Filtruj według

Cena

Front

Korpus

Blat

Wstawka

Zakup kompletnego zestawu kuchennego zapewnia wygodę, czasami jednak zdarza się, iż trzeba po prostu kupić jedną konkretną szafkę, by uzupełnić aranżację domowej kuchni. Zakup poszczególnych elementów kuchennych sprawdza się świetnie także wtedy, gdy ktoś chce poczuć się jak architekt wnętrz i własnoręcznie zaplanować i urządzić serce swojego domu, jakim jest kuchnia. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz, między innymi, szafki pod zlewozmywak, szafki stojące i wiszące w różnych rozmiarach, szafki okapowe i wiele innych.

Aktywne filtry

Szafka wisząca narożna Polo W60N
209,00 zł
Narożna, wisząca szafka kuchenna z serii Polo, wyposażona w część jednodrzwiową wewnątrz której znajdują się dwie pojemne półki. Dzięki różnorodnej kolorystyce, szafkę łatwo dobrać można do już istniejącej aranżacji kuchni.
Szafka stojąca Polo S60/4SZ
439,00 zł
Kuchenna szafka stojąca z serii Polo, wyposażona w cztery bardzo pojemne szuflady. Duża pojemność szafki pozwala na przetrzymywanie w niej sporej ilości elementów kuchennych, a dostępna kolorystyka pozwoli dobrać jej barwę do indywidualnych potrzeb.
Szafka stojąca Polo S80/1SZ
329,00 zł
Kuchenna szafka stojąca Polo, która składa się z części dwudrzwiowej, za którą zlokalizowana jest jedna półka. Dodatkowo, szafka posiada także pojemną szufladę. Dostępna kolorystyka pozwoli każdemu dostosować szafkę do własnych potrzeb i aktualnej aranżacji kuchni.
Szafka stojąca narożna Polo S80NP
259,00 zł
Szafka kuchenna narożna, prawostronna z serii Polo, składająca się z części jednodrzwiowej, za którą ukryta jest pojemna półka. Mebel dostępny w kilku różnych wariantach kolorystycznych.
Szafka stojąca zlewozmywakowa Polo S80Z
229,00 zł
Szafka zlewozmywakowa z serii Polo, przystosowana by wyposażyć ją w zlew. Ponadto szafka wyposażona jest w pojemną część dwudrzwiową, a dostępna kolorystyka pozwoli dobrać odpowiednią barwę do aktualnej aranżacji kuchni.
Szafka wisząca Polo W30
109,00 zł
Jednodrzwiowa szafka kuchenna wisząca z serii Milo. Wewnątrz szafki znajdują się dwie półki, a mebel dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.
Szafka wisząca zakończeniowa Polo W30OZ
79,00 zł
Kuchenna szafka wisząca z serii Polo, która posłuży jako zakończenie linii szafek. Posiada dwie półki i dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych.
Szafka wisząca Polo W40
129,00 zł
Kuchenna szafka wisząca z serii Polo. Szafka jest jednodrzwiowa, a wewnątrz znajdują się dwie półki. Mebel dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.
Szafka wisząca Polo W60
149,00 zł
Szafka kuchenna wisząca z serii Polo, składająca się z części jednodrzwiowej wewnątrz której znajdują się dwie półki. Szafka dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych.
Szafka wisząca okapowa Milo W60OK
109,00 zł
Szafka wisząca kuchenna z serii Milo, do zainstalowania nad okapem. Szafka wyposażona jest w część jednodrzwiową, która otwiera się do góry. Dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych.
Szafka wisząca z witryną Milo W60PZ
219,00 zł
Szafka wisząca z witryną z serii Milo. Składa się z dwóch części jednodrzwiowych otwieranych do góry, z witrynami ze szkła mlecznego. Szafka dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych.
Szafka wisząca z witryną Milo W80PN
239,00 zł
Szafka kuchenna wisząca z serii Milo, która składa się z przeszklonej (szkło mleczne) części dwudrzwiowej. Wewnątrz szafki znajdują się dwie pojemne półki, a dostępna kolorystyka pozwoli dostosować mebel do własnych potrzeb, czy już istniejącej aranżacji kuchni.