Ice

Filtruj według

Cena

Cena

 • 179,00 zł - 1 099,00 zł

Ice

Ice

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

 • Stolik okolicznościowy z 2...

  Cena 449,00 zł
  Elegancki stolik okolicznościowy z kolekcji Ice, wyposażony dodatkowo w dwie pojemne szuflady - dzięki temu mebel służyć może jako stolik kawowy, jak i miejsce do przechowywania przedmiotów użytkowych, jak książki, czasopisma czy nawet pilot do telewizora. Stolik Ice 41 będzie świetnym uzupełnieniem aranżacji salonu czy jadalni. Mebel utrzymany jest w białej, stonowanej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma, idealnie więc wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup komody będzie inwestycją na długie lata.
 • Półka krótka Ice 32

  Cena 179,00 zł
  Krótka półka wisząca z serii Ice, utrzymana w białej, stonowanej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma. Świetnie nadaje się do eksponowania ozdobnych przedmiotów czy książek i idealnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. Półka Ice 32 wykonana została z wysokiej jakości płyt meblowych - sprawia to, iż odporna jest ona na uszkodzenia, a jej zakup będzie długoletnią inwestycją
 • Półka długa Ice 31

  Cena 239,00 zł
  Długa półka wisząca z kolekcji Ice, utrzymana w białej, stonowanej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma. Świetnie nadaje się do eksponowania ozdobnych przedmiotów czy książek i idealnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. Półka Ice 31 wykonana została z wysokiej jakości płyt meblowych - sprawia to, iż odporna jest ona na uszkodzenia, a jej zakup będzie długoletnią inwestycją
 • Lustro wiszące Ice 30

  Cena 219,00 zł
  Eleganckie lustro wiszące z kolekcji Ice, które świetnie wpasuje się w wystrój salonu czy jadalni, doskonale sprawdzi się także w przedpokoju czy łazience. Mebel utrzymany jest w białej, stonowanej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma, przez co idealnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. Zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując do jego produkcji wysokiej jakości płyty meblowe, co pozwoli użytkować mebel przez długi czas. 
 • Szafka RTV 2D1S Ice 20

  Cena 459,00 zł
  Szeroka szafka RTV z kolekcji Ice, która będzie kluczowym elementem wyposażenia każdego salonu, ale też jadalni. Wyposażona została w część dwudrzwiową, pojemną szufladę i jedną otwartą półkę - wszystko to sprawia, iż mebel pomieści sporo elementów wyposażenia, jak i urządzeń RTV jak konsola do gier czy odtwarzacz. Szafka RTV Ice 20 utrzymana jest w białej, stonowanej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma, przez co doskonale wpasuje się w wystrój nowoczesnego pomieszczenia. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup komody będzie inwestycją na długie lata.
 • Komoda 2D4S Ice 10

  Cena 899,00 zł
  Szeroka komoda z kolekcji Ice, która będzie idealnym uzupełnieniem jadalni czy salonu, świetnie sprawdzi się również w sypialni. Wyposażona została w część dwudrzwiową, wewnątrz której znajdują się cztery półki i czterech szuflad zlokalizowanych po środku mebla. Komoda wykorzystana zostać może do przechowywania dużej ilości przedmiotów użytkowych czy ubrań. Komoda Ice 10 utrzymana jest w jasnej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma, przez co wspaniale wpasuje się w wystrój nowoczesnego pomieszczenia. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup komody będzie inwestycją na długie lata.
 • Szafa ubraniowa 2D Ice 05

  Cena 849,00 zł
  Kompaktowa szafa ubraniowa z kolekcji Ice, która będzie doskonałym uzupełnieniem sypialni czy pokoju młodzieżowego, sprawdzi się też w przedpokoju. Wyposażona jest w część dwudrzwiową, za którą kryje się półka i drążek na wieszaki, dzięki czemu szafa idealnie nada się do przechowywania dużej ilości odzieży na wieszakach, a półka pomieści mniejsze przedmioty. Szafa Ice 05 utrzymana jest w stonowanej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma, dzięki czemu świetnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup komody będzie inwestycją na długie lata.
 • Komoda 2D Ice 04

  Cena 789,00 zł
  Kompaktowa komoda z kolekcji Ice, która świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni czy nawet sypialni. Wyposażona została w część dwudrzwiową, za którą kryje się aż osiem pojemnych półek, przez co komoda wykorzystana może zostać do przechowywania dużej ilości przedmiotów użytkowych czy ubrań. Komoda Ice 04 utrzymana jest w stonowanej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma, przez co świetnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup komody będzie inwestycją na długie lata.
 • Witryna niska 2D Ice 03

  Cena 929,00 zł
  Szeroka i niska witryna z kolekcji Ice, która idealnie sprawdzi się jako element aranżacji salonu, jak i jadalni. Witryna Ice 03 wyposażona jest w część dwudrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której zlokalizowane jest sześć półek, w tym jedna szklana. Oszklona półka wspaniale wyeksponuje zawartość witryny, w szczególności elegancką zastawę stołową czy ozdobne szkło. Mebel utrzymany jest w w stonowanej, eleganckiej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma i świetnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. Za dodatkową opłatą witrynę wyposażyć można w oświetlenie LED - jedną taśmę instaluje się pod górnym wieńcem mebla, drugą by oświetlić szklane półki. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup witryny będzie inwestycją na długie lata.
 • Witryna wysoka 2D Ice 02

  Cena 1 099,00 zł
  Wysoka, podwójna witryna z kolekcji Ice, która stanowić będzie idealne uzupełnienie wystroju salonu, jak i jadalni. Wyposażona jest w część dwudrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której znajduje się aż siedem półek, w tym dwie szklane. Szklane półki będą świetnym sposobem na wyeksponowanie zawartości witryny, w szczególności eleganckiej zastawy stołowej czy ozdobnego szkła. Witryna Ice 02 utrzymana jest w stonowanej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma i wspaniale wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. Za dodatkową opłatą witrynę wyposażyć można w oświetlenie LED - jedną taśmę instaluje się pod górnym wieńcem mebla, drugą by oświetlić szklane półki. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup witryny będzie inwestycją na długie lata.
 • Witryna 1D Ice 01

  Cena 699,00 zł
  Wysoka witryna z kolekcji Ice, która będzie świetnym uzupełnieniem wystroju salonu, jak i domowej jadalni. Wyposażona jest w część jednodrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której znajduje się pięć półek. Oszklone półki świetnie wyeksponują zawartość witryny, w szczególności ozdobne szkło czy elegancką zastawę stołową. Witryna Ice 01 utrzymana jest w stonowanej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma i świetnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. Za dodatkową opłatą witrynę wyposażyć można w oświetlenie LED - jedną taśmę instaluje się pod górnym wieńcem mebla, drugą by oświetlić szklane półki. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup witryny będzie inwestycją na długie lata.