Witryny

Filtruj według

Cena

Cena

 • 209,00 zł - 2 149,00 zł

Witryny

Witryny

Pokazano 1-58 z 58 pozycji
Pokazano 1-58 z 58 pozycji

Aktywne filtry

 • Witryna Nordis 1D2SW (NOR-17)

  Cena 669,00 zł
  Wysoka witryna z serii Nordis to mebel nowoczesny, wykonany w prostym, eleganckim, skandynawskim stylu. Witryna wyposażona jest w część jednodrzwiową, przeszkloną witrynę z półkami i dwie pojemne szuflady. Dzięki temu mebel oferuje sporo przestrzeni na wyeksponowanie ozdobnych przedmiotów. Cechą charakterystyczną wszystkich mebli z serii Nordis są malowane na biało nóżki wykonane z drewna brzozowego, jak i białe matowe fronty. Meble dostępne są w pięciu różnych wariantach kolorystycznych. Do wykonania witryny Nordis wykorzystano wysokiej jakości płyty laminowane, które zostały dodatkowo zabezpieczone obrzeżem ABS - zwiększa to ich odporność na wilgoć i wszelkie uszkodzenia mechaniczne i sprawia, iż zakup mebla będzie inwestycją na długie lata. 
 • Witryna Maximus 1D (MXS-43)

  Cena 379,00 zł
  Witryna z serii Maximus, wyposażona dodatkowo w jedną szafkę. Kompaktowe rozmiary witryny i dostępna kolorystyka - trzy wersje matu i jedna błyszcząca - pozwolą dopasować ją do każdego salonu.
 • Witryna Maximus 2S (MXS-44)

  Cena 679,00 zł
  Wysoka i szeroka witryna z serii Maximus, wyposażona dodatkowo w dwie pojemne szuflady. Elegancki design i dostępna kolorystyka nada każdemu salonowi unikalnego charakteru.
 • Witryna niska 2D Ice 03

  Cena 929,00 zł
  Szeroka i niska witryna z kolekcji Ice, która idealnie sprawdzi się jako element aranżacji salonu, jak i jadalni. Witryna Ice 03 wyposażona jest w część dwudrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której zlokalizowane jest sześć półek, w tym jedna szklana. Oszklona półka wspaniale wyeksponuje zawartość witryny, w szczególności elegancką zastawę stołową czy ozdobne szkło. Mebel utrzymany jest w w stonowanej, eleganckiej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma i świetnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. Za dodatkową opłatą witrynę wyposażyć można w oświetlenie LED - jedną taśmę instaluje się pod górnym wieńcem mebla, drugą by oświetlić szklane półki. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup witryny będzie inwestycją na długie lata.
 • Witryna wysoka 2D Ice 02

  Cena 1 099,00 zł
  Wysoka, podwójna witryna z kolekcji Ice, która stanowić będzie idealne uzupełnienie wystroju salonu, jak i jadalni. Wyposażona jest w część dwudrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której znajduje się aż siedem półek, w tym dwie szklane. Szklane półki będą świetnym sposobem na wyeksponowanie zawartości witryny, w szczególności eleganckiej zastawy stołowej czy ozdobnego szkła. Witryna Ice 02 utrzymana jest w stonowanej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma i wspaniale wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. Za dodatkową opłatą witrynę wyposażyć można w oświetlenie LED - jedną taśmę instaluje się pod górnym wieńcem mebla, drugą by oświetlić szklane półki. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup witryny będzie inwestycją na długie lata.
 • Witryna 1D Ice 01

  Cena 699,00 zł
  Wysoka witryna z kolekcji Ice, która będzie świetnym uzupełnieniem wystroju salonu, jak i domowej jadalni. Wyposażona jest w część jednodrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której znajduje się pięć półek. Oszklone półki świetnie wyeksponują zawartość witryny, w szczególności ozdobne szkło czy elegancką zastawę stołową. Witryna Ice 01 utrzymana jest w stonowanej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma i świetnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. Za dodatkową opłatą witrynę wyposażyć można w oświetlenie LED - jedną taśmę instaluje się pod górnym wieńcem mebla, drugą by oświetlić szklane półki. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup witryny będzie inwestycją na długie lata.
 • Witryna 2D Dover 18

  Cena 459,00 zł
  Wąska witryna z kolekcji Dover, która doskonale sprawdzi się jako element aranżacji salonu bądź jadalni. Wyposażona jest w część dwudrzwiową, częściowo oszkloną, za którą znajdują się cztery pojemne półki. Półki znajdujące się za oszkloną częścią wspaniale wyeksponują zawartość, szczególnie zastawę stołową czy ozdobne szkło. Witryna Dover 18 utrzymana jest w ciepłej kolorystyce wiśni primavera i wyposażona w uchwyty w kolorze chromu, co sprawi, iż pomieszczenie, w którym się znajdzie, będzie przytulne i zyska unikatowy charakter. Za dodatkową opłatą, witrynę wyposażyć można w oświetlenie LED. W trosce o klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup witryny będzie inwestycją na długie lata. Na spodzie witryny zainstalowano także ślizgacze, które umożliwiają łatwe przemieszczanie mebla w celach aranżacyjnych i chronią podłogę przed zarysowaniami.
 • Witryna 1D2S Dover 13

  Cena 365,00 zł
  Kompaktowa witryna z kolekcji Dover, która doskonale sprawdzi się tak w salonie, jak i w jadalni. Wyposażona jest w część jednodrzwiową, częściowo oszkloną i dwie szuflady. Oszklone półki wspaniale wyeksponują zawartość, szczególnie zastawę stołową czy ozdobne szkło. Witryna Dover 13 utrzymana jest w ciepłej kolorystyce wiśni primavera i wyposażona w metalowe uchwyty w kolorze chromu, co sprawi, iż pomieszczenie, w którym zostanie ustawiona będzie przytulne i zyska unikatowy charakter. Za dodatkową dopłatą, witrynę wyposażyć można w oświetlenie LED. Zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup witryny będzie inwestycją na długie lata. Na spodzie witryny zainstalowano także ślizgacze, które umożliwiają łatwe przemieszczanie mebla w celach aranżacyjnych. 
 • Witryna 1D Desjo 01

  Cena 599,00 zł
  Wysoka, pojedyncza witryna z kolekcji Desjo, wyposażona w część jednodrzwiową, częściowo przeszkloną, wewnątrz której znajduje się pięć półek. Co więcej, witryna Desjo 01 pozwala na zamontowanie drzwiczek z lewej bądź prawej strony, wedle własnych preferencji, a za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia oświetlenia LED. Mebel charakteryzuje się nowoczesnym kształtem i wzornictwem i świetnie sprawdzi się jako dodatek do salonu czy jadalni. Mebel wykonany został z wysokiej jakości płyt meblowych, a tradycyjne uchwyty zastąpione zostały bezuchwytowym systemem otwierania. 
 • Witryna 2D Desjo 02

  Cena 909,00 zł
  Podwójna witryna z kolekcji Desjo, wyposażona w część dwudrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której ulokowanych jest aż dziesięć półek. Witryna Desjo 02 charakteryzuje się nowoczesnym kształtem i wzornictwem, świetnie więc sprawdzi się jako dodatek salonu czy jadalni urządzonej w takim właśnie stylu. Dodatkowo, za dopłatą istnieje możliwość zamówienia oświetlenia LED. Mebel wykonany został z wysokiej jakości płyt meblowych i zastosowano w nim bezuchwytowy system otwierania. 
 • Witryna 2D Desjo 03

  Cena 769,00 zł
  Niska, podwójna witryna z kolekcji Desjo, wyposażona w część dwudrzwiową w której znajduje się osiem półek. Co więcej, istnieje możliwość zamówienia dodatkowego oświetlenia LED.  Witryna Desjo 03 charakteryzuje się nowoczesnym kształtem i wzornictwem, świetnie więc sprawdzi się jako dodatek do salonu czy jadalni urządzonej w takim właśnie stylu. Mebel wykonany został z wysokiej jakości płyt meblowych i zastosowano w nim bezuchwytowy system otwierania. 
 • Witryna niska (barek) 1D2S...

  Cena 949,00 zł
  Witryna niska z kolekcji Country, jednodrzwiowa, częściowo oszklona, z jedną półką i dwoma szufladami. Witryna pełnić może także rolę barku - w standardowym wyposażeniu znajduje się 4-rzędowy reling na kieliszki. Ponadto, witryna Country 14 pozwala na zamontowane drzwiczek z lewej bądź prawej strony, wedle własnych preferencji, a za dodatkową opłatą istnieje także możliwość zamówienia oświetlenia LED. Mebel łączy jasną kolorystykę ze wstawkami w kolorze dąb stirling i wyposażony został w wytrzymałe metalowe uchwyty w kolorze czarnym. Do produkcji witryny wykorzystano wysokiej jakości płyty meblowe, a jej spód zdobi dekoracyjny cokół. 
 • Witryna pojedyncza 2D...

  Cena 949,00 zł
  Pojedyncza witryna z serii Country, wyposażona w część dwudrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której znajdują się cztery pojemne półki. Ponadto, witryna pojedyncza Country 10 pozwala na zamontowane drzwiczek z lewej bądź prawej strony, wedle własnych preferencji, a za dodatkową opłatą istnieje także możliwość zamówienia oświetlenia LED. Mebel łączy jasną kolorystykę ze wstawkami w kolorze dąb stirling i wyposażony został w wytrzymałe metalowe uchwyty w kolorze czarnym. Do produkcji witryny wykorzystano wysokiej jakości płyty meblowe, a jej spód zdobi dekoracyjny cokół. 
 • Witryna 1D Lewa Belfort 10

  Cena 699,00 zł
  Witryna lewa z serii Belfort, wyposażona w część jednodrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której znajdują się cztery pojemne półki. Witryna Belfort 10 posiada oświetlenie LED zamontowane w standardzie. Mebel łączy białą kolorystykę ze wstawkami w kolorze orzecha san diego, a dodatkowego charakteru dodają mu oryginalne falowania i frezowane uchwyty. Witryna Belfort 11 stworzona została przy wykorzystaniu wysokiej jakości płyt meblowych, a na spodzie mebla zamontowano plastikowe stopki.
 • Witryna 1D Prawa Belfort 11

  Cena 699,00 zł
  Witryna prawa z serii Belfort, składająca się z części jednodrzwiowej, częściowo oszklonej, wewnątrz której znajdują się cztery pojemne półki. Witryna Belfort 11 posiada oświetlenie LED zamontowane w standardzie. Mebel łączy białą kolorystykę ze wstawkami w kolorze orzecha san diego, a dodatkowego charakteru dodają mu oryginalne falowania i frezowane uchwyty. Witryna Belfort 11 stworzona została przy wykorzystaniu wysokiej jakości płyt meblowych, a na spodzie mebla zamontowano plastikowe stopki.
 • Witryna 2D Belfort 12

  Cena 1 049,00 zł
  Witryna z serii Belfort, składająca się z części dwudrzwiowej, częściowo oszklonej, wewnątrz której znajdują się aż 8 pojemnych półek. Witryna Belfort 12 posiada oświetlenie LED zamontowane w standardzie. Mebel łączy białą kolorystykę ze wstawkami w kolorze orzecha san diego, a dodatkowego charakteru dodają mu oryginalne falowania i frezowane uchwyty. Witryna Belfort 11 stworzona została przy wykorzystaniu wysokiej jakości płyt meblowych, a na spodzie mebla zamontowano plastikowe stopki.
 • Witryna lewa Tes TS4

  Cena 999,00 zł
  TS4 to witryna kolekcji Tes, otwierana w lewo, podzielona na dwie części - w górnej, przeszklonej części ulokowane są 3 szklane półki z podświetleniem LED, w dolnej z kolei znajduje się szafka i szuflada. Witryna charakteryzuje się unikatowym na tle innych tego typu produktów designem i zastosowaniem bezuchwytowego systemu otwierania szafek - obie te cechy sprawiają, iż świetnie sprawdzi się jako element aranżacji nowoczesnego salonu.Do stworzenia mebla wykorzystano wysokiej jakości płyty laminowane, wzmocnione obrzeżem ABS, a na jej spodzie zamontowano stopki umożliwiające regulację wysokości. Witryna dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: wiąz mat i orzech. 
 • Witryna prawa Tes TS5

  Cena 999,00 zł
  TS5 to witryna z serii Tes, otwierana w prawo, która podzielona została na dwie części, górną, gdzie za przeszkloną częścią umieszczone są trzy szklane półki z podświetleniem LED i dolną, gdzie z kolei znajduje się szafka i szuflada. Szafka wyróżnia się na tle tego typu mebli poprzez zastosowanie bezuchwytowego systemu otwierania, jak i unikalnego designu, przez co świetnie sprawdzi się jako element aranżacji nowoczesnego salonu. Do stworzenia mebla wykorzystano wysokiej jakości płyty laminowane, wzmocnione obrzeżem ABS, a na jej spodzie zamontowano stopki umożliwiające regulację wysokości. Witryna dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: wiąz mat i orzech. 
 • Witryna Tes TS3

  Cena 1 256,00 zł
  TS3 to podwójna witryna z kolekcji Tes, podzielona na trzy części. W górnej znajdują się częściowo przeszklone drzwi, za którymi są półki z oświetleniem LED, w środkowej ulokowane są dwie pojemne szuflady, a w dolnej dwie kolejne szafki. Witryna ta wyróżnia się na tle innych przez swój unikatowy design i zastosowanie bezuchwytowego systemu otwierania szafek i szuflad i dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: wiąz mat i orzech. Do jej stworzenia wykorzystano wysokiej jakości płyty laminowane, wzmocnione dodatkowo obrzeżem ABS, a na spodzie zamontowano stopki umożliwiające regulację wysokości. 
 • Kredens Irma IM5

  Cena 999,00 zł
  IM5 to elegancki, wykonany w stonowanej stylistyce kredens z serii Irma, składający się z częściowo oszklonej części dwudrzwiowej i aż siedmiu półek. Elegancki wygląd, frezowania zastępujące typowe uchwyty i wliczone w cenę oświetlenie LED sprawia, iż kredens świetnie sprawdza się w nowoczesnym salonie czy jadalni. Szafka wsparta jest na plastikowych stopkach, które umożliwiają regulację wysokości, a cały mebel wykonany jest z wysokiej jakości płyt laminowanych, zabezpieczonych dodatkowo obrzeżem ABS. 
 • Witryna lewa Irma IM6

  Cena 869,00 zł
  Wysoka, lewostronna witryna IM6 z kolekcji Irma, wyposażona w częściowo przeszkloną część jednodrzwiową i pięć półek. Mebel utrzymany jest w stonowanej, eleganckiej stylistyce, co w połączeniu z frezowaniami zastępującymi typowe uchwyty i wliczonym w cenę oświetleniem LED sprawia, iż doskonale wpisze się on w aranżację nowoczesnego salonu. Mebel wykonany jest z wysokiej jakości płyt laminowanych, wzmocnionych obrzeżem ABS, a całość wsparta jest na plastikowych nóżkach pozwalających na regulację wysokości. 
 • Witryna prawa Irma IM7

  Cena 869,00 zł
  Wysoka, prawostronna witryna IM7 z serii Irma, składająca się z częściowo przeszklonej części jednodrzwiowej i pięciu półek. Utrzymana jest w stonowanej, eleganckiej stylistyce, co w połączeniu z frezowaniami zastępującymi typowe uchwyty i wliczonym w cenę oświetleniem LED sprawia, iż doskonale wpisze się w aranżację nowoczesnego salonu. Mebel wykonany jest z wysokiej jakości płyt laminowanych, wzmocnionych obrzeżem ABS, a całość wsparta jest na plastikowych nóżkach pozwalających na regulację wysokości. 
 • Witryna L/P Tahoe TA8

  Cena 439,00 zł
  Witryna L/P Tahoe TA8 składa się z części dwudrzwiowej, która jest częściowo przeszklona oraz z trzech pojemnych półek. Mebel utrzymany jest w naturalnej kolorystyce, która sprawi, że wnętrze stanie się ciepłe i przytulne. Za dopłatą istnieje możliwość zamontowania oświetlenia LED półek szklanych. Witryna, tak jak inne elementy zestawu Tahoe, wykonana została z wysokiej jakości płyt wiórowych laminowanych, wyposażonych dodatkowo w obrzeża ABS zwiększające trwałość i odporność na uszkodzenia. 
 • Witryna Tahoe TA12

  Cena 549,00 zł
  Witryna Tahoe TA12 składa się z części dwudrzwiowej, częściowo przeszklonej, wewnątrz której znajduje się aż sześć półek. Za dopłatą istnieje możliwość zamontowania oświetlenia LED. Witryna wyposażona została w bezuchwytowy system otwierania, a do jej wykonania wykorzystane zostały wysokiej jakości płyty wiórowe laminowane, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS zwiększającym ich odporność i trwałość na uszkodzenia. Cały mebel utrzymany jest w naturalnej kolorystyce, która sprawi, iż wnętrze pomieszczenia stanie się ciepłe i przytulne. 
 • Witryna Tahoe TA13

  Cena 449,00 zł
  TA13 to witryna z serii Tahoe składająca się z częściowo oszklonej części dwudrzwiowej, wewnątrz której znajdują się cztery półki. Za dopłatą istnieje możliwość zamontowania oświetlenia LED. Mebel charakteryzuje się naturalną, jasną kolorystyką, przez co pomieszczenia w których będzie się znajdował zyskają ciepłą i przytulną atmosferę. Do produkcji mebla wykorzystano wysokiej jakości płyty wiórowe laminowane, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS zwiększającym ich odporność na uszkodzenia i wilgoć, a fronty wyposażono w bezuchwytowy system otwierania. 
 • Witryna wisząca Tahoe TA19

  Cena 269,00 zł
  TA19 to wisząca witryna z serii Tahoe, składająca się z części dwudrzwiowej, częściowo oszklonej i dwóch pojemnych półek. Za dopłatą istnieje możliwość zamontowania oświetlenia LED. Mebel wykonany został w naturalnej, jasnej kolorystyce, przez co pomieszczenia w których zostanie umieszczony zyskają ciepłą i przytulną atmosferę. Do produkcji mebla wykorzystano wysokiej jakości płyty wiórowe laminowane, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS zwiększającym ich odporność na uszkodzenia i wilgoć, a fronty wyposażono w bezuchwytowy system otwierania. 
 • Witryna Lionel LI7

  Cena 914,00 zł
  LI7 to elegancka i efektownie wyglądająca witryna z kolekcji Lionel, która zyskała dodatkowego charakteru poprzez zastosowanie unikalnych frezowań, które zastępują typowe uchwyty mebli. Witryna składa się z części dwudrzwiowej, częściowo oszklonej, wewnątrz której znajdują się pojemne półki. Do produkcji mebla wykorzystywane są wysokiej jakości płyty wiórowe laminowane, zabezpieczone obrzeżem ABS, które zapewnia im odporność na obicia i wilgoć. 
 • Witryna Lionel LI6

  Cena 637,00 zł
  Witryna LI6 to mebel z kolekcji Lionel, który świetnie sprawdzi się jako element aranżacji nowoczesnego salonu z uwagi na swoją efektywną kolorystykę i unikalne frezowania, które zastępują typowe uchwyty. Witryna składa się z części jednodrzwiowej, częściowo oszklonej, wewnątrz której znajdują się pojemne półki. Do stworzenia witryny wykorzystywane są wysokiej jakości płyty wiórowe laminowane, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS, które zwiększa ich odporność na uszkodzenia i wilgoć. 
 • Witryna Lionel LI5

  Cena 750,00 zł
  Witryna LI5 z kolekcji Lionel składa się z części dwudrzwiowej, z czego jedna jest częściowo oszklona, wewnątrz której ukryte są cztery pojemne półki. Mebel utrzymany jest w pięknej i efektownej kolorystyce, a dodatkowego charakteru dodają mu unikalne frezowania zastępujące regularne uchwyty. Do stworzenia witryny wykorzystywane są wysokiej jakości płyty wiórowe laminowane, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS, które zwiększa ich odporność na uszkodzenia i wilgoć. 
 • Witryna Kenzo KN5

  Cena 999,00 zł
  Elegancka, dwudrzwiowa witryna z serii Kenzo, wewnątrz której znajduje się aż sześć półek, w tym dwie szklane. Mebel wykonany został z wysokiej jakości płyt MDF, a szyby frontów ze szkła hartowanego. Dzięki podświetleniu szklanych półek witryna świetnie sprawdzi się jako element aranżacji każdego salonu, nadając mu unikalnego charakteru.
 • Witryna Box 2D (BOX-12)

  Cena 549,00 zł
  Kompaktowa witryna szerokości 85 cm z serii Box, o unikatowym designie, łączącym 3 różne kolory, przez co świetnie sprawdzi się jako element aranżacji salonu czy jadalni, doskonale sprawdzi się także w sypialni czy biurze. Mebel wyposażony jest w część dwudrzwiową, częściowo przeszkloną, co pozwala w prosty sposób wyeksponować przedmioty ozdobne czy zastawę stołową. W meblu zastosowano zawiasy z cichym domykiem, znacząco poprawiając komfort użytkowania i trwałość, a płyty zabezpieczone są dodatkowo obrzeżem ABS, zwiększającym odporność mebla na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.  Mebel wchodzi w skład zestawu Box, dostępnego tutaj
 • Witryna Box 3D (BOX-13)

  Cena 559,00 zł
  Witryna o szerokości 95 cm z serii Box, o unikatowym designie, łączącym 3 różne kolory, przez co świetnie sprawdzi się jako element aranżacji salonu czy jadalni, doskonale sprawdzi się także w sypialni czy biurze. Mebel wyposażony jest w część trzydrzwiową, częściowo przeszkloną, co pozwala w prosty sposób wyeksponować przedmioty ozdobne czy zastawę stołową. W meblu zastosowano zawiasy z cichym domykiem, znacząco poprawiając komfort użytkowania i trwałość, a płyty zabezpieczone są dodatkowo obrzeżem ABS, zwiększającym odporność mebla na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.  Mebel wchodzi w skład zestawu Box, dostępnego tutaj
 • Zestaw mebli z serii Box 1

  Cena 1 559,00 zł
  Zestaw mebli z serii Box, charakteryzujący się unikatowym designem, łączącym 3 różne kolory, które świetnie spiszą się do aranżacji nowoczesnego salonu. W skład kompletu wchodzi jednodrzwiowy regał, stolik RTV, szafka wisząca i dwudrzwiowa, częściowo przeszklona witryna. W meblach zastosowano zawiasy z cichym domykiem, znacząco poprawiając komfort użytkowania i trwałość, a płyty zabezpieczone są dodatkowo obrzeżem ABS, zwiększającym odporność mebla na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.  Do zestawu zamówić można dodatkowo komodę i ławę
 • Zestaw mebli z serii Box 3

  Cena 1 749,00 zł
  Komplet mebli z serii Box, charakteryzujący się unikatowym designem, łączącym 3 różne kolory, które świetnie spiszą się do aranżacji nowoczesnego salonu. W skład zestawu wchodzi dwudrzwiowa komoda, wyposażona w trzy szuflady, dwudrzwiowy regał, szafka wisząca i trzydrzwiowa, częściowo przeszklona witryna. W meblach zastosowano zawiasy z cichym domykiem, znacząco poprawiając komfort użytkowania i trwałość, a płyty zabezpieczone są dodatkowo obrzeżem ABS, zwiększającym odporność mebla na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.  Do zestawu zamówić można dodatkowo stolik RTV
 • Zestaw mebli z serii Box 4

  Cena 2 149,00 zł
  Komplet mebli do salonu z serii Box, charakteryzujący się unikatowym designem, łączącym 3 różne kolory, które świetnie spiszą się do aranżacji nowoczesnego salonu. W skład zestawu wchodzi jednorzwiowa i dwudrzwiowa komoda, obie wyposażone w trzy szuflady, półka wisząca, jednodrzwiowy regał i trzydrzwiowa, częściowo przeszklona witryna. W meblach zastosowano zawiasy z cichym domykiem, znacząco poprawiając komfort użytkowania i trwałość, a płyty zabezpieczone są dodatkowo obrzeżem ABS, zwiększającym odporność mebla na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.  Do zestawu zamówić można dodatkowo ławę
 • Zestaw mebli z serii Box 5

  Cena 1 999,00 zł
  Komplet mebli do salonu z serii Box, charakteryzujący się unikatowym designem, łączącym 3 różne kolory, które świetnie spiszą się do aranżacji nowoczesnego salonu. W skład zestawu wchodzi dwudrzwiowy regał, stolik RTV, dwudrzwiowa szafa i dwudrzwiowa, częściowo przeszklona witryna. W meblach zastosowano zawiasy z cichym domykiem, znacząco poprawiając komfort użytkowania i trwałość, a płyty zabezpieczone są dodatkowo obrzeżem ABS, zwiększającym odporność mebla na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.  Do zestawu zamówić można dodatkowo ławę
 • Witryna Lars 1D1S (LAR-12)

  Cena 569,00 zł
  Witryna z kolekcji Lars (LAR-12), z częścią jednodrzwiową, częściowo przeszkloną i pojemną szufladą. Dzięki przeszklonej części wyeksponować można przedmioty ozdobne bądź książki, przez co mebel stanowić będzie ozdobę salonu, jadalni czy nawet domowego biura. Mebel charakteryzuje sie nietypową stylistyką wykonania frontów, co w połączeniu z drewnianymi nóżkami nadaje mu nietypowego charakteru. Dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych. Mebel wyposażono w zawiasy z cichym domykiem, znacząco poprawiając komfort użytkowania i trwałość zawiasów, a wysokiej jakości płyty meblowe zabezpieczono dodatkowo obrzeżem ABS, zwiększającym odporność mebla na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.   Mebel wchodzi w skład zestawu Lars, dostępnego tutaj.
 • Witryna Lars 3D (LAR-13)

  Cena 659,00 zł
  Wysoka witryna z kolekcji Lars (LAR-13), z częścią czterodrzwiową, częściowo przeszkloną. Dzięki przeszklonej części wyeksponować można przedmioty ozdobne bądź książki, przez co mebel stanowić będzie ozdobę salonu, jadalni czy nawet domowego biura. Mebel charakteryzuje się nietypową stylistyką wykonania frontów, co w połączeniu z drewnianymi nóżkami nadaje mu nietypowego charakteru. Dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych. Mebel wyposażono w zawiasy z cichym domykiem, znacząco poprawiając komfort użytkowania i trwałość zawiasów, a wysokiej jakości płyty meblowe zabezpieczono dodatkowo obrzeżem ABS, zwiększającym odporność mebla na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.   Mebel wchodzi w skład zestawu Lars, dostępnego tutaj.
 • Meble z serii Lars - Zestaw 1

  Cena 1 699,00 zł
  Komplet mebli z kolekcji Lars, charakteryzujący się nietypową stylistyką wykonania frontów, co w połączeniu z drewnianymi nóżkami nadaje mu unikalnego charakteru. W skład zestawu wchodzą półka wisząca, regał, częściowo przeszklona witryna i szafka RTV. Meble wyposażono w zawiasy z cichym domykiem, znacząco poprawiając ich trwałość i komfort użytkowania, a wysokiej jakości płyty meblowe zabezpieczono dodatkowo obrzeżem ABS, zwiększającym odporność mebla na wpływ wilgoci i uszkodzenia mechaniczne. Meble dostępne są w pięciu wariantach kolorystycznych. Do zestawu zamówić można dodatkowo komodę i ławę.
 • Meble z serii Lars - Zestaw 2

  Cena 1 999,00 zł
  Komplet mebli z kolekcji Lars, charakteryzujący się nietypową stylistyką wykonania frontów, co w połączeniu z drewnianymi nóżkami nadaje mu unikalnego charakteru. W skład zestawu wchodzą półka wisząca, stolik RTV, duża, czterodrzwiowa szafa, szafka wisząca i witryna. Meble wyposażono w zawiasy z cichym domykiem, znacząco poprawiając ich trwałość i komfort użytkowania, a wysokiej jakości płyty meblowe zabezpieczono dodatkowo obrzeżem ABS, zwiększającym odporność mebla na wpływ wilgoci i uszkodzenia mechaniczne. Meble dostępne są w pięciu wariantach kolorystycznych. Do zestawu zamówić można dodatkowo komodę i ławę.
 • Meble z serii Lars - Zestaw 3

  Cena 1 399,00 zł
  Zestaw mebli z kolekcji Lars, charakteryzujący się nietypową stylistyką wykonania frontów, co w połączeniu z drewnianymi nóżkami nadaje mu unikalnego charakteru. W skład zestawu wchodzą pojemna komoda, półka wisząca, kompaktowa szafka RTV i częściowo przeszklona witryna. Meble wyposażono w zawiasy z cichym domykiem, znacząco poprawiając ich trwałość i komfort użytkowania, a wysokiej jakości płyty meblowe zabezpieczono dodatkowo obrzeżem ABS, zwiększającym odporność mebla na wpływ wilgoci i uszkodzenia mechaniczne. Meble dostępne są w pięciu wariantach kolorystycznych. Do zestawu zamówić można dodatkowo czterodrzwiową szafę.
 • Meble z serii Lars - Zestaw 4

  Cena 1 949,00 zł
  Kolekcja mebli z serii Lars, charakteryzująca się nietypową stylistyką wykonania frontów, co w połączeniu z drewnianymi nóżkami nadaje mu unikalnego charakteru. W skład zestawu wchodzą pojemna komoda, wisząca półka, regał i trzydrzwiowa, częściowo przeszklona witryna. Meble wyposażono w zawiasy z cichym domykiem, znacząco poprawiając ich trwałość i komfort użytkowania, a wysokiej jakości płyty meblowe zabezpieczono dodatkowo obrzeżem ABS, zwiększającym odporność mebla na wpływ wilgoci i uszkodzenia mechaniczne. Meble dostępne są w pięciu wariantach kolorystycznych. Do zestawu zamówić można dodatkowo ławę i stolik RTV.
 • Meble z serii Lars - zestaw 5

  Cena 1 799,00 zł
  Komplet mebli z serii Lars, charakteryzujący się nietypową stylistyką wykonania frontów, co w połączeniu z drewnianymi nóżkami nadaje mu unikalnego charakteru. W skład zestawu wchodzą pojemna komoda, wisząca półka, czterodrzwiowa szafa i częściowo przeszklona witryna. Meble wyposażono w zawiasy z cichym domykiem, znacząco poprawiając ich trwałość i komfort użytkowania, a wysokiej jakości płyty meblowe zabezpieczono dodatkowo obrzeżem ABS, zwiększającym odporność mebla na wpływ wilgoci i uszkodzenia mechaniczne. Meble dostępne są w pięciu wariantach kolorystycznych. Do zestawu zamówić można dodatkowo stolik RTV.
 • Witryna wisząca Essen czarna

  Cena 569,00 zł

  Witryna wisząca ESSEN o nowoczesnym kształcie i oryginalnej stylistyce!Fronty mebli w całości wykonane w wysokim połysku. Korpus mebla wykonany z płyty melaminowanej matowej grubości 16-22mm. Ranty mebli oklejone obrzeżem PCV! Markowe okucia mebli.

 • Witryna wisząca Hamburg biała

  Cena 209,00 zł

  Witryna wisząca Hamburg cechuje się eleganckim, stonowanym designem i świetnie wpasuje się w pomieszczenie urządzone w nowoczesnym stylu. Fronty wykonane w wysokim połysku, które potęgują dodatkowo efekt nowoczesności. Witryna wisząca Hamburg to meble produkcji niemieckiej, do produkcji których wykorzystano najwyższej jakości płyty melaminowane, dodatkowo zabezpieczone obrzeżem PCV, które chroni mebel przed uszkodzeniami mechanicznymi i wpływem wilgoci. To wszystko sprawia, iż mebel będzie służył i pięknie prezentował się przez długie lata.

 • Witryna wisząca KÖLN biała

  Cena 439,00 zł

  Witryna wisząca KÖLN biała to mebel wykonany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, które świetnie sprawdzi się do aranżacji salonu, pokoju dziennego czy jadalni wykonanej w takim właśnie stylu.

 • Witryna wysoka V!

  Cena 969,00 zł
  Wysoka witryna z serii V!, dwudrzwiowa, częściowo oszklona, wewnątrz której znajdują się cztery pojemne półki. Ponadto, witryna pozwala na zamontowanie drzwiczek z prawej bądź lewej strony, wedle własnych preferencji, a za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia oświetlenia LED. Mebel utrzymany jest w białej kolorystyce, z frontami w połysku, a do jego wykonania wykorzystane zostały wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS zwiększającym odporność na uszkodzenia i wilgoć. 
 • Witryna wisząca Gimo...

  Cena 539,00 zł

  Witryna  wisząca Gimo 05 biała to produkt niemieckiego producenta, cechujący się najwyższą jakością wykonania. Witryna ta to jeden z wariantów systemu GIMO, który możecie Państwo również znaleźć w naszej ofercie. Jest to produkt, który idealnie wpasuje się w każde wnętrze, bez względu na to, czy ciemne czy jasne.

 • Witryna Quadro

  Cena 299,00 zł

  Witryna to praktyczny mebel , który świetnie sprawdza się w takich pomieszczeniach jak: salon, jadalnia czy pokój dzienny. Składa się zazwyczaj z częściowo przeszklonego frontu. To atrakcyjna przestrzeń ekspozycyjna na różnego rodzaju dekoracyjne przedmioty. Oprócz funkcjonalności mebel ten, dzięki swoim walorom estetycznym zdobi tez wnętrze i dodaje mu charakteru.

 • Witryna Nordi NWT90

  Cena 499,00 zł

  Witryna NORDI NWT90 znajduje się w kolekcji NORDI producenta PIASKI. 

  Kolekcja NORDI to przede wszystkim skandynawski styl połączony z minimalizmem. Nadają się znakomicie do wykończenia nowoczesnego salonu, by ocieplić bądź rozjaśnić pokój, w zależności od wybranej kolorystyki. Dostępne są tutaj Dąb Artisan z ciemnymi wstawkami lub czysta biel z wstawkami z Dąba Riviera.

  Witryna z oświetleniem led.

 • Witryna niska 1D3S Country 15

  Cena 1 099,00 zł
  Pojedyncza witryna z serii Country, jednodrzwiowa, częściowo oszklona, wyposażona w dwie półki, trzy szuflady i jedną wnękę. Dzięki swojej jasnej kolorystyce i wstawkom w kolorze dąb stilring, a także zastosowaniu eleganckich, czarnych, metalowych uchwytów, witryna Country 15 doskonale sprawdzi się jako element aranżacji nowoczesnego salonu czy jadalni. Ponadto, za dodatkową dopłatą istnieje możliwość zamówienia oświetlenia LED. Do produkcji witryny wykorzystano wysokiej jakości płyty meblowe, a jej spód zdobi dekoracyjny cokół. 
 • Witryna 4D Country 12

  Cena 1 299,00 zł
  Wysoka, pojemna witryna czterodrzwiowa z kolekcji Country, częściowo oszklona, wewnątrz której znajduje się aż osiem półek. Ponadto, za dodatkową dopłatą witryna Country 12 wyposażona może zostać w oświetlenie LED. Mebel łączy jasną kolorystykę ze wstawkami w kolorze dąb stirling i wyposażony został w trwałe, metalowe uchwyty w kolorze czarnym - obie te cechy sprawiają, iż świetnie sprawdzi się jako element aranżacji nowoczesnego salonu czy jadalni. Do produkcji witryny wykorzystano wysokiej jakości płyty meblowe, a jej spód zdobi dekoracyjny cokół.