przechowywania przedmiotów, a otwarte półki doskonale nadają się do eksponowania przedmiotów ozdobnych czy zabawek. Mebel utrzymany jest w jasnej kolorystyce modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic i wykonany jest w minimalistycznym, nowoczesnym stylu, w którym standardowe uchwyty zastąpione zostały wygodnymi wcięciami. W trosce o trwałość mebla zastosowano wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup będzie inwestycją na długie lata.
 • Komoda 2D1S Happy 10

  Cena 329,00 zł
  Kompaktowa komoda z kolekcji Happy, która świetnie sprawdzi się jako element aranżacji pokoju młodzieżowego. Komoda Happy 10 wyposażona jest w część dwudrzwiową, za którą skryta jest jedna półka, oraz w jedną szufladę. Dzięki temu mebel oferuje sporo przestrzeni do przechowywania ubrań czy elementów wyposażenia pokoju młodzieżowego. Mebel utrzymany jest w jasnej kolorystyce modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic i wykonany jest w minimalistycznym, nowoczesnym stylu, w którym standardowe uchwyty zastąpione zostały wygodnymi wcięciami. W trosce o trwałość mebla zastosowano wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup będzie inwestycją na długie lata.