VIVALDI MEBLE Sp. z o.o. Sp. K. w Krośnie

Łóżko tapicerowane z pojemnikiem na pościel – nasze 3 propozycje

Łóżko tapicerowane z pojemnikiem na pościel – nasze 3 propozycje

Choć łóżko jest miejscem odpoczynku i regeneracji sił przed kolejnym dniem pełnym wyzwań, to spełnia także inne funkcje – jak chociażby przechowywanie. Łóżko dwuosobowe, a raczej miejsce znajdujące się pod nim, to ogrom możliwości. Trzymać możemy tam nie tylko pościel, ale także zimowe kurtki, sprzęt sportowy i inne rzadziej używane przedmioty. Prezentujemy wam dzisiaj trzy eleganckie, ale i praktyczne łóżka tapicerowane z pojemnikiem oraz szufladami. 

Tapicerowane łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel – bo liczy się przechowywanie

Wybór łóżka sypialnianego to nie lada wyzwanie. Po pierwsze, łóżko małżeńskie musi być naprawdę wygodne – wysokiej jakości materac powinien zapewniać nam maksimum komfortu podczas snu. Po drugie, łóżko do sypialni powinno pasować do ogólnego wystroju sypialni. Nie tylko jego design, ale także rozmiar (w końcu łóżko dwuosobowe to mebel sporych gabarytów) musi odpowiadać warunkom w sypialni. I w końcu, po trzecie, powinno być praktyczne. Bo skoro zajmuje już tyle przestrzeni, to niech w pełni ją wykorzysta.

Niektórzy uważają, że łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel są pojemne niczym druga szafa – i jest to prawda. Łóżka tapicerowane o rozmiarach 180x200 czy 200x200 pozwalają na przechowywanie nie tylko pościeli. Nie ważne, czy decydujemy się na łóżko tapicerowane z pojemnikiem czy łóżko tapicerowane z szufladami, obie te propozycje rozwiążą nasze problemy z nadmiarem rzeczy. Bo tych mamy coraz więcej, a metrażu w mieszkaniu magicznie nie przybywa. Łóżko sypialniane tapicerowane z pojemnikiem na pościel to sprytne wykorzystanie przestrzeni, której i tak inaczej nie można już zagospodarować. Czemu więc ma się marnować?

Łóżko tapicerowane 160x200 Ascot

Szare łóżko tapicerowane 160x200 z pojemnikiem Ascot to elegancka propozycja do każdej stylowej sypialni. Wysokie łóżko dwuosobowe Ascot zostało w całości obite przyjemną w dotyku, szarą tkaniną. Wysoki, miękki zagłówek pozwoli na komfortowe czytanie książek czy oglądanie filmów w łóżku. Ale to, co najlepsze, łóżko tapicerowane szare Ascot kryje wewnątrz. Są to dwie wysuwane, pojemne szuflady. Wsunięte w łóżko, są niewidoczne, ale po wysunięciu oferują ogrom przestrzeni do zagospodarowania. Co więcej łóżko tapicerowane z szufladami nie wymaga od nas podnoszenia stelaża, jak w przypadku łóżek z pojemnikami na pościel. Korzystanie więc z tego łóżka tapicerowanego z szufladami jest niezwykle wygodne. 

Łóżko tapicerowane z szufladami 160x200 Ines

To drugie łóżko tapicerowane 160x200 w naszym zestawieniu. Dość podobne do poprzedniej propozycji, ale o znacznych różnicach. Zagłówek łóżka tapicerowanego Ines jest mniej dekoracyjny niż w  przypadku modelu Ascot, dzięki czemu ten model sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Łóżko tapicerowane z pojemnikiem 160x200 Ines posiada aż cztery szuflady wbudowane w bok. To łóżko do sypialni 160x200 nie tylko pomieści wszystkie ważne przedmioty, ale pozwoli je także odpowiednio rozdzielić i ułożyć, wprowadzając do naszego życia ład i porządek. Łóżko 160x200, choć nie wydaje się największe, to jednak oferuje wiele możliwości dla przechowywania.

Łóżko tapicerowane z pojemnikiem Merano 180x200

Czas na nieco większą propozycję dla tych, którzy posiadają wystarczającą przestrzeń na łóżko 180x200. Łóżko do sypialni z pojemnikiem na pościel Merano to propozycja dla  eleganckich, wyszukanych wnętrz. Wysoki, pikowany zagłówek w szarej tkaninie świetnie łączy się z klasycznymi barwami, jak biel, beże czy jasne brązy, pozwalając stworzyć urokliwą kompozycję z poduszek, pościeli i dekoracyjnych koców. To łóżko sypialniane tapicerowane posiada znajdujący się pod podnoszonym stelażem pojemnik na pościel. Sporem rozmiary łóżka, a więc i samego pojemnika, pozwalają na przechowywanie na dnie nie tylko pościeli, ale także wielu innych, sporych przedmiotów, jak chociażby narty czy deska snowboardowa.