Posted by        Aktualności     0 Komentarzy     Odsłon (25)
Wysokie hokery to meble wywodzące się z barów, które swoje zastosowanie znalazły również w nowoczesnych aranżacjach kuchennych i jadalnianych pomieszczeń. Jest to obecnie jeden z najmodniejszych dodatków do wnętrz, stanowiący jednocześnie bardzo praktyczne rozwiązanie. Podpowiadamy, jakie krzesła barowe wybrać, by pasowały do wystroju twojego wnętrza.
Posted by        Aktualności     0 Komentarzy     Odsłon (35)
Jasne, przestronne i minimalistyczne – takie właśnie są skandynawskie wnętrza, w których dominują proste formy i naturalne akcenty. Styl skandynawski zyskał swoich zwolenników na całym świecie – i nic w tym dziwnego – wprowadza rodzinny klimat i sielską atmosferę. Jak urządzić dom w stylu skandynawskim? Na jakie meble scandi warto postawić?
Posted by        Aktualności     0 Komentarzy     Odsłon (24)
Przy wyborze odpowiedniego krzesła do biurka należy kierować się przede wszystkim ergonomią, zwłaszcza jeśli mamy zamiar spędzać przy nim dużo czasu, Na tę ergonomię składa się jednak szereg niezwykle istotnych parametrów, które będą miały istotny wpływ na komfort naszej pracy. Podpowiadamy, jak wybrać krzesło do biurka.
Posted by        Aktualności     0 Komentarzy     Odsłon (31)
Salon to wizytówka mieszkania, najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie, w którym spędzamy czas z naszą rodziną i przyjmujemy gości. Aranżacja salonu powinna zatem uwzględniać nie tylko walory wizualne, ale i kwestie użytkowe. Tymi zasadami też należy kierować się wybierając komodę, która powinna ładnie się prezentować i umożliwiać jednocześnie komfortowe przechowywanie różnego rodzaju rzeczy. Podpowiadamy, czym kierować się przy wyborze komody
Posted by        Aktualności     0 Komentarzy     Odsłon (125)
Meble lakierowane dodają wnętrzom elegancji i nieprzeciętnego stylu. Dodatkowo, dzięki odbijającej światło powierzchni, sprawiają, że pomieszczenia wyglądają na przestronne, schludne i czyste. Obok licznych zalet mają jednak również pewne mankamenty – na przykład mogą na nich powstawać nieestetyczne zadrapania. Pytanie zatem, jak usunąć rysy z