Polo

Polo

Pokazano 1-22 z 22 pozycji
Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

 • Szafka wisząca z witryną...

  Cena 269,00 zł
  Szafka kuchenna wisząca z serii Polo, składająca się z części dwudrzwiowej z witrynami ze szkła mlecznego. Wewnątrz szafki znajdują się dwie pojemne półki, a dostępna kolorystyka z pewnością zadowoli każdego i pozwoli dostosować barwę mebla do aranżacji pomieszczenia.
 • Szafka wisząca Polo W80

  Cena 199,00 zł
  Dwudrzwiowa kuchenna szafka wisząca z serii Polo, wewnątrz której znajdują się dwie półki o dużej pojemności. Dostępna kolorystyka umożliwia dobranie barwy szafki do aranżacji pomieszczenia.
 • Szafka wisząca z witryną...

  Cena 189,00 zł
  Szafka wisząca z witryną z serii Polo. Szafka składa się z dwóch części jednodrzwiowych otwieranych do góry, z witrynami ze szkła mlecznego. Dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych.
 • Szafka wisząca Polo W60OK

  Cena 99,00 zł
  Szafka kuchenna wisząca z serii Polo, którą zainstalować można nad okapem. Szafka wyposażona jest w część jednodrzwiową, którą otwiera się do góry. Mebel dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.
 • Szafka wisząca narożna Polo...

  Cena 209,00 zł
  Narożna, wisząca szafka kuchenna z serii Polo, wyposażona w część jednodrzwiową wewnątrz której znajdują się dwie pojemne półki. Dzięki różnorodnej kolorystyce, szafkę łatwo dobrać można do już istniejącej aranżacji kuchni.
 • Szafka wisząca Polo W60

  Cena 149,00 zł
  Szafka kuchenna wisząca z serii Polo, składająca się z części jednodrzwiowej wewnątrz której znajdują się dwie półki. Szafka dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych.
 • Szafka wisząca Polo W40

  Cena 129,00 zł
  Kuchenna szafka wisząca z serii Polo. Szafka jest jednodrzwiowa, a wewnątrz znajdują się dwie półki. Mebel dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.
 • Szafka wisząca...

  Cena 79,00 zł
  Kuchenna szafka wisząca z serii Polo, która posłuży jako zakończenie linii szafek. Posiada dwie półki i dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych.
 • Szafka wisząca Polo W30

  Cena 109,00 zł
  Jednodrzwiowa szafka kuchenna wisząca z serii Milo. Wewnątrz szafki znajdują się dwie półki, a mebel dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.
 • Szafka stojąca narożna Polo...

  Cena 259,00 zł
  Szafka kuchenna narożna, prawostronna z serii Polo, składająca się z części jednodrzwiowej, za którą ukryta jest pojemna półka. Mebel dostępny w kilku różnych wariantach kolorystycznych.
 • Szafka stojąca Polo S80/1SZ

  Cena 329,00 zł
  Kuchenna szafka stojąca Polo, która składa się z części dwudrzwiowej, za którą zlokalizowana jest jedna półka. Dodatkowo, szafka posiada także pojemną szufladę. Dostępna kolorystyka pozwoli każdemu dostosować szafkę do własnych potrzeb i aktualnej aranżacji kuchni.
 • Szafka stojąca Polo S60/4SZ

  Cena 439,00 zł
  Kuchenna szafka stojąca z serii Polo, wyposażona w cztery bardzo pojemne szuflady. Duża pojemność szafki pozwala na przetrzymywanie w niej sporej ilości elementów kuchennych, a dostępna kolorystyka pozwoli dobrać jej barwę do indywidualnych potrzeb.
 • Szafka stojąca Polo S60/1SZ

  Cena 269,00 zł
  Kuchenna szafka stojąca z serii Polo, wyposażona w jedną szufladę i jedną szafkę, wewnątrz której znajduje się pojemna półka. Szafka dostępna jest kilku różnych wariantach kolorystycznych.
 • Szafka stojąca Polo S40/4SZ

  Cena 369,00 zł
  Stojąca szafka kuchenna z serii Polo, wyposażona w cztery pojemne szuflady. Szafka świetnie nadaje się do przechowywania wszelkiego rodzaju sztućców i innych elementów wyposażenia kuchennego. Dostępna w kilku wersjach kolorystycznych.
 • Szafka stojąca Polo S40/1SZ

  Cena 219,00 zł
  Szafka stojąca kuchenna z serii Polo. Wyposażona jest w jedną szufladę i jedną szafkę, wewnątrz której jest pojemna półka. Mebel dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.
 • Szafka stojąca Polo S30OZ

  Cena 199,00 zł
  Szafka kuchenna stojąca z serii Polo, która posłuży jako zakończenie linii blatu. Szafka posiada dwie półki i dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych.
 • Szafka stojąca Polo S30/1SZ

  Cena 195,00 zł
  Kuchenna szafka stojąca z serii Polo, której powierzchnia podzielona jest pomiędzy jedną szufladę i jedną szafkę z półką przez co zyskuje na użyteczności i świetnie sprawdzi się w każdej kuchni. Mebel dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.
 • Szafka stojąca...

  Cena 229,00 zł
  Szafka zlewozmywakowa z serii Polo, przystosowana by wyposażyć ją w zlew. Ponadto szafka wyposażona jest w pojemną część dwudrzwiową, a dostępna kolorystyka pozwoli dobrać odpowiednią barwę do aktualnej aranżacji kuchni.
 • Meble kuchenne Polo - zestaw 3

  Cena 1 629,00 zł
  Zestaw mebli kuchennych serii Polo, który składa się z czterech szafek wiszących, w tym jednej okapowej i trzech szafek stojących - dwóch wyposażonych w blaty kuchenne i jednej zlewozmywakowej. Wszystkie elementy zestawu dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych.
 • Meble kuchenne Polo - zestaw 2

  Cena 1 699,00 zł
  Komplet mebli kuchennych z serii Polo, który składa się z trzech szafek wiszących i trzech stojących - dwóch wyposażonych w blaty kuchenne i jednej zlewozmywakowej. Za dopłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowych elementów zestawu: krzesła A i stołu kuchennego. Wszystkie meble dostępne są w czterech różnych wariantach kolorystycznych.
 • Meble kuchenne Polo - zestaw 1

  Cena 1 499,00 zł
  Komplet mebli kuchennych z serii Polo, w skład którego wchodzą cztery szafki wiszące, w tym jedna okapowa i trzy szafki stojące - dwie wyposażone w blaty i jedną zlewozmywakową. Za dodatkową dopłatą zamówić można kolejne elementy zestawu: stół kuchenny i krzesło A. Komplet pozwala w pełni umeblować kuchnię, a szeroki wybór kolorów sprawia, iż każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.