Filtruj według

Popularne niegdyś meblościanki wyszły już dziś z mody, ustępując miejsca nowoczesnym meblom systemowym, dającym użytkownikom znacznie większa swobodę. Wcześniej meble ustawiane były w jednym, długim ciągu, dzisiaj meble systemowe można swobodnie rozstawiać według własnego uznania, dostosowując je do planowanej aranżacji i układu pokoju. Jako iż meble do salonu stanowią niejako wizytówkę całego domu, bardzo ważne jest, by dobrać je tak, by pasowały do gustu domowników i jednocześnie świetnie komponowały się z resztą mebli i sprzętem. W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości meble systemowe, które dowolnie można dobrać i wykorzystać, by umeblować salon, nadając mu unikalnego wyglądu i charakteru.

Aktywne filtry

Szafka RTV Kenzo KN1
499,00 zł
Szafka RTV z serii Kenzo, składająca się z części dwudrzwiowej, której drzwiczki wyposażone zostały w bezuchwytowy system otwierania. Mebel świetnie sprawdzi się jako element aranżacji każdego salonu i doskonale komponował będzie się z innymi meblami z serii Kenzo.

Szafka Nordic ND1
259,00 zł
Szafka Nordic ND1 wykonana w skandynawskim stylu, cechująca się elegancką i czystą formą. Wyposażona została w jedną szufladę zainstalowaną na prowadnicach kulkowych i jedną pojemną wnękę. Szafka wsparta jest na nóżkach wykonanych z drewna, a cały mebel wykonany jest z płyty laminowanej w kolorze dębu. 
Szafka RTV Tahoe TA1
329,00 zł
Szafka RTV Tahoe TA1 wykonana została w naturalnej kolorystyce, co sprawia, że pomieszczenia dzięki niej stają się ciepłe i przytulne. Mebel podzielony jest na dwie pojemne szuflady i jedną półkę na sprzęt RTV. Do stworzenia szafki wykorzystane zostały wysokiej jakości płyty wiórowe laminowane, a szuflady wyposażone zostały w bezuchwytowy system otwierania. 
Szafka RTV Lionel LI1
534,00 zł
Szafka RTV Lionel LI1 posiada pojemną wnękę na sprzęt RTV, dwie szafki i szufladę. Dzięki swojej efektownej kolorystyce i unikalnym, frezowanym uchwytom, mebel świetnie sprawdzi się do aranżacji salonów w stylu nowoczesnym. Szafka wykonana została z wysokiej jakości płyt laminowanych, zabezpieczonych dodatkowo obrzeżem ABS.
Szafka RTV Twin TW1
549,00 zł
Szafka RTV Twin TW1, składająca się z części dwudrzwiowej, jednej szuflady i pojemnej wnęki na sprzęt RTV. Mebel wykonany został w eleganckiej, stonowanej kolorystyce, przez co świetnie sprawdzi się jako element aranżacji nowoczesnego salonu. Do produkcji szafki wykorzystano wysokiej jakości płyty laminowane, zabezpieczone obrzeżem ABS i wyposażono ją w metalowe uchwyty, znacznie wytrzymalsze niż spotykane w tańszych modelach uchwyty plastikowe. 
Szafka RTV Kenzo KN2
799,00 zł
Szafka RTV z serii Kenzo, składająca się z części dwudrzwiowej i szuflady, wyposażonych w bezuchwytowy system otwierania. Szafka doskonale sprawdzi się jako element aranżacji każdego salonu, świetnie komponować będzie się także z innymi elementami z serii Kenzo.
Szafka RTV Nordic ND2
549,00 zł
Szafka RTV Nordic ND2, która składa się z części jednodrzwiowej, dwóch szuflad i dwóch półek na sprzęt RTV. Mebel wykonany został w skandynawskim stylu, przez co charakteryzuje się czystą i elegancką formą. Szafka wsparta została na stabilnych, drewnianych nóżkach i wyposażona w system cichego domyku i szuflady na prowadnicach kulkowych. 
Szafka RTV Tahoe TA2
349,00 zł
Szafka RTV Tahoe TA2 to mebel wykonany w naturalnej, ciepłej kolorystyce, wyposażony w dwie szuflady i dwie pojemne półki na sprzęt RTV. Do stworzenia mebla wykorzystane zostały wysokiej jakości płyty wiórowe laminowane, dodatkowo zabezpieczone korpusami ABS, a szuflady wyposażone są w bezuchwytowy system otwierania. 
Komoda Lionel LI2
544,00 zł
LI2 to utrzymana w efektownej kolorystyce komoda z serii Lionel, składająca się z części dwudrzwiowej i zlokalizowanej nad jedną z nich szuflady. Jak inne meble z tej serii, komoda LI2 posiada frezowane uchwyty, nadające meblowi unikalnego charakteru i sprawiające, iż świetnie sprawdzi się do aranżacji salonów w nowoczesnym stylu. Komoda wykonana została z wysokiej jakości płyt wiórowych laminowanych, zabezpieczonych obrzeżem ABS. 
Komoda Twin TW2
599,00 zł
TW2 to kompaktowa komoda z kolekcji Twin, składająca się z części jednodrzwiowej i aż czterech pojemnych szuflad. Efektowny design i cztery różnorakie warianty kolorystyczne sprawiają, iż komoda sprawdzi się zarówno w nowoczesnym salonie, jak i sypialni czy pokoju dziecięcym.  Do produkcji mebla użyto wysokiej jakości płyty wiórowe laminowane, zabezpieczone obrzeżem ABS i wyposażono go w metalowe uchwyty, znacznie wytrzymalsze niż spotykane w tańszych modelach uchwyty plastikowe. 
Komoda Kenzo KN3
629,00 zł
Elegancka komoda Kenzo, składająca się z części dwudrzwiowej, wewnątrz której ukryte są dwie pojemne półki. Drzwiczki komody wyposażone zostały w bezuchwytowy system otwierania, a sam mebel posiada stopki plastikowe  z możliwością regulacji wysokości. Mebel wykonany został z wysokiej jakości płyty MDF i wyposażony w obrzeża ABS zwiększające jego trwałość. 
Komoda Nordic ND3
469,00 zł
Komoda Nordic ND3 wyposażona jest w dwie szuflady, półkę i wnękę. Mebel wykonany został w skandynawskim stylu, przez co cechuje go elegancki i nowoczesny wygląd. Komoda wsparta została na stabilnych, drewnianych nóżkach i wyposażona w system cichego domyku i szuflady na prowadnicach kulkowych.