Zestaw mebli RIO

Filtruj według

Cena

Cena

 • 109,00 zł - 2 791,00 zł

Zestaw mebli RIO

Zestaw mebli RIO

Pokazano 1-42 z 42 pozycji
Pokazano 1-42 z 42 pozycji

Aktywne filtry

 • Stolik RTV Rio (RIO-20)

  Cena 242,60 zł

  Długi stolik RTV z serii Rio utrzymany w matowej kolorystyce. Pod blatem stoliku znajdują się dodatkowe półki pozwalające na własną aranżację.

 • Półka Rio (RIO-14)

  Cena 176,13 zł

  Długa półka z serii Rio, charakteryzująca się matową kolorystyką. Półka posiada mnóstwo miejsca, pozwalając na wygodną aranżację.

 • Ława Rio W (RIO-13)

  Cena 430,91 zł

  Ława z serii Rio, charakteryzująca się matową kolorystyką. Pod blatem ławy znajduje się mnóstwo półek, pozwalając na przechowywanie dużej ilości przedmiotów.

 • Ława Rio S (RIO-12)

  Cena 275,83 zł

  Ława z serii Rio, pod blatem której znajduje się 5 dużych półek do przechowywania przedmiotów. Ława utrzymana jest w matowej kolorystyce.

 • Lustro Rio (RIO-10)

  Cena 264,75 zł

  Duże, stylowe lustro z serii Rio, wyposażone w niewielką szafkę do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy. Do wyboru trzy wersje kolorystyczne.

 • Komoda Rio 4S (RIO-07)

  Cena 574,92 zł
  Efektownie wyglądająca, szeroka, utrzymana w matowej kolorystyce komoda z serii Rio. Komoda wyposażona jest w cztery szuflady i regały z półkami znajdującymi się po obu jej stronach.
 • Komoda Rio 2D4S (RIO-06)

  Cena 674,62 zł

  Duża, stylowa i pojemna komoda z serii Rio. Komoda wyposażona jest w dwie jednodrzwiowe szafki i cztery szuflady, z dodatkowymi półkami umiejscowionymi na obu jej bokach.

 • Komoda Rio 2D (RIO-05)

  Cena 430,91 zł

  Utrzymana w matowej kolorystyce, pojemna komoda z serii Rio. Komoda wyposażona jest w dwie jednodrzwiowe szafki i półki ulokowane na obu jej krańcach.

 • Biurko Rio P (RIO-04)

  Cena 419,84 zł

  Biurko prawostronne z serii Rio. Biurko cechuje się dużą szerokością i wyposażone jest w jedną szufladę, jedną szafkę i regał z półkami, a całość utrzymana jest w matowej kolorystyce.

 • Biurko Rio L (RIO-03)

  Cena 419,84 zł

  Biurko lewostronne z serii Rio. Biurko cechuje się dużą szerokością i wyposażone jest w jedną szufladę, jedną szafkę i regał z półkami, a całość utrzymana jest w matowej kolorystyce.

 • Bieliźniarka Rio P (RIO-02)

  Cena 475,22 zł

  Stylowa bieliźniarka z serii Rio to doskonałe uzupełnienie każdego salonu bądź sypialni. Duża ilość półek pozwala na zagospodarowanie przestrzeni według indywidualnych potrzeb i pomieszczenie dużej ilości ubrań. Dodatkowo, z prawej strony bieliźniarki zlokalizowane są dodatkowe półki do przechowywania. 

 • Bieliźniarka Rio L (RIO-01)

  Cena 475,22 zł

  Stylowa bieliźniarka z serii Rio to doskonałe uzupełnienie każdego salonu bądź sypialni. Duża ilość półek pozwala na zagospodarowanie przestrzeni według indywidualnych potrzeb i pomieszczenie dużej ilości ubrań. Dodatkowo, z lewej strony bieliźniarki zlokalizowane są dodatkowe półki do przechowywania.

 • Meble z serii Rio - zestaw 1

  Cena 1 128,80 zł

  Zestaw mebli z serii Rio, składający się z szafki wiszącej, stolika RTV, bieliźniarki i komody. Meble przypadną do gustu tym, którzy szukają spokojnej, klasycznej, matowej kolorystyki. 

 • Meble z serii Rio - zestaw 2

  Cena 1 283,88 zł
  Elegancki zestaw Rio, w skład którego wchodzą bieliźniarka, komoda, półka ścienna i stolik RTV. Za dodatkową opłatą możliwe jest zamówienie jednego z dwóch dodatkowych elementów: dwudrzwiowej szafy i ławy. Wszystkie elementy zestawu Rio utrzymane są w matowej kolorystyce.
 • Meble z serii Rio - zestaw 3

  Cena 1 549,74 zł

  Zestaw mebli z serii Rio, w skład którego wchodzą bieliźniarka, półka ścienna, stolik RTV i witryna, które pozwalają w dowolny sposób zaaranżować pomieszczenie. Za dodatkową opłatą możliwe jest zamówienie dodatkowych elementów: pojemnej komody z czterema szufladami i ławy z dużą ilością półek umiejscowionych pod blatem. Cały zestaw charakteryzuje się matową kolorystyką.

 • Meble z serii Rio - zestaw 4

  Cena 2 480,25 zł

  Zestaw mebli z serii Rio, w skład którego wchodzą komoda, dwie półki ścienne, stolik RTV, szafa i witryna. Zestaw w pozwala w pełni umeblować pomieszczenie, nadając mu unikalnego charakteru dzięki matowej kolorystyce. Za dodatkową opłatą możliwe jest zamówienie dodatkowych elementów: lustra, niskiej ławy i pojemnej szafki na buty z siedziskiem wykonanym z ekologicznej skóry.

 • Meble z serii Rio - zestaw 5

  Cena 1 472,20 zł
  Zestaw mebli z serii Rio, w skład którego wchodzą komoda, półka ścienna, stolik RTV i witryna. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowych elementów zestawu: pojemnej komody z czterema szufladami i ławy z dużą ilością półek umiejscowionych pod blatem. Cały zestaw mebli utrzymany jest w matowej, stonowanej kolorystyce, świetnie sprawdzi się w każdym salonie.
 • Meble z serii Rio - zestaw 6

  Cena 1 992,84 zł

  Zestaw mebli z serii Rio, w skład którego wchodzą biurko, dwie komody i szafa. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowej ławy z dużą ilością półek umiejscowionych pod blatem. Zestaw mebli doskonale nada się tak do salonu, jak i gabinetu służącego do pracy, a matowa kolorystyka nada pomieszczeniu unikalnego wyglądu.

 • Meble z serii Rio - zestaw 7

  Cena 2 258,70 zł
  Zestaw mebli z serii Rio, składający się z bieliźniarki, dwóch komód, dwóch półek ściennych, stolika RTV i witryny. Dodatkowo, za dopłatą, zamówić można dodatkowe elementy: ławę z dużą ilością półek umiejscowionych pod blatem czy wysoki regał z półkami. Cały zestaw pozwala w pełni umeblować pomieszczenie, idealnie sprawdzi się w każdym salonie.
 • Meble z serii Rio - zestaw 8

  Cena 1 427,89 zł

  Zestaw mebli z serii Rio, składający się z prawostronnego biurka, półki ściennej, regału i witryny. Za dodatkową dopłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowych elementów: jednej z dwóch bieliźniarek (z półkami z lewej i prawej strony) i ławy z dodatkowymi półkami zlokalizowanymi pod blatem. Zestaw świetnie nadaje się do pełnego umeblowania gabinetu.

 • Meble z serii Rio - zestaw 9

  Cena 1 128,80 zł

  Zestaw mebli z serii Rio, który składa się z komody, półki ściennej i dwóch regałów. Za dodatkową dopłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowych elementów: lewostronnego biurka bądź półki ściennej. Zestaw sprawdzi się w pokoju dziennym, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by umeblować przy jego pomocy salon bądź gabinet. 

 • Meble z serii Rio - zestaw 10

  Cena 2 790,42 zł

  Zestaw mebli z serii Rio, w skład którego wchodzą komoda, półka ścienna, szafa i dwie witryny. Za dodatkową dopłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowych elementów: komody wyposażonej w cztery szuflady i ławy z dużą ilością półek znajdujących się pod blatem. Zestaw ten pozwala w pełni umeblować pomieszczenie, nadając mu unikatowego charakteru.

 • Meble z serii Rio - zestaw 11

  Cena 1 018,02 zł

  Zestaw mebli z serii Rio, składający się z lustra, pojemnej szafy i szafki na buty wyścielonej siedziskiem z ekologicznej skóry. Zestaw ten doskonale sprawdzi się, by urządzić przedpokój w minimalistycznym, a jednocześnie bardzo funkcjonalnym stylu. Wszystkie meble wchodzące w skład zestawu utrzymane są w matowej kolorystyce. 

 • Meble z serii Rio - zestaw 12

  Cena 1 361,42 zł
  Zestaw mebli z serii Rio, składający się z komody, lustra, pojemnej szafy i szafki na buty wyścielonej siedziskiem z ekologicznej skóry. Ten zestaw mebli doskonale nadaje się do urządzenia minimalistycznego i funkcjonalnego przedpokoju. Wszystkie meble wchodzące w skład zestawu charakteryzują się stonowaną, matową kolorystyką.
  • -70,00 zł
  • Nowy

  Półka Rio 1D (RIO-15)...

  Cena podstawowa 229,00 zł Cena 159,00 zł

  Półka z serii Rio, wyposażona w długą, jednodrzwiową szafkę. Półka dostępna w stonowanej, matowej kolorystyce.

Zestaw mebli do salonu RIO

Aranżacja całego pomieszczenia to często wymagające zadanie. Koncepcja, aby robiła odpowiednie wrażenie, musi być przemyślana i spójna. Gdyby tylko istniała linia mebli, która daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne… Istnieje! To właśnie Rio, kolekcja mebli, która pozwoli ci urządzić salon, sypialnię, przedpokój czy pokój młodzieżowy.

Meble z serii Rio cechują się oryginalnym wyglądem, nietuzinowym podziałem, oraz szeroką paletą dostępnych kolorów. Jeśli potrzebujesz mebli, z którymi urządzisz całe mieszkanie, Rio to dla ciebie idealny wybór.

Kolekcja mebli do salonu RIO

Wybór mebli z serii Rio jest bardzo szeroki. Do sypialni idealnie sprawdzi się bieliźniarka, w której łatwo zorganizujesz swoją odzież. Z pewnością przyda się obok komoda, żeby zwiększyć przestrzeń funkcjonalną i ułatwić sobie organizowanie.

Do przedpokoju możesz wstawić szafę Rio w towarzystwie szafki na buty, dzięki czemu za jednym zamachem rozwiążesz problem przetrzymywania odzieży wierzchniej oraz obuwia. Warto zastanowić się nad powieszeniem w przedpokoju lustra Rio, które nie tylko optycznie powiększy pomieszczenie, ale także pozwoli ci łatwo skontrolować swój wygląd, kiedy w pośpiechu wychodzisz na spotkanie.  

Do salonu z całą pewnością przyda się ława Rio, przy której usiądziesz z filiżanką ulubionej kawy lub herbaty. W towarzystwie telewizora świetnie odnajdzie się stolik RTV, na którym zorganizujesz sprzęt RTV, kable, piloty czy pady do konsoli. Dobrymi wyborami do salonu są także witryna oraz półka, które pozwalają wyeksponować ozdobne przedmioty i nadać salonowi charakteru.

W serii Rio znajdują się także biurko oraz regał, dzięki którym urządzisz swoje biuro i dostosujesz je do warunków pracy z domu.