Filtruj według

Cena

Podświetlenie

Front

Korpus

Aktywne filtry

Meble z serii Kitty - zestaw 1
2 859,00 zł
Komplet mebli młodzieżowych z serii Kitty, w skład którego wchodzą narożne biurko, pojemna komoda, podwójne łóżko, cztery półki, regał, szafa i szafka wisząca. Komplet pozwala w pełni umeblować pokój młodzieżowy, a dzięki dostępnej kolorystyce sprawdzi się do aranżacji pomieszczenia dla chłopaka, jak i dla dziewczyny.
Regał 3S Dover 20
369,00 zł
Wąski regał z kolekcji Dover, który stanowić będzie świetnie uzupełnienie aranżacji salonu lub jadalni. Regał Dover 20 wyposażony jest w trzy szuflady i dwie otwarte półki, gdzie umieścić można i wspaniale wyeksponować ozdobne przedmioty. Mebel utrzymany jest w ciepłej kolorystyce wiśni primavera, a szuflady wyposażone zostały w metalowe uchwyty w kolorze chromu - obie te cechy sprawią, iż pomieszczenie zyska na przytulności i będzie mieć unikatowy charakter.

Witryna wykonana została z wysokiej jakości płyt meblowych, przez co poszczycić się może dużą wytrzymałością na uszkodzenia, a zakup mebla będzie długoletnią inwestycją. Dodatkowo, na spodzie zamontowane zostały ślizgacze, które ułatwiają przemieszczanie mebla i chronią podłogę przed zarysowaniami.
Szafa ubraniowa 1D Happy 01
345,00 zł
Kompaktowa szafa ubraniowa z kolekcji Happy, która świetnie sprawdzi się jako element aranżacji pokoju młodzieżowego. Szafa Happy 01 wyposażona jest w część jednodrzwiową, wewnątrz której znajduje się pięć pojemnych półek, przez co szafa oferuje dużo przestrzeni do przechowywania ubrań, akcesoriów czy zabawek. Mebel wykonany został w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, w którym standardowe uchwyty zastąpione zostały wcięciami i utrzymany jest w jasnej kolorystyce białego modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic.

Zadbano o odpowiednią wytrzymałość mebla, wykorzystując przy jego produkcji wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup będzie inwestycją na długie lata

Komoda 2D1S Happy 10
329,00 zł
Kompaktowa komoda z kolekcji Happy, która świetnie sprawdzi się jako element aranżacji pokoju młodzieżowego. Komoda Happy 10 wyposażona jest w część dwudrzwiową, za którą skryta jest jedna półka, oraz w jedną szufladę. Dzięki temu mebel oferuje sporo przestrzeni do przechowywania ubrań czy elementów wyposażenia pokoju młodzieżowego. Mebel utrzymany jest w jasnej kolorystyce modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic i wykonany jest w minimalistycznym, nowoczesnym stylu, w którym standardowe uchwyty zastąpione zostały wygodnymi wcięciami.

W trosce o trwałość mebla zastosowano wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup będzie inwestycją na długie lata.
Półka wisząca Happy 30
105,00 zł
Półka wisząca z kolekcji Happy, która doskonale wyeksponuje znajdujące się na niej produkty i będzie świetną ozdobą pokoju młodzieżowego. Świetnie nadaje się do umieszczania na niej książek - dzięki zakończeniom na bokach, książki stać będą stabilnie i nie spadną z półki. Mebel wykonany jest w minimalistycznym, nowoczesnym stylu i utrzymany w jasnej kolorystyce modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic. W trosce o trwałość mebla zastosowano wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup będzie inwestycją na długie lata.
Meble z serii Kitty - zestaw 2
2 519,00 zł
Zestaw mebli młodzieżowych z serii Kitty. W skład zestawu wchodzą następujące meble: biurko, pojemna komoda, łóżko niskie, cztery półki, regał, stolik nocny, szafa i szafka wisząca. Pozwala on w pełni umeblować pokój młodzieżowy , a dzięki dostępnej kolorystyce meble dobrać będzie można do pokoju chłopaka, jak i dziewczyny.
Szafa ubraniowa 3D Happy 02
629,00 zł
Duża szafa ubraniowa z kolekcji Happy, która będzie świetnym elementem wyposażenia pokoju młodzieżowego. Szafa Happy 02 składa się z części trzydrzwiowej i dwóch otwartych półek - za parą małych drzwi po lewej stronie znajduje się po jednej półce, z prawej strony z kolei są dwie półki i drążek na wieszaki. Dzięki temu szafa oferuje dużo przestrzeni do przechowywania ubrań, akcesoriów czy zabawek. Mebel wykonany został w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, w którym standardowe uchwyty zastąpione zostały wygodnymi wcięciami i utrzymany jest w jasnej kolorystyce białego modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic.

W trosce o trwałość mebla zastosowano wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup będzie inwestycją na długie lata

Komoda 2D1R Happy 11
365,00 zł
Wysoka komoda z kolekcji Happy, która niejako łączy funkcje typowej komody i witryny i stanowić będzie świetne uzupełnienie pokoju młodzieżowego. Komoda Happy 11 wyposażona jest w część dwudrzwiową i cztery otwarte półki, z jedną dodatkową półką skrytą za drzwiczkami. Mebel oferuje sporo przestrzeni do przechowywania przedmiotów, a otwarte półki doskonale nadają się do eksponowania przedmiotów ozdobnych czy zabawek.

Mebel utrzymany jest w jasnej kolorystyce modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic i wykonany jest w minimalistycznym, nowoczesnym stylu, w którym standardowe uchwyty zastąpione zostały wygodnymi wcięciami. W trosce o trwałość mebla zastosowano wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup będzie inwestycją na długie lata.
Komoda duża King (KIN-04)
419,00 zł
Stylowa komoda serii King, której powierzchnia podzielona została na trzy szafki i otwartą półkę. Szafki wyposażone zostały w bezuchwytowy system otwierania, zapewniając komodzie minimalistyczny design, a unikalne połączenie matu i połysku nada pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.
Meble z serii Kitty - zestaw 3
1 989,00 zł
Komplet mebli młodzieżowych z serii Kitty, w skład którego wchodzą biurko, komoda, łóżko niskie, pięć półek, regał, stolik nocny i szafka wisząca. Meble dostępne są w pięciu różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala dobrać je do aranżacji pokoju dziewczyny, jak i chłopaka.
Szafa ubraniowa 2D Happy 03
539,00 zł
Pojemna szafa ubraniowa z kolekcji Happy, która będzie doskonałym uzupełnieniem wyposażenia pokoju młodzieżowego. Szafa Happy 03 składa się z części dwudrzwiowej, wewnątrz której znajdują się dwie półki - jedna na spodzie, druga na górze mebla - oraz drążek na wieszaki. Dzięki temu szafa oferuje sporo przestrzeni do przechowywania ubrań, a półki dodatkowo pomieszczą mniejsze przedmioty, jak akcesoria czy zabawki. Mebel utrzymany jest w jasnej kolorystyce białego modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic i wykonany został w minimalistycznym, nowoczesnym stylu, w którym standardowe uchwyty zastąpione zostały wygodnymi wcięciami.

Dodatkowo, za dopłatą istnieje możliwość zamówienia oświetlenia LED, które otwiera się w momencie otwarcia szafy. W trosce o trwałość mebla zastosowano wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup będzie inwestycją na długie lata
Regał 2D Happy 13
489,00 zł
Szeroki i wysoki regał z kolekcji Happy, który łączy cechy typowego regału z biblioteczką i świetnie sprawdzi się jako element aranżacji pokoju młodzieżowego. Regał Happy 13 składa się z części dwudrzwiowej, wewnątrz której są dwie półki, oraz z sześciu otwartych wnęk. Dzięki sporej ilości półek, mebel pomieści sporo przedmiotów, a otwarte wnęki posłużą do wyeksponowania przedmiotów ozdobnych czy książek.

Mebel wykonany jest w minimalistycznym, nowoczesnym stylu, w którym standardowe uchwyty zastąpione zostały wygodnymi i bezpiecznymi w użytkowaniu wcięciami. Utrzymany jest on w jasnej kolorystyce modrzewia sibiu, uzupełnionego wstawkami w kolorze buk iconic. W trosce o trwałość mebla zastosowano wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS - chroni to mebel przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, iż zakup będzie inwestycją na długie lata.