Rio

Rio

Pokazano 1-32 z 41 pozycji
Pokazano 1-32 z 41 pozycji

Aktywne filtry

 • Stolik RTV Rio (RIO-20)

  Cena 209,00 zł
  Długi stolik RTV z serii Rio utrzymany w matowej kolorystyce. Pod blatem stoliku znajdują się dodatkowe półki pozwalające na własną aranżację.
 • Półka Rio (RIO-14)

  Cena 149,00 zł
  Długa półka z serii Rio, charakteryzująca się matową kolorystyką. Półka posiada mnóstwo miejsca, pozwalając na wygodną aranżację.
 • Ława Rio W (RIO-13)

  Cena 369,00 zł
  Ława z serii Rio, charakteryzująca się matową kolorystyką. Pod blatem ławy znajduje się mnóstwo półek, pozwalając na przechowywanie dużej ilości przedmiotów.
 • Ława Rio S (RIO-12)

  Cena 239,00 zł
  Ława z serii Rio, pod blatem której znajduje się 5 dużych półek do przechowywania przedmiotów. Ława utrzymana jest w matowej kolorystyce.
 • Lustro Rio (RIO-10)

  Cena 219,00 zł
  Duże, stylowe lustro z serii Rio, wyposażone w niewielką szafkę do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy. Do wyboru trzy wersje kolorystyczne.
 • Komoda Rio 4S (RIO-07)

  Cena 479,00 zł
  Efektownie wyglądająca, szeroka, utrzymana w matowej kolorystyce komoda z serii Rio. Komoda wyposażona jest w cztery szuflady i regały z półkami znajdującymi się po obu jej stronach.
 • Komoda Rio 2D4S (RIO-06)

  Cena 559,00 zł
  Duża, stylowa i pojemna komoda z serii Rio. Komoda wyposażona jest w dwie jednodrzwiowe szafki i cztery szuflady, z dodatkowymi półkami umiejscowionymi na obu jej bokach.
 • Komoda Rio 2D (RIO-05)

  Cena 359,00 zł
  Utrzymana w matowej kolorystyce, pojemna komoda z serii Rio. Komoda wyposażona jest w dwie jednodrzwiowe szafki i półki ulokowane na obu jej krańcach.
 • Biurko Rio P (RIO-04)

  Cena 359,00 zł
  Biurko prawostronne z serii Rio. Biurko cechuje się dużą szerokością i wyposażone jest w jedną szufladę, jedną szafkę i regał z półkami, a całość utrzymana jest w matowej kolorystyce.
 • Biurko Rio L (RIO-03)

  Cena 359,00 zł
  Biurko lewostronne z serii Rio. Biurko cechuje się dużą szerokością i wyposażone jest w jedną szufladę, jedną szafkę i regał z półkami, a całość utrzymana jest w matowej kolorystyce.
 • Bieliźniarka Rio P (RIO-02)

  Cena 399,00 zł
  Stylowa bieliźniarka z serii Rio to doskonałe uzupełnienie każdego salonu bądź sypialni. Duża ilość półek pozwala na zagospodarowanie przestrzeni według indywidualnych potrzeb i pomieszczenie dużej ilości ubrań. Dodatkowo, z prawej strony bieliźniarki zlokalizowane są dodatkowe półki do przechowywania. 
 • Bieliźniarka Rio L (RIO-01)

  Cena 399,00 zł
  Stylowa bieliźniarka z serii Rio to doskonałe uzupełnienie każdego salonu bądź sypialni. Duża ilość półek pozwala na zagospodarowanie przestrzeni według indywidualnych potrzeb i pomieszczenie dużej ilości ubrań. Dodatkowo, z lewej strony bieliźniarki zlokalizowane są dodatkowe półki do przechowywania.
 • Meble z serii Rio - zestaw 1

  Cena 949,00 zł
  Zestaw mebli z serii Rio, składający się z szafki wiszącej, stolika RTV, bieliźniarki i komody. Meble przypadną do gustu tym, którzy szukają spokojnej, klasycznej, matowej kolorystyki. 
 • Meble z serii Rio - zestaw 2

  Cena 1 099,00 zł
  Elegancki zestaw Rio, w skład którego wchodzą bieliźniarka, komoda, półka ścienna i stolik RTV. Za dodatkową opłatą możliwe jest zamówienie jednego z dwóch dodatkowych elementów: dwudrzwiowej szafy i ławy. Wszystkie elementy zestawu Rio utrzymane są w matowej kolorystyce.
 • Meble z serii Rio - zestaw 3

  Cena 1 289,00 zł
  Zestaw mebli z serii Rio, w skład którego wchodzą bieliźniarka, półka ścienna, stolik RTV i witryna, które pozwalają w dowolny sposób zaaranżować pomieszczenie. Za dodatkową opłatą możliwe jest zamówienie dodatkowych elementów: pojemnej komody z czterema szufladami i ławy z dużą ilością półek umiejscowionych pod blatem. Cały zestaw charakteryzuje się matową kolorystyką.