Krzesła do jadalni, kuchni i salonu

Filtruj według

Cena

Cena

 • 76,00 zł - 760,00 zł

Krzesła do jadalni, kuchni i salonu

Krzesła do jadalni, krzesła do kuchni, krzesła do salonu, krzesła do pokoju | Vivaldi Meble

Krzesła do jadalni, kuchni i salonu

Pokazano 1-64 z 107 pozycji
Pokazano 1-64 z 107 pozycji

Aktywne filtry

  • Wyprzedaż!
  • Nowy

  Zestaw czterech krzeseł Enzo

  Cena 536,00 zł

  Krzesło Enzo wykonane jest z trzech różnych materiałów - litego drewna, metalu i tworzywa sztucznego - przez co mebel jest jednocześnie lekki i trwały. To niezwykłe połączenie nadaje Enzo unikatowego wyglądu i sprawia, iż doskonale sprawdza się w salonie, jadalni, jak i jako element mebli ogrodowych.

  !! Zamawiając ten produkt składasz zamówienie na komplet CZTERECH krzeseł ENZO. !!

  Szybka dostawa - JUŻ W 48H!

 • Krzesło AC-08N-II

  Cena 159,00 zł
  Krzesło AC-08N-II wykonane zostało z dwóch różnych materiałów - stelaż mebla zrobiony jest z drewna w kolorze dębu, z kolei siedzisko i oparcie wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Sprawia to, iż mebel jest lekki i trwały, a przy tym świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnym stylu.
 • Krzesło AC-018W

  Cena 177,73 zł
  Krzesło AC-018W wykonane zostało z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i bukowego drewna. Dzięki temu mebel zyskał unikatowy wygląd, przy jednoczesnej lekkiej wadze i dużej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia.
 • Krzesło AC-018WB

  Cena 340,07 zł
  Krzesło AC-018WB łączy dwa różne materiały - stelaż wykonany został z wytrzymałego drewna bukowego, oparcie i siedzisko z kolei obite zostało tkaniną w stylu patchwork. Sprawia to, iż krzesło jest lekkie i wytrzymałe, a przy tym ładnie się prezentuje, nadając pomieszczeniu unikalnego charakteru. 
 • Krzesło Eden

  Cena 152,11 zł
  Eleganckie, wykonane w nowoczesnym stylu krzesło Eden, które stworzone zostało z trzech różnych materiałów - do produkcji stelaża wykorzystano chromowany metal, siedzisko i oparcie wykonano z tworzywa sztucznego, a do wyścielenia siedziska użyto miękką w dotyku skórę ekologiczną. Krzesło dostępne jest w pięciu różnorodnych kolorach, łatwo jest więc dostosować je do indywidualnych potrzeb i dopasować do pomieszczenia. 
 • Krzesło Meet M8

  Cena 200,46 zł
  Eleganckie, zaprojektowane w nowoczesnym stylu krzesło Meet M8, które wykonane zostało z trzech różnych materiałów - do produkcji stelaża wykorzystano dębowe drewno, siedzisko i oparcie wykonano z tworzywa sztucznego, a do wyścielenia siedziska użyto miękką w dotyku skórę ekologiczną. Krzesło dostępne jest w sześciu różnorodnych kolorach, łatwo jest więc dostosować je do indywidualnych potrzeb i dopasować do pomieszczenia. 
 • Krzesło AC-016

  Cena 149,00 zł
  Krzesło AC-016 wykonane zostało z dwóch różnych materiałów - do produkcji stelaża wykorzystano chromowany metal, siedzisko i oparcie z kolei wykonane jest z tworzywa sztucznego. Do wyboru jest pięć różnych wersji kolorystycznych. 
 • Krzesło AC-018

  Cena 177,73 zł
  Krzesło AC-018, do wytworzenia którego wykorzystano dwa różne materiały - stelaż krzesła wykonany został z chromowanego metalu, oparcie i siedzisko natomiast z tworzywa sztucznego. Sprawia to, iż mebel jest lekki, a jednocześnie wytrzymały. Do wyboru są trzy różne wersje kolorystyczne. 
 • Krzesło AC-016 W

  Cena 123,14 zł
  Krzesło AC-016W wykonane zostało z dwóch różnych materiałów - drewna bukowego, z którego zrobiony jest stelaż i tworzywa sztucznego wykorzystanego do stworzenia siedziska i oparcia. Krzesło dostępne jest w dziewięciu różnych wersjach kolorystycznych, co w połączeniu z jego unikalnym designem sprawia, iż świetnie sprawdzi się w jadalni, jak i salonie. 
 • Krzesło AC-0116W

  Cena 229,00 zł
  Krzesło AC-0116W wykonane zostało z dwóch różnych materiałów - stelaż zrobiony jest z drewna bukowego, a siedzisko i oparcie z przeźroczystego tworzywa sztucznego. Dzięki temu krzesło jest jednocześnie wytrzymałe i bardzo lekkie, a jego unikalny styl sprawi, iż doskonale pasować będzie do wystroju kuchni czy jadalni. 
 • Krzesło AR-01-II

  Cena 135,66 zł
  Krzesło AR-01-II stworzone zostało z połączenia dwóch różnych materiałów - stelaż wykonany jest z malowanego metalu, siedzisko i oparcie z kolei wytworzono z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki temu mebel jest jednocześnie lekki i wytrzymały, a bogata kolorystyka pozwoli dopasować krzesło do każdego pomieszczenia. 
 • Krzesło Bufflo

  Cena 380,64 zł
  Krzesło Bufflo to elegancki mebel, który świetnie wpasuje się w wystrój domowej kuchni czy jadalni. Krzesło wykonane jest z dwóch materiałów - malowanego metalu, który posłużył do stworzenia stelaża i miękkiej w dotyku ekologicznej skóry, która wyściela oparcie i siedzisko. Mebel dostępny jest w szarej kolorystyce, przez co pasować będzie praktycznie do każdego wystroju wnętrza. 
 • Krzesło A

  Cena 169,00 zł
  Krzesło do jadalni, które, dzięki trzem różnym wariantom kolorystycznym, pasować będzie do każdego wystroju wnętrza. Wygodne siedzisko i oparcie zapewnią komfort podczas dłuższego użytkowania.
 • Krzesło B

  Cena 169,00 zł
  Krzesło do jadalni wyposażone w wygodne siedzisko zapewniające komfort podczas długiego użytkowania. Krzesło dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych.
 • Krzesło C

  Cena 169,00 zł

  Krzesło do jadalni, które cechuje unikalny design. Wygodne siedzisko i oparcie zapewni wysoki komfort użytkowania, a dostępna kolorystyka pozwoli dobrać krzesła do pozostałych elementów wystroju pomieszczenia.

 • Krzesło AC-066C

  Cena 199,00 zł
  Krzesło AC-066C to mebel oferujący unikalny design w niezwykle przystępnej cenie. Krzesło wykonane zostało z dwóch różnych materiałów - do produkcji stelaża wykorzystano chromowany metal, siedzisko i oparcie z kolei stworzone zostało z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze białym. Krzesło świetnie sprawdzi się w pomieszczeniu urządzonym w nowoczesnym stylu.
 • Krzesło Galaxy GX-SC

  Cena 210,49 zł
  Krzesło Galaxy GX-SC o klasycznym, nowoczesnym wyglądzie. Do produkcji stelażu krzesła wykorzystywane jest drewno, oparcie i siedzisko z kolei pokryte jest wysokiej jakości tkaniną.
 • Hoker AC-016WH

  Cena 525,00 zł
  Hoker AC-016WH łączy dwa różne materiały - stelaż wykonany z połączenia drewna i malowanego metalu wraz z oparciem i siedziskiem obitym tkaniną w stylu patchwork. Wszystko to sprawia, iż mebel jest lekki i jednocześnie wytrzymały i świetnie się prezentuje, nadając pomieszczeniu unikalnego charakteru.
 • Krzesło Tory

  Cena 365,00 zł
  Krzesło Tory to mebel charakteryzujący się niezwykłą formą i nowoczesnym designem. Do jego produkcji wykorzystano dwa różne materiały - stelaż wykonano z chromowanego metalu, siedzisko i oparcie z kolei wyłożone zostało miłą w dotyku tkaniną wysokiej jakości. Krzesło dostępne jest w dwóch różniących się od siebie kolorach, co w połączeniu z unikatowym designem sprawia, iż łatwo dopasować je do wystroju praktycznie każdej kuchni czy jadalni. 
 • Krzesło Rondo

  Cena 212,00 zł
  Krzesło Rondo o unikatowym, nowoczesnym designie. Do wykonania siedziska krzesła wykorzystano tworzywo ABS, znane, między innymi, z drukarek 3D. Siedzisko i oparcie z kolei pokryte zostało wysokiej jakości skórą ekologiczną w kolorze czarnym. 
 • Fotel biurowy Q-M1

  Cena 199,00 zł
  Fotel obrotowy Q-M1, który świetnie sprawdzi się w biurze czy gabinecie, gdzie zapewni komfort i wygodę podczas wielogodzinnej pracy przy biurku. Siedzisko fotela obite zostało wysokiej jakości tkaniną, dostępną w dwóch różnych kolorach, a całość wsparta jest na stelażu z malowanego na czarno metalu. Fotel umożliwia wygodną regulację wysokości siedziska, jak i kąta nachylenia oparcia.
 • Krzesło Escada

  Cena 275,14 zł
  Krzesło Escada to mebel wykonany w nowoczesnym, eleganckim stylu. Do jego produkcji wykorzystano dwa różne materiały - stelaż zrobiony jest z chromowanego metalu, siedzisko i oparcie z kolei wyłożone jest miłą w dotyku ekologiczną skórą. Mebel dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych, łatwo jest więc dopasować go do wystroju domowej kuchni czy jadalni. 
 • Krzesło Fusion

  Cena 120,21 zł
  Krzesło Fusion to mebel wykonany w klasycznym, stonowanym stylu. Do jego produkcji wykorzystano dwa różne materiały - stelaż zrobiony jest z chromowanego metalu, siedzisko i oparcie wyłożone jest z kolei miłą w dotyku ekologiczną skórą. Mebel dostępny jest czterech różnorakich wariantach kolorystycznych, nie ma więc problemu z dopasowaniem go do wystroju domowej kuchni czy jadalni.
 • Krzesło Colin

  Cena 120,21 zł
  Krzesło Colin, które świetnie sprawdzi się jako element aranżacji kuchni czy jadalni. Mebel wykonany jest z dwóch różnych materiałów - stelaż zrobiony jest z chromowanego metalu, siedzisko i oparcie z kolei obite jest wysokiej jakości ekologiczną skórą. Krzesło dostępne jest w pięciu różniących się od siebie kolorach, łatwo więc dopasować je do każdej aranżacji.
 • Krzesło drewniane CB-3980

  Cena 319,76 zł
  Drewniane krzesło CB-3980 cechujące się ponadczasowym stylem. Stelaż i oparcie krzesła wykonane są z ciemnego i twardego drewna wenge, a siedzisko wyścielone zostało miłą w dotyku ekologiczną skórą w kolorze kremowym. To połączenie sprawia, iż krzesło idealnie pasować będzie do eleganckiej kuchni czy jadalni. 
 • Krzesło drewniane CB-3921

  Cena 193,16 zł
  Eleganckie krzesło drewniane CB-3921 o ponadczasowym stylu. Stelaż krzesła wykonany został z twardego drewna wenge, a siedzisko i oparcie wyścielono miłą w dotyku skórą ekologiczną w kolorze kremowym. Dzięki temu połączeniu krzesło świetnie pasować będzie do eleganckiej kuchni czy jadalni, którym nada unikatowego charakteru. 
 • Krzesło drewniane CB-2403

  Cena 303,44 zł
  Drewniane krzesło CB-2403 cechujące się ponadczasowym stylem. Stelaż i oparcie krzesła wykonane są z ciemnego i twardego drewna wenge, a siedzisko wyścielone zostało miłą w dotyku ekologiczną skórą w kolorze kremowym. To połączenie sprawia, iż krzesło idealnie pasować będzie do eleganckiej kuchni czy jadalni. 
 • Hoker AS-189

  Cena 220,75 zł
  Hoker AS-189 to mebel którego stelaż wykonany został z chromowanego metalu, a siedzisko i oparcie pokryte zostało miękką w dotyku ekologiczną skórą. Stołek wyposażony jest także w praktyczny podnóżek, gdzie wesprzeć można nogi i dźwignie służącą do regulacji wysokości siedziska. Mebel dostępny jest w trzech różnych wariantach kolorystycznych.
 • Hoker AS-150-2

  Cena 234,54 zł
  Hoker AS-150-2, którego stelaż wykonany został z chromowanego metalu, a siedzisko i oparcie obite zostało miękką w dotyku ekologiczną skórą. Dodatkowego uroku stołkowi dodaje pikowanie na siedzisku i oparciu - sprawia to, iż będzie stanowił on piękną ozdobę kuchni urządzonej w nowoczesnym stylu. Hoker dostępny jest w trzech różnych wariantach kolorystycznych. 
 • Hoker AS-150

  Cena 243,54 zł
  Hoker AS-150 łączy elegancję i stylowy design w jednym meblu. Ten stołek barowy posiada wytrzymały stelaż wykonany z chromowanego metalu, a jego siedzisko i oparcie wyścielone zostało wysokiej jakości skórą ekologiczną, zapewniającą trwałość i wygodę użytkowania. Mebel dostępny jest w trzech różnych wariantach kolorystycznych. 
 • Zestaw składany Expert 7

  Cena 408,76 zł

  Zestaw składany Expres 7 - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego stołu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. Nasz stół dzięki swoim niewielkim rozmiarom nie zabiera tak cennego miejsca w naszej kuchni. Stół nadaje się nawet do bardzo małych pomieszczeń.

   

  MATERIAŁ: wysokiej jakości płyta laminowana

 • Taboret mały Bond

  Cena 153,98 zł
  Taboret z serii Bond, niewielkich rozmiarów mebel idealnie pasuje do nowoczesnej kuchni lub jadalni. Zdjęcie główne przedstawia produkt i zdjęcia kolorystyki. Tapicerka wykonana ze skóry ekologicznej dostępna w dwóch kolorach beżowym i czarnym.
 • Zestaw składany Expert 9

  Cena 759,92 zł

  Zestaw składany Expert 9 - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego stołu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. Nasz stół dzięki swoim niewielkim rozmiarom nie zabiera tak cennego miejsca w naszej kuchni. Stół nadaje się nawet do bardzo małych pomieszczeń.

   

  MATERIAŁ: wysokiej jakości płyta laminowana

 • Zestaw składany Expert 8

  Cena 574,92 zł

  Zestaw składany Expres 8 - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego stołu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. Nasz stół dzięki swoim niewielkim rozmiarom nie zabiera tak cennego miejsca w naszej kuchni. Stół nadaje się nawet do bardzo małych pomieszczeń.

   

  MATERIAŁ: wysokiej jakości płyta laminowana

 • Krzesło AF-0897ADC

  Cena 199,00 zł
  Krzesło AF-0897ADC oferuje unikalny design w wyjątkowo przystępnej cenie. Krzesło wykonane zostało z dwóch różnych materiałów - do produkcji stelaża wykorzystano malowany metal, siedzisko i oparcie z kolei obite zostały wysokiej jakości ekologiczną skórą. Mebel dostępny jest w sześciu różnych wariantach kolorystycznych. 
 • Krzesło H260

  Cena 235,00 zł
  Krzesło H260 wykonane zostało z dwóch różnych materiałów - stelaż zrobiony jest z chromowanego metalu, siedzisko i oparcie z kolei z wysokiej jakości ekologicznej skóry. Krzesło dostępne jest w pięciu różnych wariantach kolorystycznych, przez co łatwo dopasować je do każdej aranżacji pomieszczenia. 
 • Krzesło AC2-001

  Cena 122,51 zł
  Eleganckie krzesło AC2-001, które stworzone zostało z dwóch różnych materiałów - stelaż krzesła wykonany jest z malowanego bądź chromowanego metalu, siedzisko i oparcie wyścielone jest z kolei ekologiczną skórą. Krzesło dostępne jest w aż dziewięciu różnych kombinacjach materiałów i kolorów, przez co dostosować je można do swoich indywidualnych potrzeb i dopasować do każdego pomieszczenia. 
 • Krzesło AC-109

  Cena 239,99 zł
  Krzesło AC-109 w całości wykonane zostało z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co nadało meblowi lekkości i wytrzymałości. Mebel dostępny jest w aż pięciu różnych wariantach kolorystycznych, a każdy z nich jest w pewnym stopniu przeźroczysty.
 • Krzesło AC-099

  Cena 259,00 zł
  Krzesło AC-099 o unikalnym wyglądzie, w całości wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Sprawia to, iż mebel jest jednocześnie wytrzymały i bardzo lekki. Mebel dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych. 
 • Krzesło AC-070

  Cena 168,03 zł
  Krzesło AC-070 w całości wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki temu mebel jest bardzo wytrzymały, a przy tym niezwykle lekki. Unikalny design, wraz z szeroką gamą kolorystyczną sprawia z kolei, iż krzesło pasować będzie do aranżacji każdego pomieszczenia. 
 • Krzesło bukowe Dover 101

  Cena 399,00 zł
  Eleganckie krzesła bukowe z kolekcji Dover, które idealnie pasować będą do małego bądź dużego stołu rozkładanego z tej samej serii - wraz z nimi stanowić będą kluczowy element domowej kuchni bądź jadalni. Mebel wykonany jest z drewna bukowego barwionego na wiśnię primavera, a siedzisko i oparcie obite zostało wysokiej jakości tkaniną w jasnej kolorystyce. Zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebli, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup krzeseł będzie inwestycją na długie lata.
 • Krzesło bukowe Desjo 101

  Cena 329,00 zł
  Krzesło bukowe Desjo 101 to elegancki mebel do jadalni, zapewniający komfort i wygodę użytkowania. Krzesło to świetnie pasuje do stołu Desjo 42, który również znajduje się w naszej ofercie. Stelaż mebla wykonany został z solidnego drewna bukowego, zapewniającego mu wytrzymałość i stabilność użytkowania. Do wyboru są dwa rodzaje tapicerek - miła w dotyku skóra ekologiczna, bądź wysokiej jakości tkanina.  
 • Krzesło AC-0117W

  Cena 115,06 zł
  Krzesło AC-0117W wykonane jest z dwóch typów materiałów - stelaż wykonano z drewna bukowego i chromowanego metalu, oparcie i siedzisko natomiast z tworzywa sztucznego. Jest to krzesło dostosowane dla dzieci, którego unikalna forma przykuwa uwagę i stanowić będzie idealną ozdobę każdego pomieszczenia. 
 • Krzesło drewniane Nelson

  Cena 209,00 zł
  Krzesło Nelson charakteryzuje się prostym, stonowanym designem, przez co świetnie sprawdzi się w naturalnych, jasnych wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim. Krzesło posiada solidne nogi, siedzisko i oparcie wykonane z drewna w kolorze dębu miodowego, a samo siedzisko pokryte zostało szarą tkaniną zapewniającą komfort użytkowania. Krzesło prezentuje się lekko i jednocześnie charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Świetnie sprawdzi się w towarzystwie Stolika NelsonUwaga - mebel potargowy. Może nosić delikatne ślady użytkowania. 
 • Krzesło Oscar

  Cena 299,00 zł

  Tapicerowane krzesło Oscar to mebel o intrygującym kształcie, który świetnie sprawdzi się w jadalni, salonie, czy jako mebel wypoczynkowy w sypialni. Krzesło posiada stabilną metalową podstawę, która, wraz z siedziskiem, obszyta została miłą w dotyku tkaniną dostępną w trzech kolorach: szarym, czarnym i brązowym. Skontaktuj się telefonicznie, by dowiedzieć się o możliwości wcześniejszego zamówienia.

 • Krzesło Trix

  Cena 259,00 zł
  Niezwykłe i wyróżniające się wyglądem krzesło tapicerowane Trix. Oparcie krzesła pozwala na wygodne oparcie pleców, a pikowane wykończenie nadaje mu dodatkowego charakteru, przez co doskonale sprawi się w salonie czy jadalni, w towarzystwie nowoczesnego stołu. Stelaż krzesła wykonany został z metalu, a całość, włącznie z siedziskiem i oparciem, obita została miłą w dotyku tkaniną dostępną w kilku kolorach. Skontaktuj się telefonicznie, by dowiedzieć się o możliwości wcześniejszego zamówienia.
 • Krzesło Dual

  Cena 244,00 zł
  Nowoczesne, eleganckie krzesło tapicerowane Dual, które świetnie spisze się jako element aranżacji jadalni czy salonu. Krzesło posiada stabilną metalową konstrukcję, malowaną na kolor dębu, a siedzisko i oparcie obszyte jest miłą w dotyku tkaniną dostępną w trzech różnych kolorach: szarym, różowym i miętowym. Skontaktuj się telefonicznie, by dowiedzieć się o możliwości wcześniejszego zamówienia.
 • Krzesło CD-61

  Cena 297,00 zł

  CD-61 to klasyczne krzesło do jadalni, którego stelaż wykonany jest z mocnego drewna w kolorze dębu, a siedzisko obszyte jest wysokiej jakości, miękką w dotyku tkanina w szarym kolorze. Skontaktuj się telefonicznie, by dowiedzieć się o możliwości wcześniejszego zamówienia.

 • Krzesło Hals

  Cena 249,00 zł

  Tapicerowane krzesło do jadalni Hals cechuje się wyjątkową wygodą, a wykonany z malowanego na czarno metalu stelaż nadaje krześle wytrzymałości. Krzesło obite zostało miłą w dotyku tkaniną w trzech różnych kolorach - szarym, jasnoszarym bądź grafitowym - przez co świetnie pasować będzie do stołów z metalowymi nogami i szklanymi blatami. Skontaktuj się telefonicznie, by dowiedzieć się o możliwości wcześniejszego zamówienia.

 • Krzesło Hals II

  Cena 365,00 zł

  Tapicerowane krzesło do jadalni Hals II wyposażone jest w obszerne i wygodne siedzisko, wyłożone miękką i miłą w dotyku tkaniną. Stelaż krzesła wykonany został z malowanego na czarno metalu, co dodaje krześle uroku i gwarantuje dużą wytrzymałość. Krzesło dostępne jest w aż pięciu różnych kolorach - szarym, jasnoszarym, różowym, grafitowym i w kolorze mięty - przez co mebel łatwo dopasować do aranżacji każdej jadalni. Skontaktuj się telefonicznie, by dowiedzieć się o możliwości wcześniejszego zamówienia.

 • Krzesło AC-006

  Cena 135,66 zł
  Krzesło AC-006 w całości wykonane zostało z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i dostępne jest w dwóch kolorach: czerwonym lub żółtym. Unikalna forma przykuje uwagę i stanowić będzie świetną ozdobę każdego pomieszczenia.
 • Krzesło barowe AC-012 PU

  Cena 331,95 zł
  Krzesło barowe AC-012 PU, którego stelaż i oparcie wykonane jest z wysokiej jakości metalu w kolorze białym, a siedzisko z płyty MDF o barwie teak wood. Krzesło to charakteryzuje się prostotą i minimalizmem formy i świetnie pasować będzie do aranżacji pomieszczenia w stylu industrialnym. 
 • Krzesło barowe AC-012P

  Cena 177,73 zł
  Krzesło barowe AC-012P, w całości wykonane z wysokiej jakości metalu. Krzesło cechuje się prostotą i minimalizmem, świetnie pasować będzie do pomieszczenia urządzonego w stylu industrialnym. Dostępne jest w sześciu różnych wersjach kolorystycznych: białej, błękitnej, czarnej, czerwonej, zielonej i żółtej. 
 • Krzesło metalowe AC-001K-II

  Cena 206,95 zł
  Krzesło metalowe AC-001K-II, którego stelaż i oparcie wykonane jest z wysokiej jakości metalu w kolorze antyczny biały, a siedzisko wykonane zostało z płyty MDF o barwie sosny. Krzesło to charakteryzuje się prostotą i minimalizmem formy i świetnie pasować będzie do aranżacji pomieszczenia w stylu industrialnym. 
 • Krzesło AC-001A

  Cena 125,22 zł
  Krzesło metalowe AC-001A w całości wykonane zostało z wysokie jakości metalu, dostępnego w jednym z trzech kolorów: białym, czerwonym lub niebieskim. Krzesło to cechuje prostotą i minimalizmem formy, świetnie pasować będzie do aranżacji pomieszczenia w stylu industrialnym. 
 • Fotel biurowy A-0904

  Cena 101,45 zł
  Fotel biurowy A-0904 to mebel idealnie nadający się do biura. Stelaż fotela wykonany jest z trwałego metalu, siedzisko obite zostało tkaniną, a do wykonania oparcia wykorzystano siatkę. Mebel dostępny jest w dwóch różnych kolorach - czarno-czarnym bądź czarno-niebieskim. Fotel posiada mechanizm umożliwiający regulację wysokości, na której znajduje się siedzisko. 
 • Krzesło Naida-2

  Cena 160,70 zł
  Naida-2 to eleganckie krzesło do jadalni, zapewniające komfort i wygodę użytkowania. Krzesło świetnie pasuje do stołu Nordic ND12, który również jest w naszej ofercie. Stelaż mebla wykonany jest z solidnego drewna w kolorze dąb zabielany, co zapewnia mu wytrzymałość i stabilność podczas użytkowania. Do wyboru są także dwa modele wyścielone miękką i wygodną tkaniną. 
 • Krzesło D

  Cena 169,00 zł

  Eleganckie krzesło do jadalni z wygodnym siedziskiem. Do wyboru są trzy warianty kolorystyczne, pozwalające dobrać krzesła do pozostałych elementów wyposażenia wnętrza.

 • Krzesło drewniane CB-3902

  Cena 304,36 zł
  Drewniane krzesło CB-3902 cechujące się ponadczasowym stylem. Stelaż i oparcie krzesła wykonane są z ciemnego i twardego drewna wenge, a siedzisko wyścielone zostało miłą w dotyku ekologiczną skórą w kolorze kremowym. To połączenie sprawia, iż krzesło idealnie pasować będzie do eleganckiej kuchni czy jadalni. 
 • Taboret duży Bond

  Cena 242,60 zł

  Taboret duży BOND - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego zestawu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru.

  Zdjęcie główne przedstawia produkt i zdjęcia kolorystyki. Tapicerka wykonana ze skóry ekologicznej dostępna w dwóch kolorach beżowym i czarnym.

 • Kanapa duża Bond

  Cena 586,00 zł

  Kanapa duża BOND - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego zestawu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru.

  Zdjęcie główne przedstawia produkt i zdjęcia kolorystyki. Tapicerka wykonana ze skóry ekologicznej dostępna w dwóch kolorach beżowym i czarnym.

   

 • Kanapa mała Bond

  Cena 331,22 zł

  Kanapa mała BOND - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego zestawu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru.

  Materiał: wysokiej jakości płyta laminowana + ekologiczna skóra

  Wymiary:75 / 33 / 80,5 cm

Krzesła do każdego pomieszczenia

Ciężko wyobrazić sobie mieszkanie, w którym nie ma na czym usiąść. Krzesła są potrzebne niemal w każdym pomieszczeniu, czy jest to kuchnia, salon, biuro czy pokój młodzieżowy. Dobrze, żeby były nie tylko bardzo wygodne, ale także piękne i przykuwające spojrzenie. Współczesne meblarstwo oferuje niesamowicie szeroki wybór krzeseł, które będą stanowiły idealne uzupełnienie aranżacji wnętrza.

Krzesła do jadalni i kuchni

Krzesła do jadalni są niezbędne, jak jednak wybrać te odpowiednie. Każdy ma indywidualne potrzeby i możliwości, a poszczególne modele mogą różnić się od siebie rozmiarami. Jeśli dysponujemy małą przestrzenią, ale chcemy mieć większą liczbę krzeseł, optymalne będą modele nieco węższe, ale za to z głębokim siedziskiem. Jeśli nie musimy oszczędzać przestrzeni, nieco szersze siedzisko zawsze będzie mile widziane. 

Krzesła do kuchni powinny przede wszystkim pasować do jej wystroju. W kuchni staraj się raczej unikać krzeseł tapicerowanych i wykańczanych tkaniną, gdyż chwila nieuwagi przy gotowaniu może kosztować ciężką do usunięcia plamę. 

Krzesła do salonu i do pokoju

W przypadku krzeseł do salonu czy krzeseł do pokoju nie musimy się aż tak obawiać plam i krzesła wykańczane materiałami odnajdą się w tych pomieszczeniach świetnie. Możemy sobie w nich pozwolić na więcej ekstrawagancji, przy okazji przywiązując większą wagę do komfortu siedzenia. Przecież zależy nam, aby wolny czas spędzać przy maksymalnej wygodzie i w komforcie.