Witryny

Witryny

Witryny

Pokazano 1-32 z 51 pozycji
Pokazano 1-32 z 51 pozycji

Aktywne filtry

 • Witryna Nordis 1D2SW (NOR-17)

  Cena 669,00 zł
  Wysoka witryna z serii Nordis to mebel nowoczesny, wykonany w prostym, eleganckim, skandynawskim stylu. Witryna wyposażona jest w część jednodrzwiową, przeszkloną witrynę z półkami i dwie pojemne szuflady. Dzięki temu mebel oferuje sporo przestrzeni na wyeksponowanie ozdobnych przedmiotów. Cechą charakterystyczną wszystkich mebli z serii Nordis są malowane na biało nóżki wykonane z drewna brzozowego, jak i białe matowe fronty. Meble dostępne są w pięciu różnych wariantach kolorystycznych. Do wykonania witryny Nordis wykorzystano wysokiej jakości płyty laminowane, które zostały dodatkowo zabezpieczone obrzeżem ABS - zwiększa to ich odporność na wilgoć i wszelkie uszkodzenia mechaniczne i sprawia, iż zakup mebla będzie inwestycją na długie lata. 
 • Witryna Maximus 1D (MXS-43)

  Cena 379,00 zł
  Witryna z serii Maximus, wyposażona dodatkowo w jedną szafkę. Kompaktowe rozmiary witryny i dostępna kolorystyka - trzy wersje matu i jedna błyszcząca - pozwolą dopasować ją do każdego salonu.
 • Witryna Maximus 2S (MXS-44)

  Cena 679,00 zł
  Wysoka i szeroka witryna z serii Maximus, wyposażona dodatkowo w dwie pojemne szuflady. Elegancki design i dostępna kolorystyka nada każdemu salonowi unikalnego charakteru.
 • Witryna niska 2D Ice 03

  Cena 929,00 zł
  Szeroka i niska witryna z kolekcji Ice, która idealnie sprawdzi się jako element aranżacji salonu, jak i jadalni. Witryna Ice 03 wyposażona jest w część dwudrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której zlokalizowane jest sześć półek, w tym jedna szklana. Oszklona półka wspaniale wyeksponuje zawartość witryny, w szczególności elegancką zastawę stołową czy ozdobne szkło. Mebel utrzymany jest w w stonowanej, eleganckiej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma i świetnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. Za dodatkową opłatą witrynę wyposażyć można w oświetlenie LED - jedną taśmę instaluje się pod górnym wieńcem mebla, drugą by oświetlić szklane półki. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup witryny będzie inwestycją na długie lata.
 • Witryna wysoka 2D Ice 02

  Cena 1 099,00 zł
  Wysoka, podwójna witryna z kolekcji Ice, która stanowić będzie idealne uzupełnienie wystroju salonu, jak i jadalni. Wyposażona jest w część dwudrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której znajduje się aż siedem półek, w tym dwie szklane. Szklane półki będą świetnym sposobem na wyeksponowanie zawartości witryny, w szczególności eleganckiej zastawy stołowej czy ozdobnego szkła. Witryna Ice 02 utrzymana jest w stonowanej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma i wspaniale wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. Za dodatkową opłatą witrynę wyposażyć można w oświetlenie LED - jedną taśmę instaluje się pod górnym wieńcem mebla, drugą by oświetlić szklane półki. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup witryny będzie inwestycją na długie lata.
 • Witryna 1D Ice 01

  Cena 699,00 zł
  Wysoka witryna z kolekcji Ice, która będzie świetnym uzupełnieniem wystroju salonu, jak i domowej jadalni. Wyposażona jest w część jednodrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której znajduje się pięć półek. Oszklone półki świetnie wyeksponują zawartość witryny, w szczególności ozdobne szkło czy elegancką zastawę stołową. Witryna Ice 01 utrzymana jest w stonowanej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma i świetnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. Za dodatkową opłatą witrynę wyposażyć można w oświetlenie LED - jedną taśmę instaluje się pod górnym wieńcem mebla, drugą by oświetlić szklane półki. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup witryny będzie inwestycją na długie lata.
 • Witryna 2D Dover 18

  Cena 459,00 zł
  Wąska witryna z kolekcji Dover, która doskonale sprawdzi się jako element aranżacji salonu bądź jadalni. Wyposażona jest w część dwudrzwiową, częściowo oszkloną, za którą znajdują się cztery pojemne półki. Półki znajdujące się za oszkloną częścią wspaniale wyeksponują zawartość, szczególnie zastawę stołową czy ozdobne szkło. Witryna Dover 18 utrzymana jest w ciepłej kolorystyce wiśni primavera i wyposażona w uchwyty w kolorze chromu, co sprawi, iż pomieszczenie, w którym się znajdzie, będzie przytulne i zyska unikatowy charakter. Za dodatkową opłatą, witrynę wyposażyć można w oświetlenie LED. W trosce o klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup witryny będzie inwestycją na długie lata. Na spodzie witryny zainstalowano także ślizgacze, które umożliwiają łatwe przemieszczanie mebla w celach aranżacyjnych i chronią podłogę przed zarysowaniami.
 • Witryna 1D2S Dover 13

  Cena 365,00 zł
  Kompaktowa witryna z kolekcji Dover, która doskonale sprawdzi się tak w salonie, jak i w jadalni. Wyposażona jest w część jednodrzwiową, częściowo oszkloną i dwie szuflady. Oszklone półki wspaniale wyeksponują zawartość, szczególnie zastawę stołową czy ozdobne szkło. Witryna Dover 13 utrzymana jest w ciepłej kolorystyce wiśni primavera i wyposażona w metalowe uchwyty w kolorze chromu, co sprawi, iż pomieszczenie, w którym zostanie ustawiona będzie przytulne i zyska unikatowy charakter. Za dodatkową dopłatą, witrynę wyposażyć można w oświetlenie LED. Zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup witryny będzie inwestycją na długie lata. Na spodzie witryny zainstalowano także ślizgacze, które umożliwiają łatwe przemieszczanie mebla w celach aranżacyjnych. 
 • Witryna 1D Desjo 01

  Cena 599,00 zł
  Wysoka, pojedyncza witryna z kolekcji Desjo, wyposażona w część jednodrzwiową, częściowo przeszkloną, wewnątrz której znajduje się pięć półek. Co więcej, witryna Desjo 01 pozwala na zamontowanie drzwiczek z lewej bądź prawej strony, wedle własnych preferencji, a za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia oświetlenia LED. Mebel charakteryzuje się nowoczesnym kształtem i wzornictwem i świetnie sprawdzi się jako dodatek do salonu czy jadalni. Mebel wykonany został z wysokiej jakości płyt meblowych, a tradycyjne uchwyty zastąpione zostały bezuchwytowym systemem otwierania. 
 • Witryna 2D Desjo 02

  Cena 909,00 zł
  Podwójna witryna z kolekcji Desjo, wyposażona w część dwudrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której ulokowanych jest aż dziesięć półek. Witryna Desjo 02 charakteryzuje się nowoczesnym kształtem i wzornictwem, świetnie więc sprawdzi się jako dodatek salonu czy jadalni urządzonej w takim właśnie stylu. Dodatkowo, za dopłatą istnieje możliwość zamówienia oświetlenia LED. Mebel wykonany został z wysokiej jakości płyt meblowych i zastosowano w nim bezuchwytowy system otwierania. 
 • Witryna 2D Desjo 03

  Cena 769,00 zł
  Niska, podwójna witryna z kolekcji Desjo, wyposażona w część dwudrzwiową w której znajduje się osiem półek. Co więcej, istnieje możliwość zamówienia dodatkowego oświetlenia LED.  Witryna Desjo 03 charakteryzuje się nowoczesnym kształtem i wzornictwem, świetnie więc sprawdzi się jako dodatek do salonu czy jadalni urządzonej w takim właśnie stylu. Mebel wykonany został z wysokiej jakości płyt meblowych i zastosowano w nim bezuchwytowy system otwierania. 
 • Witryna niska (barek) 1D2S...

  Cena 949,00 zł
  Witryna niska z kolekcji Country, jednodrzwiowa, częściowo oszklona, z jedną półką i dwoma szufladami. Witryna pełnić może także rolę barku - w standardowym wyposażeniu znajduje się 4-rzędowy reling na kieliszki. Ponadto, witryna Country 14 pozwala na zamontowane drzwiczek z lewej bądź prawej strony, wedle własnych preferencji, a za dodatkową opłatą istnieje także możliwość zamówienia oświetlenia LED. Mebel łączy jasną kolorystykę ze wstawkami w kolorze dąb stirling i wyposażony został w wytrzymałe metalowe uchwyty w kolorze czarnym. Do produkcji witryny wykorzystano wysokiej jakości płyty meblowe, a jej spód zdobi dekoracyjny cokół. 
 • Witryna pojedyncza 2D...

  Cena 949,00 zł
  Pojedyncza witryna z serii Country, wyposażona w część dwudrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której znajdują się cztery pojemne półki. Ponadto, witryna pojedyncza Country 10 pozwala na zamontowane drzwiczek z lewej bądź prawej strony, wedle własnych preferencji, a za dodatkową opłatą istnieje także możliwość zamówienia oświetlenia LED. Mebel łączy jasną kolorystykę ze wstawkami w kolorze dąb stirling i wyposażony został w wytrzymałe metalowe uchwyty w kolorze czarnym. Do produkcji witryny wykorzystano wysokiej jakości płyty meblowe, a jej spód zdobi dekoracyjny cokół. 
 • Witryna 1D Lewa Belfort 10

  Cena 699,00 zł
  Witryna lewa z serii Belfort, wyposażona w część jednodrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której znajdują się cztery pojemne półki. Witryna Belfort 10 posiada oświetlenie LED zamontowane w standardzie. Mebel łączy białą kolorystykę ze wstawkami w kolorze orzecha san diego, a dodatkowego charakteru dodają mu oryginalne falowania i frezowane uchwyty. Witryna Belfort 11 stworzona została przy wykorzystaniu wysokiej jakości płyt meblowych, a na spodzie mebla zamontowano plastikowe stopki.
 • Witryna 1D Prawa Belfort 11

  Cena 699,00 zł
  Witryna prawa z serii Belfort, składająca się z części jednodrzwiowej, częściowo oszklonej, wewnątrz której znajdują się cztery pojemne półki. Witryna Belfort 11 posiada oświetlenie LED zamontowane w standardzie. Mebel łączy białą kolorystykę ze wstawkami w kolorze orzecha san diego, a dodatkowego charakteru dodają mu oryginalne falowania i frezowane uchwyty. Witryna Belfort 11 stworzona została przy wykorzystaniu wysokiej jakości płyt meblowych, a na spodzie mebla zamontowano plastikowe stopki.
 • Witryna 2D Belfort 12

  Cena 1 049,00 zł
  Witryna z serii Belfort, składająca się z części dwudrzwiowej, częściowo oszklonej, wewnątrz której znajdują się aż 8 pojemnych półek. Witryna Belfort 12 posiada oświetlenie LED zamontowane w standardzie. Mebel łączy białą kolorystykę ze wstawkami w kolorze orzecha san diego, a dodatkowego charakteru dodają mu oryginalne falowania i frezowane uchwyty. Witryna Belfort 11 stworzona została przy wykorzystaniu wysokiej jakości płyt meblowych, a na spodzie mebla zamontowano plastikowe stopki.
 • Witryna lewa Tes TS4

  Cena 999,00 zł
  TS4 to witryna kolekcji Tes, otwierana w lewo, podzielona na dwie części - w górnej, przeszklonej części ulokowane są 3 szklane półki z podświetleniem LED, w dolnej z kolei znajduje się szafka i szuflada. Witryna charakteryzuje się unikatowym na tle innych tego typu produktów designem i zastosowaniem bezuchwytowego systemu otwierania szafek - obie te cechy sprawiają, iż świetnie sprawdzi się jako element aranżacji nowoczesnego salonu.Do stworzenia mebla wykorzystano wysokiej jakości płyty laminowane, wzmocnione obrzeżem ABS, a na jej spodzie zamontowano stopki umożliwiające regulację wysokości. Witryna dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: wiąz mat i orzech. 
 • Witryna prawa Tes TS5

  Cena 999,00 zł
  TS5 to witryna z serii Tes, otwierana w prawo, która podzielona została na dwie części, górną, gdzie za przeszkloną częścią umieszczone są trzy szklane półki z podświetleniem LED i dolną, gdzie z kolei znajduje się szafka i szuflada. Szafka wyróżnia się na tle tego typu mebli poprzez zastosowanie bezuchwytowego systemu otwierania, jak i unikalnego designu, przez co świetnie sprawdzi się jako element aranżacji nowoczesnego salonu. Do stworzenia mebla wykorzystano wysokiej jakości płyty laminowane, wzmocnione obrzeżem ABS, a na jej spodzie zamontowano stopki umożliwiające regulację wysokości. Witryna dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: wiąz mat i orzech. 
 • Witryna Tes TS3

  Cena 1 256,00 zł
  TS3 to podwójna witryna z kolekcji Tes, podzielona na trzy części. W górnej znajdują się częściowo przeszklone drzwi, za którymi są półki z oświetleniem LED, w środkowej ulokowane są dwie pojemne szuflady, a w dolnej dwie kolejne szafki. Witryna ta wyróżnia się na tle innych przez swój unikatowy design i zastosowanie bezuchwytowego systemu otwierania szafek i szuflad i dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: wiąz mat i orzech. Do jej stworzenia wykorzystano wysokiej jakości płyty laminowane, wzmocnione dodatkowo obrzeżem ABS, a na spodzie zamontowano stopki umożliwiające regulację wysokości. 
 • Kredens Irma IM5

  Cena 999,00 zł
  IM5 to elegancki, wykonany w stonowanej stylistyce kredens z serii Irma, składający się z częściowo oszklonej części dwudrzwiowej i aż siedmiu półek. Elegancki wygląd, frezowania zastępujące typowe uchwyty i wliczone w cenę oświetlenie LED sprawia, iż kredens świetnie sprawdza się w nowoczesnym salonie czy jadalni. Szafka wsparta jest na plastikowych stopkach, które umożliwiają regulację wysokości, a cały mebel wykonany jest z wysokiej jakości płyt laminowanych, zabezpieczonych dodatkowo obrzeżem ABS. 
 • Witryna lewa Irma IM6

  Cena 869,00 zł
  Wysoka, lewostronna witryna IM6 z kolekcji Irma, wyposażona w częściowo przeszkloną część jednodrzwiową i pięć półek. Mebel utrzymany jest w stonowanej, eleganckiej stylistyce, co w połączeniu z frezowaniami zastępującymi typowe uchwyty i wliczonym w cenę oświetleniem LED sprawia, iż doskonale wpisze się on w aranżację nowoczesnego salonu. Mebel wykonany jest z wysokiej jakości płyt laminowanych, wzmocnionych obrzeżem ABS, a całość wsparta jest na plastikowych nóżkach pozwalających na regulację wysokości. 
 • Witryna prawa Irma IM7

  Cena 869,00 zł
  Wysoka, prawostronna witryna IM7 z serii Irma, składająca się z częściowo przeszklonej części jednodrzwiowej i pięciu półek. Utrzymana jest w stonowanej, eleganckiej stylistyce, co w połączeniu z frezowaniami zastępującymi typowe uchwyty i wliczonym w cenę oświetleniem LED sprawia, iż doskonale wpisze się w aranżację nowoczesnego salonu. Mebel wykonany jest z wysokiej jakości płyt laminowanych, wzmocnionych obrzeżem ABS, a całość wsparta jest na plastikowych nóżkach pozwalających na regulację wysokości. 
 • Witryna L/P Tahoe TA8

  Cena 439,00 zł
  Witryna L/P Tahoe TA8 składa się z części dwudrzwiowej, która jest częściowo przeszklona oraz z trzech pojemnych półek. Mebel utrzymany jest w naturalnej kolorystyce, która sprawi, że wnętrze stanie się ciepłe i przytulne. Za dopłatą istnieje możliwość zamontowania oświetlenia LED półek szklanych. Witryna, tak jak inne elementy zestawu Tahoe, wykonana została z wysokiej jakości płyt wiórowych laminowanych, wyposażonych dodatkowo w obrzeża ABS zwiększające trwałość i odporność na uszkodzenia. 
 • Witryna Tahoe TA12

  Cena 549,00 zł
  Witryna Tahoe TA12 składa się z części dwudrzwiowej, częściowo przeszklonej, wewnątrz której znajduje się aż sześć półek. Za dopłatą istnieje możliwość zamontowania oświetlenia LED. Witryna wyposażona została w bezuchwytowy system otwierania, a do jej wykonania wykorzystane zostały wysokiej jakości płyty wiórowe laminowane, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS zwiększającym ich odporność i trwałość na uszkodzenia. Cały mebel utrzymany jest w naturalnej kolorystyce, która sprawi, iż wnętrze pomieszczenia stanie się ciepłe i przytulne. 
 • Witryna Tahoe TA13

  Cena 449,00 zł
  TA13 to witryna z serii Tahoe składająca się z częściowo oszklonej części dwudrzwiowej, wewnątrz której znajdują się cztery półki. Za dopłatą istnieje możliwość zamontowania oświetlenia LED. Mebel charakteryzuje się naturalną, jasną kolorystyką, przez co pomieszczenia w których będzie się znajdował zyskają ciepłą i przytulną atmosferę. Do produkcji mebla wykorzystano wysokiej jakości płyty wiórowe laminowane, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS zwiększającym ich odporność na uszkodzenia i wilgoć, a fronty wyposażono w bezuchwytowy system otwierania. 
 • Witryna wisząca Tahoe TA19

  Cena 269,00 zł
  TA19 to wisząca witryna z serii Tahoe, składająca się z części dwudrzwiowej, częściowo oszklonej i dwóch pojemnych półek. Za dopłatą istnieje możliwość zamontowania oświetlenia LED. Mebel wykonany został w naturalnej, jasnej kolorystyce, przez co pomieszczenia w których zostanie umieszczony zyskają ciepłą i przytulną atmosferę. Do produkcji mebla wykorzystano wysokiej jakości płyty wiórowe laminowane, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS zwiększającym ich odporność na uszkodzenia i wilgoć, a fronty wyposażono w bezuchwytowy system otwierania.