Toaletki - z lustrem, z szufladami

Filtruj według

Cena

Cena

 • 153,00 zł - 397,00 zł

Toaletki - z lustrem, z szufladami

Toaletki z lustrem, toaletki z szufladami do sypialni | Vivaldi Meble

Toaletki - z lustrem, z szufladami

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

 • Toaletka Viki (VIK-15)

  Cena 209,00 zł
  Toaletka z serii Viki, która świetnie zaprezentuje się zarówno w sypialni jak i w łazience. Jej prosty, elegancki design sprawia, iż idealnie pasować będzie do wystroju nowoczesnego pomieszczenia. Szuflada nadaje się idealnie do przechowywania kosmetyków, biżuterii i innych drobnych przedmiotów. Do toaletki zamówić można pasujące do niej lustro - Lustro Viki.
 • Zestaw toaletka + lustro VIKI

  Cena 396,57 zł

  Zestaw toaletka z lustrem z serii Viki prezentuje się zarówno dobrze w sypialni jak i w łazience i będzie idealnym uzupełnieniem pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu.

 • Toaletka Maximus (MXS-42)

  Cena 209,36 zł

  Elegancka toaletka z serii Maximus. Do wyboru są tutaj cztery wersje kolorystyczne - trzy matowe i jedna błyszcząca - dzięki czemu toaletka pasować będzie do wystroju każdej sypialni.

 • Lustro Maximus 1D (MXS-14)

  Cena 242,60 zł
  Duże lustro Maximus, wyposażone w dodatkową szafkę do przechowywania przedmiotów. Dzięki dostępnej kolorystyce lustro doskonale uzupełniać będzie wystrój każdej łazienki, znajdzie także swoje miejsce w sypialni.

Toaletki do sypialni

Toaletka to mebel, który zmienia życie każdej kobiety. To niebywały komfort posiadać miejsce specjalnie przeznaczone do makijażu i bezpiecznego składowania wszystkich swoich kosmetyków i ozdób w jednym miejscu. Posiadając toaletkę, każda sesja makijażu może zmienić się we wciągające doświadczenie, któremu oddasz się z przyjemnością. 

Toaletka do sypialni będzie świetnym uzupełnieniem aranżacji oraz pozwoli Ci przygotowywać się do wyjścia w atmosferze swobody i prywatności. Nie niepokojona przez nikogo, będziesz mogła poświęcić czas sobie i swojej urodzie, korzystając z tak prostego, ale mimo to wyjątkowego mebla. Twoja toaletka, oprócz tego, że będzie Ci służyła każdego dnia, podniesie także estetykę Twojej sypialni. 

Co ciekawe, toaletka z szufladami jest meblem bardzo często niedocenianym. Zazwyczaj ma ona delikatną konstrukcję i jest z natury drobna, jednak pozwala na tak duże zmiany jak wyprowadzenie dużej liczby kosmetyków z łazienkowej półki, na której od dawna brakuje już miejsca. Rozwiązuje także problem z kładzeniem biżuterii „byle gdzie”. Zgubiony kolczyk czy ulubiona przywieszka to bolesna strata, do której może nigdy nie dojść, jeśli Twoja biżuteria będzie miała swoje własne miejsce w postaci pudełeczka czy szkatułki w toaletce z lustrem. 

Toaletki do sypialni są tak praktyczne, że jeśli jeszcze nie masz swojej, nie powinnaś zwlekać dłużej. Pozwól sobie na komfort i luksus spędzania czasu przy makijażu, na jaki zasługujesz!