Posted by        Uncategories     0 Comments      views (19)
Domowe biuro to w trakcie pandemii niekończący się temat. Jedni przyjmują to rozwiązanie z otwartymi ramionami, inni tęsknią za atmosferą w pracowniczej kuchni i pogawędkami twarzą w twarz z kolegami. Chcąc nie chcąc, wielu z nas będzie musiało się przyzwyczaić do pracy w domowym biurze, przynajmniej przez jakiś czas. Podpowiadamy, jak je zaaranżować, żeby uzyskać najlepsze efekty, nawet dysponując ograniczoną przestrzenią w mieszkaniu.
Posted by        Uncategories     0 Comments      views (271)
Witryna to ciekawy i nietuzinkowy mebel, który pozwala eksponować rzeczy, z których jesteśmy dumni i chcemy, żeby cieszyły oko każdego dnia. Nie ważne, czy są to wyjątkowe książki, rodzinna porcelanowa zastawa, pamiątki z zagranicznych wojaży czy modele kolekcjonerskie. Witryna to idealne rozwiązanie, żeby pokazać swoje precjoza i dodatkowo zabezpieczyć je przed osiadającym kurzem. Sprawdź, która witryna będzie pasowała do Twojego mieszkania.
Posted by        Uncategories     0 Comments      views (253)
Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, do którego wchodzimy przekraczając próg domu. Ciąży więc na nim duża odpowiedzialność! Nie dość, że powinien być reprezentacyjny, to musi być maksymalnie funkcjonalny, aby ułatwiać nam codzienne życie. Da się to osiągnąć, nawet dysponując bardzo ograniczoną przestrzenią. Sprawdź nowoczesne meble do przedpokoju, które mamy Ci do zaproponowania!
Posted by        Uncategories     0 Comments      views (271)
Szafki i półki to meble tak bardzo „codzienne”, że często w ogóle zapominamy o ich istnieniu. Czy ktoś potrafi sobie jednak wyobrazić mieszkanie bez nich? Mają bardzo wiele zastosowań, a do tego mogą znacząco podnieść walory wizualne pomieszczenia. Sprawdź, jak można ciekawie i efektywnie wykorzystać szafki i półki, aby służyły ci na co dzień jak najlepiej!
Posted by        Uncategories     0 Comments      views (200)
Człowiek śpi przeciętnie 6-8 godzin każdej doby, co oznacza, że przesypiamy niemal 1/3 całego swojego życia! To wystarczający powód, żeby zadbać o jak najlepszą jakość naszego snu, od którego zależy przecież nasze samopoczucie, kondycja i zdrowie. Jak urządzić przytulną sypialnię na chłodne, jesienne wieczory? Sprawdź, co mamy ci do zaproponowania!