Filtruj według

Zakup kompletnego zestawu kuchennego zapewnia wygodę, czasami jednak zdarza się, iż trzeba po prostu kupić jedną konkretną szafkę, by uzupełnić aranżację domowej kuchni. Zakup poszczególnych elementów kuchennych sprawdza się świetnie także wtedy, gdy ktoś chce poczuć się jak architekt wnętrz i własnoręcznie zaplanować i urządzić serce swojego domu, jakim jest kuchnia. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz, między innymi, szafki pod zlewozmywak, szafki stojące i wiszące w różnych rozmiarach, szafki okapowe i wiele innych.

Aktywne filtry

Szafka wisząca z suszarką Polo W80S
229,00 zł
Wisząca szafka kuchenna z serii Polo. Wewnątrz szafki zainstalowany jest wkład suszarki do naczyń podzielony na dwa poziomy. Mebel dostępny jest w kilku kolorach.
Szafka wisząca z witryną Polo W80PN
269,00 zł
Szafka kuchenna wisząca z serii Polo, składająca się z części dwudrzwiowej z witrynami ze szkła mlecznego. Wewnątrz szafki znajdują się dwie pojemne półki, a dostępna kolorystyka z pewnością zadowoli każdego i pozwoli dostosować barwę mebla do aranżacji pomieszczenia.
Szafka wisząca Polo W80
199,00 zł
Dwudrzwiowa kuchenna szafka wisząca z serii Polo, wewnątrz której znajdują się dwie półki o dużej pojemności. Dostępna kolorystyka umożliwia dobranie barwy szafki do aranżacji pomieszczenia.
Szafka wisząca z witryną Polo W60PN
189,00 zł
Szafka wisząca z witryną z serii Polo. Szafka składa się z dwóch części jednodrzwiowych otwieranych do góry, z witrynami ze szkła mlecznego. Dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych.
Szafka wisząca Polo W60OK
99,00 zł
Szafka kuchenna wisząca z serii Polo, którą zainstalować można nad okapem. Szafka wyposażona jest w część jednodrzwiową, którą otwiera się do góry. Mebel dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.
Szafka wisząca narożna Milo W60N
209,00 zł
Narożna, kuchenna szafka wisząca z serii Milo, wyposażona w część jednodrzwiową, wewnątrz której znajdują się dwie półki. Szafka dostępna jest w trzech różnych wariantach kolorystycznych.
Szafka wisząca Milo W60
169,00 zł
Szafka kuchenna wisząca serii Milo. Szafka składa się z części dwudrzwiowej, a wewnątrz niej znajdują się dwie półki. Dostępna jest w trzech różnych kombinacjach kolorystycznych.
Szafka wisząca Milo W40
129,00 zł
Wisząca szafka kuchenna z serii Milo, jednodrzwiowa, wyposażona w dwie półki. Szafka dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych.
Szafka wisząca zakończeniowa Milo W30OZ
79,00 zł
Szafka kuchenna wisząca, która posłuży jako zakończenie linii szafek. Posiada dwie półki i dostępna jest w dwóch różnych kolorach.
Szafka wisząca Milo W30
119,00 zł
Jednodrzwiowa szafka kuchenna wisząca z serii Milo. Wewnątrz szafki znajdują się dwie półki, a mebel dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.
Szafka stojąca zlewozmywakowa Milo S80Z
219,00 zł
Szafka kuchenna zlewozmywakowa z serii Milo, która nadaje się do wyposażenia w zlew. Szafka wyposażona jest w część dwudrzwiową i dostępna jest w kilku różnych kolorach.
Szafka stojąca Milo S80
259,00 zł
Dwudrzwiowa szafka kuchenna z serii Milo. Wewnątrz szafki znajduje się jedna pojemna półka. Mebel dostępny jest w kilku różnych wariantach kolorystycznych.