Aktywne filtry

Witryna 1D Ice 01
699,00 zł
Wysoka witryna z kolekcji Ice, która będzie świetnym uzupełnieniem wystroju salonu, jak i domowej jadalni. Wyposażona jest w część jednodrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której znajduje się pięć półek. Oszklone półki świetnie wyeksponują zawartość witryny, w szczególności ozdobne szkło czy elegancką zastawę stołową. Witryna Ice 01 utrzymana jest w stonowanej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma i świetnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu.

Za dodatkową opłatą witrynę wyposażyć można w oświetlenie LED - jedną taśmę instaluje się pod górnym wieńcem mebla, drugą by oświetlić szklane półki. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup witryny będzie inwestycją na długie lata.
Witryna wysoka 2D Ice 02
1 099,00 zł
Wysoka, podwójna witryna z kolekcji Ice, która stanowić będzie idealne uzupełnienie wystroju salonu, jak i jadalni. Wyposażona jest w część dwudrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której znajduje się aż siedem półek, w tym dwie szklane. Szklane półki będą świetnym sposobem na wyeksponowanie zawartości witryny, w szczególności eleganckiej zastawy stołowej czy ozdobnego szkła. Witryna Ice 02 utrzymana jest w stonowanej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma i wspaniale wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu.

Za dodatkową opłatą witrynę wyposażyć można w oświetlenie LED - jedną taśmę instaluje się pod górnym wieńcem mebla, drugą by oświetlić szklane półki. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup witryny będzie inwestycją na długie lata.


Witryna niska 2D Ice 03
929,00 zł
Szeroka i niska witryna z kolekcji Ice, która idealnie sprawdzi się jako element aranżacji salonu, jak i jadalni. Witryna Ice 03 wyposażona jest w część dwudrzwiową, częściowo oszkloną, wewnątrz której zlokalizowane jest sześć półek, w tym jedna szklana. Oszklona półka wspaniale wyeksponuje zawartość witryny, w szczególności elegancką zastawę stołową czy ozdobne szkło. Mebel utrzymany jest w w stonowanej, eleganckiej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma i świetnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu.

Za dodatkową opłatą witrynę wyposażyć można w oświetlenie LED - jedną taśmę instaluje się pod górnym wieńcem mebla, drugą by oświetlić szklane półki. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup witryny będzie inwestycją na długie lata.
Komoda 2D Ice 04
789,00 zł
Kompaktowa komoda z kolekcji Ice, która świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni czy nawet sypialni. Wyposażona została w część dwudrzwiową, za którą kryje się aż osiem pojemnych półek, przez co komoda wykorzystana może zostać do przechowywania dużej ilości przedmiotów użytkowych czy ubrań.

Komoda Ice 04 utrzymana jest w stonowanej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma, przez co świetnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup komody będzie inwestycją na długie lata.
Szafa ubraniowa 2D Ice 05
849,00 zł
Kompaktowa szafa ubraniowa z kolekcji Ice, która będzie doskonałym uzupełnieniem sypialni czy pokoju młodzieżowego, sprawdzi się też w przedpokoju. Wyposażona jest w część dwudrzwiową, za którą kryje się półka i drążek na wieszaki, dzięki czemu szafa idealnie nada się do przechowywania dużej ilości odzieży na wieszakach, a półka pomieści mniejsze przedmioty.

Szafa Ice 05 utrzymana jest w stonowanej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma, dzięki czemu świetnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup komody będzie inwestycją na długie lata.
Komoda 2D4S Ice 10
899,00 zł
Szeroka komoda z kolekcji Ice, która będzie idealnym uzupełnieniem jadalni czy salonu, świetnie sprawdzi się również w sypialni. Wyposażona została w część dwudrzwiową, wewnątrz której znajdują się cztery półki i czterech szuflad zlokalizowanych po środku mebla. Komoda wykorzystana zostać może do przechowywania dużej ilości przedmiotów użytkowych czy ubrań.

Komoda Ice 10 utrzymana jest w jasnej, białej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma, przez co wspaniale wpasuje się w wystrój nowoczesnego pomieszczenia. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup komody będzie inwestycją na długie lata.
Szafka RTV 2D1S Ice 20
459,00 zł
Szeroka szafka RTV z kolekcji Ice, która będzie kluczowym elementem wyposażenia każdego salonu, ale też jadalni. Wyposażona została w część dwudrzwiową, pojemną szufladę i jedną otwartą półkę - wszystko to sprawia, iż mebel pomieści sporo elementów wyposażenia, jak i urządzeń RTV jak konsola do gier czy odtwarzacz.

Szafka RTV Ice 20 utrzymana jest w białej, stonowanej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma, przez co doskonale wpasuje się w wystrój nowoczesnego pomieszczenia. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup komody będzie inwestycją na długie lata.
Szafka RTV 2D Ice 21
369,00 zł
Kompaktowa szafka RTV z kolekcji Ice, wyposażona w część dwudrzwiową i dwie otwarte wnęki - dzięki temu szafka, mimo niewielkich rozmiarów, pomieści sporo elementów wyposażenia oraz urządzeń RTV jak konsola do gier czy odtwarzacz. Z uwagi na to, mebel będzie idealnym uzupełnieniem aranżacji pokoju dziennego

Szafka RTV Ice 21 utrzymana jest w białej, stonowanej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma, przez co świetnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup komody będzie inwestycją na długie lata.
Półka długa Ice 31
239,00 zł
Długa półka wisząca z kolekcji Ice, utrzymana w białej, stonowanej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma. Świetnie nadaje się do eksponowania ozdobnych przedmiotów czy książek i idealnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. Półka Ice 31 wykonana została z wysokiej jakości płyt meblowych - sprawia to, iż odporna jest ona na uszkodzenia, a jej zakup będzie długoletnią inwestycją
Półka krótka Ice 32
179,00 zł
Krótka półka wisząca z serii Ice, utrzymana w białej, stonowanej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma. Świetnie nadaje się do eksponowania ozdobnych przedmiotów czy książek i idealnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. Półka Ice 32 wykonana została z wysokiej jakości płyt meblowych - sprawia to, iż odporna jest ona na uszkodzenia, a jej zakup będzie długoletnią inwestycją
Stolik okolicznościowy z 2 szufladami Ice 41
449,00 zł
Elegancki stolik okolicznościowy z kolekcji Ice, wyposażony dodatkowo w dwie pojemne szuflady - dzięki temu mebel służyć może jako stolik kawowy, jak i miejsce do przechowywania przedmiotów użytkowych, jak książki, czasopisma czy nawet pilot do telewizora. Stolik Ice 41 będzie świetnym uzupełnieniem aranżacji salonu czy jadalni.

Mebel utrzymany jest w białej, stonowanej kolorystyce, ze wstawkami w kolorze dębu sonoma, idealnie więc wpasuje się w wystrój pomieszczenia urządzonego w nowoczesnym stylu. W trosce o dobro klienta zadbano także o odpowiednią wytrzymałość mebla, stosując wysokiej jakości płyty meblowe, co sprawi, iż zakup komody będzie inwestycją na długie lata.