Maximus

Filtruj według

Cena

Cena

 • 76,00 zł - 3 300,00 zł

Maximus

Maximus

Pokazano 1-60 z 60 pozycji
Pokazano 1-60 z 60 pozycji

Aktywne filtry

 • Garderoba Maximus 2D2S...

  Cena 1 029,10 zł

  Garderoba z serii Maximus cechuje się dużą pojemnością i estetycznym wyglądem. Do wyboru są tutaj trzy warianty utrzymane w matowej kolorystyce, jak i jeden z błyszczącym frontem. W skład garderoby wchodzi szafa dwudrzwiowa, dwie szuflady i lustro.

 • Garderoba Maximus 3D2S...

  Cena 1 361,42 zł

  Bardzo pojemna garderoba z serii Maximus, cechująca się przy tym wyjątkowym wyglądem. W skład garderoby wchodzi szafa trzydrzwiowa, dwie szuflady i lustro. Do wyboru są tutaj trzy warianty utrzymane w matowej kolorystyce, jak i jeden z błyszczącym frontem.

 • Garderoba Maximus 4D4S...

  Cena 1 837,76 zł

  Garderoba z serii Maximus cechująca się olbrzymią pojemnością i eleganckim wyglądem. Do wyboru są tutaj trzy warianty utrzymane w matowej kolorystyce, jak i jeden z błyszczącym frontem. W skład tej garderoby wchodzi szafa czterodrzwiowa, cztery szuflady i wygodne lustra.

 • Szafa Maximus 1D (MXS-36)

  Cena 569,00 zł

  Elegancka i kompaktowa, a przy tym pojemna szafa jednodrzwiowa z serii Maximus świetnie sprawdzi się tak w sypialni, jak i w przedpokoju. Szafa dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych - trzech matowych i jednym z błyszczącym frontem.

 • Szafa Maximus 4D (MXS-37)

  Cena 752,16 zł

  Kompaktowa, a jednocześnie bardzo pojemna szafa czterodrzwiowa z serii Maximus doskonale sprawdzi się w sypialni, jak i podczas urządzania przedpokoju. Szafa dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych - trzech matowych i jednym z błyszczącym frontem.

 • Regał Maximus N (MXS-24)

  Cena 176,13 zł

  Stylowy regał z serii Maximus, oferujący trzy pojemne półki. Doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, czy to sypialni, gabinecie czy pokoju dziennym. Do wyboru cztery warianty kolorystyczne.

 • Regał Maximus N2D2S (MXS-26)

  Cena 508,46 zł
  Szeroki regał z serii Maximus z dwiema pojemnymi szufladami i dwoma szafkami. Regał dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych - trzech matowych i jednej błyszczącej.
 • Regał Maximus N2DW (MXS-27)

  Cena 497,38 zł
  Regał z serii Maximus z dwoma pojemnymi szafkami i witryną. Dostępność czterech wersji kolorystycznych - trzech matowych i jednej błyszczącej - pozwoli dopasować regał do każdego salonu.
 • Regał Maximus W (MXS-28)

  Cena 264,75 zł

  Wysoki regał z serii Maximus, podzielony na 5 pojemnych półek. Do wyboru cztery wersje kolorystyczne korpusu - dąb sonoma, craft złoty, śliwa i craft tabacco. 

 • Regał Maximus W1D4S (MXS-29)

  Cena 497,38 zł

  Wysoki regał z serii Maximus z czterema szufladami, dwoma półkami i jedną szafką. Regał dostępny w czterech wariantach kolorystycznych, trzech matowych i jednym błyszczącym.

 • Regał Maximus W2D2S (MXS-30)

  Cena 453,07 zł

  Regał Maximus wyposażony w dwie szuflady, dwie szafki i półki, które służyć mogą za witrynę. Regał, dzięki różnorodnej kolorystyce - trzy wersje matowe i jedna błyszcząca - świetnie sprawdzi się w każdym salonie.

 • Regał Maximus W6D (MXS-31)

  Cena 508,46 zł

  Wysoki i szeroki regał z serii Maximus. Przestrzeń regału podzielona jest na sześć szafek i dwie półki, które służyć mogą za witrynę. Mebel dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych, trzech matowych i jednym kolorowym.

 • Witryna Maximus 1D (MXS-43)

  Cena 430,91 zł

  Witryna z serii Maximus, wyposażona dodatkowo w jedną szafkę. Kompaktowe rozmiary witryny i dostępna kolorystyka - trzy wersje matu i jedna błyszcząca - pozwolą dopasować ją do każdego salonu.

 • Witryna Maximus 2S (MXS-44)

  Cena 785,39 zł

  Wysoka i szeroka witryna z serii Maximus, wyposażona dodatkowo w dwie pojemne szuflady. Elegancki design i dostępna kolorystyka nada każdemu salonowi unikalnego charakteru.

 • Komoda Maximus 1D4S (MXS-07)

  Cena 475,22 zł
  Komoda Maximus z jedną szafką i czterema pojemnymi szufladami. Komoda idealnie sprawdzi się w salonie czy sypialni i dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych.
 • Komoda Maximus 2D4S (MXS-08)

  Cena 619,23 zł

  Duża, pojemna i elegancka  komoda z serii Maximus. Przestrzeń komody podzielona jest pomiędzy dwie szafki i cztery szuflady. Mebel dostępny jest w trzech wariantach matowych i jednym błyszczącym.

 • Komoda Maximus 3D2S (MXS-09)

  Cena 663,54 zł

  Elegancka i pojemna komoda Maximus z trzema szafkami i dwoma szufladami. Komoda stanowić będzie idealne uzupełnienie salonu czy sypialni, a cztery zróżnicowane kolory pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie.

 • Komoda Maximus 3D3S (MXS-10)

  Cena 619,23 zł

  Szeroka i pojemna komoda Maximus wyposażona w trzy szafki i trzy szuflady. Komoda dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych, trzech matowych i jednym błyszczącym.

 • Komoda Maximus 4S (MXS-11)

  Cena 453,07 zł

  Klasyczna komoda z serii Maximus, cechująca się kompaktowym rozmiarem. Komoda podzielona jest na cztery szuflady, a do wyboru są cztery warianty kolorystyczne - trzy matowe i jeden błyszczący.

 • Szafka na buty Maximus 2D...

  Cena 320,14 zł

  Szeroka szafka na buty z serii Maximus. Wyposażona jest w dwie szafki, a na jej górze znajduje się siedzisko wyłożone ekologiczną skórą. Mebel dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. 

 • Biurko Maximus 1D (MXS-02)

  Cena 320,14 zł

  Kompaktowe biurko z serii Maximus wyposażone w jedną dużą szafkę. Biurko świetnie komponuje się wraz z innymi meblami z serii Maximus, a dzięki różnorodnej kolorystyce świetnie sprawdzi się w każdym gabinecie czy pokoju nastolatka.

 • Biurko Maximus 3S (MXS-03)

  Cena 408,76 zł

  Biurko Maximus wyposażone w trzy pojemne szuflady. Biurko świetnie komponuje się wraz z innymi meblami z serii Maximus, a dzięki różnorodnej kolorystyce świetnie sprawdzi się w każdym gabinecie czy pokoju nastolatka.

 • Szafka RTV Maximus 1D (MXS-33)

  Cena 179,00 zł

  Elegancka szafka RTV z serii Maximus wyposażona w jedną szafkę. Kompaktowe rozmiary pozwolą zmieścić ją a nawet najmniejszym salonie, a kolorystyka mebla nada pomieszczeniu unikalnego charakteru.

 • Toaletka Maximus (MXS-42)

  Cena 209,36 zł

  Elegancka toaletka z serii Maximus. Do wyboru są tutaj cztery wersje kolorystyczne - trzy matowe i jedna błyszcząca - dzięki czemu toaletka pasować będzie do wystroju każdej sypialni.

 • Łóżko Maximus 160 cm (MXS-18)

  Cena 774,32 zł

  Podwójne łóżko z serii Maximus, które doskonale sprawdzi się w bardziej przestronnych sypialniach i pozwoli na wygodny sen dwójce osób.  Łóżko dostępne jest w czterech różnych wariantach kolorystycznych - trzech matowych i jednym z błyszczącym frontem.

 • Łóżko Maximus 90 cm (MXS-19)

  Cena 530,61 zł

  Pojedyncze łóżko z serii Maximus, które świetnie sprawdzi się w niewielkiej kawalerce, jak i posłuży do urządzenia sypialni dla nastolatka. Łóżko dostępne jest w czterech wariantach kolorystycznych - trzech matowych i jednym błyszczącym.

 • Lustro Maximus 1D (MXS-14)

  Cena 242,60 zł
  Duże lustro Maximus, wyposażone w dodatkową szafkę do przechowywania przedmiotów. Dzięki dostępnej kolorystyce lustro doskonale uzupełniać będzie wystrój każdej łazienki, znajdzie także swoje miejsce w sypialni.
 • Półka Maximus (MXS-20)

  Cena 131,82 zł

  Stylowa półka z serii Maximus, które świetnie sprawdzi się w roli niewielkiej wiszącej biblioteczki, a unikalny design zapobiegnie wypadaniu z niej przedmiotów. Półka dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych. 

 • Półka Maximus 1D (MXS-21)

  Cena 176,13 zł
  Półka Maximus, której powierzchnia podzielona jest na dwie półki i jednodrzwiową szafkę. Półka świetnie sprawdzi się jako element wystroju salonu czy sypialni jako, na przykład, niewielka wisząca biblioteczka. Mebel dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych - trzech matowych i jednym z błyszczącym frontem.
 • Półka mała Maximus (MXS-22)

  Cena 76,43 zł

  Niewielka półka z serii Maximus, która znajdzie swoje zastosowanie zarówno w sypialni, jako półka wisząca nad łóżkiem, jak i w salonie jako, na przykład, półka wisząca nad regałem RTV. Mebel dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych.

 • Półki Maximus (2szt.) (MXS-23)

  Cena 120,74 zł
  Para półek z serii Maximus, które w dowolny sposób wykorzystać można do aranżacji salonu, sypialni czy pokoju młodzieżowego. Półki dostępne są w czterech różnych wariantach kolorystycznych. 
 • Szafka wisząca Maximus 1D...

  Cena 309,06 zł

  Szafka wisząca z serii Maximus, której przestrzeń podzielona jest na dwie witryny i jednodrzwiową szafkę. Mebel dzięki swojemu wyglądowi i dostępnej kolorystyce świetnie prezentował będzie się jako element wyposażenia salonu.

 • Ława Maximus (MXS-16)

  Cena 320,14 zł

  Prosta i elegancka ława z serii Maximus z jedną półką znajdującą się pod blatem. Szafka dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych - trzech matowych i jednej błyszczącej.

 • Ława rozkładana Maximus...

  Cena 573,84 zł

  Elegancka ława z serii Maximus, którą w razie potrzeby można rozłożyć, podnosząc blat do góry i znacznie zwiększając jego powierzchnię. Mebel dostępny w czterech wersjach kolorystycznych.

 • Meble z serii Maximus -...

  Cena 1 416,81 zł

  Zestaw mebli z serii Maximus, który składa się z półki, regału, dwóch stolików RTV i szafki wiszącej. Za dodatkową dopłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowego elementu, ławy. Zestaw ten w minimalistyczny sposób pozwala urządzić salon, nadając mu unikalny charakter. Meble w zestawie dostępne są w czterech kolorach.

 • Meble z serii Maximus -...

  Cena 1 339,27 zł

  Zestaw mebli z serii Maximus składa się z małej półki, trzech stolików RTV i dwóch różnych szafek wiszących. Za dopłatą zamówić można dodatkowe elementy zestawu: pojemną komodę i kompaktową ławę. Zestaw ten świetnie nadaje się do pełnego umeblowania dużego salonu. Wszystkie elementy zestawu dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych.

 • Meble z serii Maximus -...

  Cena 1 948,53 zł

  Zestaw mebli z serii Maximus, w skład którego wchodzą półka, trzy regały i stolik RTV. Za dopłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowych elementów zestawu: ławy i pojemnej, czterodrzwiowej szafy. Zestaw pozwala w dowolny sposób zaaranżować salon, bądź stworzyć dużą i funkcjonalną meblościankę. Wszystkie meble dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych, w tym jednym błyszczącym. 

 • Meble z serii Maximus -...

  Cena 2 147,93 zł

  Komplet mebli z serii Maximus, w skład którego wchodzą bieliźniarka, półka, regał, stolik RTV i szafa. Za dopłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowych elementów zestawu: rozkładanej ławy i witryny z dwoma szufladami. Zestaw świetnie nadaje się do stworzenia funkcjonalnej meblościanki, a dostępna kolorystyka pozwoli dopasować meble do każdego salonu.

 • Meble z serii Maximus -...

  Cena 2 159,00 zł

  Zestaw mebli serii Maximus, składający się z półki, dwóch różnych stolików RTV, szafy, szafki wiszącej i witryny. Za dopłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowych elementów zestawu - pojemnej komody, dużego lustra i rozkładanej ławy. Wszystkie meble dostępne są w czterech różnych wersjach kolorystycznych.

 • Meble z serii Maximus -...

  Cena 1 627,28 zł

  Zestaw mebli z serii Maximus składający się z komody, trzech półek, regału i stolika RTV. Za opłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowych elementów do zestawu: pojemnej komody wyposażonej w cztery szuflady, rozkładanej ławy i drugiego regału. Wszystkie meble dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych.

 • Meble z serii Maximus -...

  Cena 1 893,14 zł

  Komplet mebli serii Maximus, w skład którego wchodzą bieliźniarka, biurko, półka i dwa regały. Za opłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowych elementów zestawu: ławy i jednego z dwóch regałów. Zestaw świetnie nada się do urządzenia salonu, jak i gabinetu służącego do pracy.

 • Meble z serii Maximus -...

  Cena 3 056,28 zł

  Duży zestaw mebli z serii Maximus, który składa się z garderoby, komody, łóżka, pary półek, dwóch regałów i stolika nocnego. Zestaw ten posłużyć może do kompletnego urządzenia sypialni osoby dorosłej, jak i nastolatka. Wszystkie meble dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych.

 • Meble z serii Maximus -...

  Cena 2 624,26 zł

  Komplet mebli z serii Maximus, w skład którego wchodzą biurko, łóżko, trzy półki, regał, stolik nocny i pojemna szafa. Zestaw idealnie nadaje się do kompletnego urządzenia sypialni dla nastolatka, bądź gabinetu do pracy. Wszystkie elementy zestawu dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych.

 • Meble z serii Maximus -...

  Cena 3 299,99 zł

  Komplet mebli serii Maximus, składający się z dwóch komód, lustra, półki, rozkładanego stołu i dwóch witryn. Za opłatą istnieje możliwość zamówienia zestawu krzeseł (Krzesło B). Cały zestaw idealnie nadaje się do urządzenia jadalni czy salonu. Wszystkie meble dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych.

 • Meble z serii Maximus -...

  Cena 2 424,86 zł

  Zestaw mebli Maximus, w skład którego wchodzą komoda, lustro, regał, stół rozkładany i witryna. Za dopłatą istnieje możliwość zamówienia kompletu krzeseł (Krzesło D). Komplet mebli pozwala na pełne umeblowanie przestrzeni jadalnianej, a dostępna kolorystyka pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

 • Meble z serii Maximus -...

  Cena 3 133,82 zł

  Komplet mebli Maximus, na który składa się garderoba, komoda, lustro, łóżko, półka i dwie szafki nocne. Zestaw pozwala w pełni umeblować sypialnię, nadając jej unikatowy wygląd. Wszystkie meble dostępne są w jednym z czterech kolorów.

 • Meble z serii Maximus -...

  Cena 3 244,60 zł

  Komplet mebli z serii Maximus, w skład którego wchodzą garderoba, lustro, łóżko, dwa stoliki nocne i toaletka. Zestaw idealnie nadaje się do urządzenia sypialni dla pary. Wszystkie elementy zestawu dostępne są w jednym z czterech kolorów.

 • Meble z serii Maximus -...

  Cena 1 538,66 zł

  Komplet mebli z serii Maximus składający się z bieliźniarki, lustra, szafy i szafki na buty z wygodnym siedziskiem. Zestaw cechuje się kompaktową formą i pozwoli na umeblowanie nawet wąskiego przedpokoju. Wszystkie elementy zestawu dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych.

 • Meble z serii Maximus -...

  Cena 1 738,06 zł

  Zestaw mebli z serii Maximus, składający się z lustra, pojemnej, czterodrzwiowej szafy i dwóch różnych szafek na buty. Zestaw sprawdzi się świetnie w sytuacji, gdy w przedpokoju potrzebna jest duża ilość miejsca na przechowywanie przedmiotów. Wszystkie elementy dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych.

  • -130,00 zł
  • Nowy

  Szafka na buty Maximus 3D...

  Cena podstawowa 429,00 zł Cena 299,00 zł

  Wysoka szafka na buty Maximus z trzema szafkami. Dzięki swojej pojemności i eleganckiemu wyglądowi, mebel świetnie sprawdzi się w każdym przedpokoju.