Maximus

Maximus

Pokazano 1-32 z 59 pozycji
Pokazano 1-32 z 59 pozycji

Aktywne filtry

 • Garderoba Maximus 2D2S...

  Cena 969,00 zł
  Garderoba z serii Maximus cechuje się dużą pojemnością i estetycznym wyglądem. Do wyboru są tutaj trzy warianty utrzymane w matowej kolorystyce, jak i jeden z błyszczącym frontem. W skład garderoby wchodzi szafa dwudrzwiowa, dwie szuflady i lustro.
 • Garderoba Maximus 3D2S...

  Cena 1 299,00 zł
  Bardzo pojemna garderoba z serii Maximus, cechująca się przy tym wyjątkowym wyglądem. W skład garderoby wchodzi szafa trzydrzwiowa, dwie szuflady i lustro. Do wyboru są tutaj trzy warianty utrzymane w matowej kolorystyce, jak i jeden z błyszczącym frontem.
 • Garderoba Maximus 4D4S...

  Cena 1 699,00 zł
  Garderoba z serii Maximus cechująca się olbrzymią pojemnością i eleganckim wyglądem. Do wyboru są tutaj trzy warianty utrzymane w matowej kolorystyce, jak i jeden z błyszczącym frontem. W skład tej garderoby wchodzi szafa czterodrzwiowa, cztery szuflady i wygodne lustra.
 • Szafa Maximus 1D (MXS-36)

  Cena 469,00 zł
  Elegancka i kompaktowa, a przy tym pojemna szafa jednodrzwiowa z serii Maximus świetnie sprawdzi się tak w sypialni, jak i w przedpokoju. Szafa dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych - trzech matowych i jednym z błyszczącym frontem.
 • Szafa Maximus 4D (MXS-37)

  Cena 709,00 zł
  Kompaktowa, a jednocześnie bardzo pojemna szafa czterodrzwiowa z serii Maximus doskonale sprawdzi się w sypialni, jak i podczas urządzania przedpokoju. Szafa dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych - trzech matowych i jednym z błyszczącym frontem.
 • Regał Maximus N (MXS-24)

  Cena 149,00 zł
  Stylowy regał z serii Maximus, oferujący trzy pojemne półki. Doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, czy to sypialni, gabinecie czy pokoju dziennym. Do wyboru cztery warianty kolorystyczne.
 • Regał Maximus N2D2S (MXS-26)

  Cena 459,00 zł
  Szeroki regał z serii Maximus z dwiema pojemnymi szufladami i dwoma szafkami. Regał dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych - trzech matowych i jednej błyszczącej.
 • Regał Maximus N2DW (MXS-27)

  Cena 449,00 zł
  Regał z serii Maximus z dwoma pojemnymi szafkami i witryną. Dostępność czterech wersji kolorystycznych - trzech matowych i jednej błyszczącej - pozwoli dopasować regał do każdego salonu.
 • Regał Maximus W (MXS-28)

  Cena 229,00 zł
  Wysoki regał z serii Maximus, podzielony na 5 pojemnych półek. Do wyboru cztery wersje kolorystyczne korpusu - dąb sonoma, craft złoty, śliwa i craft tabacco. 
 • Regał Maximus W1D4S (MXS-29)

  Cena 409,00 zł
  Wysoki regał z serii Maximus z czterema szufladami, dwoma półkami i jedną szafką. Regał dostępny w czterech wariantach kolorystycznych, trzech matowych i jednym błyszczącym.
 • Regał Maximus W2D2S (MXS-30)

  Cena 399,00 zł
  Regał Maximus wyposażony w dwie szuflady, dwie szafki i półki, które służyć mogą za witrynę. Regał, dzięki różnorodnej kolorystyce - trzy wersje matowe i jedna błyszcząca - świetnie sprawdzi się w każdym salonie.
 • Regał Maximus W6D (MXS-31)

  Cena 459,00 zł
  Wysoki i szeroki regał z serii Maximus. Przestrzeń regału podzielona jest na sześć szafek i dwie półki, które służyć mogą za witrynę. Mebel dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych, trzech matowych i jednym kolorowym.
 • Witryna Maximus 1D (MXS-43)

  Cena 379,00 zł
  Witryna z serii Maximus, wyposażona dodatkowo w jedną szafkę. Kompaktowe rozmiary witryny i dostępna kolorystyka - trzy wersje matu i jedna błyszcząca - pozwolą dopasować ją do każdego salonu.
 • Witryna Maximus 2S (MXS-44)

  Cena 679,00 zł
  Wysoka i szeroka witryna z serii Maximus, wyposażona dodatkowo w dwie pojemne szuflady. Elegancki design i dostępna kolorystyka nada każdemu salonowi unikalnego charakteru.
 • Komoda Maximus 1D4S (MXS-07)

  Cena 419,00 zł
  Komoda Maximus z jedną szafką i czterema pojemnymi szufladami. Komoda idealnie sprawdzi się w salonie czy sypialni i dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych.
 • Komoda Maximus 2D4S (MXS-08)

  Cena 559,00 zł
  Duża, pojemna i elegancka  komoda z serii Maximus. Przestrzeń komody podzielona jest pomiędzy dwie szafki i cztery szuflady. Mebel dostępny jest w trzech wariantach matowych i jednym błyszczącym.
 • Komoda Maximus 3D2S (MXS-09)

  Cena 609,00 zł
  Elegancka i pojemna komoda Maximus z trzema szafkami i dwoma szufladami. Komoda stanowić będzie idealne uzupełnienie salonu czy sypialni, a cztery zróżnicowane kolory pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie.
 • Komoda Maximus 3D3S (MXS-10)

  Cena 559,00 zł
  Szeroka i pojemna komoda Maximus wyposażona w trzy szafki i trzy szuflady. Komoda dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych, trzech matowych i jednym błyszczącym.
 • Komoda Maximus 4S (MXS-11)

  Cena 389,00 zł
  Klasyczna komoda z serii Maximus, cechująca się kompaktowym rozmiarem. Komoda podzielona jest na cztery szuflady, a do wyboru są cztery warianty kolorystyczne - trzy matowe i jeden błyszczący.
 • Szafka na buty Maximus 2D...

  Cena 279,00 zł
  Szeroka szafka na buty z serii Maximus. Wyposażona jest w dwie szafki, a na jej górze znajduje się siedzisko wyłożone ekologiczną skórą. Mebel dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. 
 • Biurko Maximus 1D (MXS-02)

  Cena 279,00 zł
  Kompaktowe biurko z serii Maximus wyposażone w jedną dużą szafkę. Biurko świetnie komponuje się wraz z innymi meblami z serii Maximus, a dzięki różnorodnej kolorystyce świetnie sprawdzi się w każdym gabinecie czy pokoju nastolatka.
 • Biurko Maximus 3S (MXS-03)

  Cena 349,00 zł

  Biurko Maximus wyposażone w trzy pojemne szuflady. Biurko świetnie komponuje się wraz z innymi meblami z serii Maximus, a dzięki różnorodnej kolorystyce świetnie sprawdzi się w każdym gabinecie czy pokoju nastolatka.

 • Szafka RTV Maximus 1D (MXS-33)

  Cena 159,00 zł
  Elegancka szafka RTV z serii Maximus wyposażona w jedną szafkę. Kompaktowe rozmiary pozwolą zmieścić ją a nawet najmniejszym salonie, a kolorystyka mebla nada pomieszczeniu unikalnego charakteru.
 • Toaletka Maximus (MXS-42)

  Cena 189,00 zł
  Elegancka toaletka z serii Maximus. Do wyboru są tutaj cztery wersje kolorystyczne - trzy matowe i jedna błyszcząca - dzięki czemu toaletka pasować będzie do wystroju każdej sypialni.
 • Łóżko Maximus 160 cm (MXS-18)

  Cena 739,00 zł
  Podwójne łóżko z serii Maximus, które doskonale sprawdzi się w bardziej przestronnych sypialniach i pozwoli na wygodny sen dwójce osób.  Łóżko dostępne jest w czterech różnych wariantach kolorystycznych - trzech matowych i jednym z błyszczącym frontem.
 • Łóżko Maximus 90 cm (MXS-19)

  Cena 439,00 zł
  Pojedyncze łóżko z serii Maximus, które świetnie sprawdzi się w niewielkiej kawalerce, jak i posłuży do urządzenia sypialni dla nastolatka. Łóżko dostępne jest w czterech wariantach kolorystycznych - trzech matowych i jednym błyszczącym.