Sofy

Filtruj według

Cena

Cena

 • 1 146,00 zł - 1 349,00 zł

Sofy

Sofy

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

 • Sofa Nordic 3

  Cena 1 349,00 zł
  Nordic 3 to elegancka sofa, która każdemu pomieszczeniu nada unikalnego charakteru. Stelaż sofy wykonany został z drewna bukowego, przez co mebel cechuje się wyjątkową trwałością, zyskując przy tym na estetyce. Do wyboru są cztery różne kolory tapicerki. Skontaktuj się telefonicznie, by dowiedzieć się o możliwości wcześniejszego zamówienia.
 • Sofa Nordic 2

  Cena 1 146,00 zł
  Elegancka sofa Nordic 2, która każdemu pomieszczeniu nada unikalnego charakteru. Stelaż sofy wykonany został z drewna bukowego, przez co mebel cechuje się wyjątkową trwałością, zyskując przy tym na estetyce. Do wyboru są cztery różne kolory tapicerki. Skontaktuj się telefonicznie, by dowiedzieć się o możliwości wcześniejszego zamówienia.
 • Sofa Bergen 2

  Cena 1 349,00 zł

  Sofa Bergen 2 to mebel wypoczynkowy wykonany w eleganckim, minimalistycznym stylu. Stelaż sofy zrobiony został z mocnego drewna bukowego, zapewniającego meblowi wytrzymałość i dodając mu charakteru. Do wyboru są cztery różne wersje kolorystyczne tapicerki. Sprawia to, iż sofa świetnie sprawdzi się jako element aranżacji każdego salonu.Skontaktuj się telefonicznie, by dowiedzieć się o możliwości wcześniejszego zamówienia.