Kategorie

Filtruj według

Cena

Front

Korpus

Obicie

Stelaż

Idealne krzesło to wygodne krzesło. Pamiętaj, że w swoim biurze większość czasu spędzasz w pozycji siedzącej, która nie służy dobrze Twojemu zdrowiu i prawidłowej postawie ciała. Istotne jest by po skończonej pracy nie czuć się obolałym i ociężałym. Właściwie dobrane do naszych potrzeb krzesło biurowe, powinno zapewnić komfort i przyjemność z wykonanej pracy. Dobrze wyprofilowany stelaż krzesła to połowa sukcesu. Równie ważne jest to, by wybrane przez nas krzesło biurowe łączyło w sobie wygodę, komfort oraz funkcję dekoracyjną i estetyczną.

Aktywne filtry

Fotel biurowy A-0904
101,45 zł
Fotel biurowy A-0904 to mebel idealnie nadający się do biura. Stelaż fotela wykonany jest z trwałego metalu, siedzisko obite zostało tkaniną, a do wykonania oparcia wykorzystano siatkę. Mebel dostępny jest w dwóch różnych kolorach - czarno-czarnym bądź czarno-niebieskim. Fotel posiada mechanizm umożliwiający regulację wysokości, na której znajduje się siedzisko. 
Fotel biurowy Q-114
459,00 zł
Fotel obrotowy Q-114 stanowiący połączenie nowoczesnej i zarazem eleganckiej formy. Fotel tapicerowany jest miłą w dotyku skórą ekologiczną i osadzony jest na stelażu z chromowanego metalu, który zapewnia mu wysoką trwałość. Fotel Q-114 wyposażony jest w mechanizm TILT, który umożliwia przechylanie fotela i blokowanie go w określonej pozycji, a także w regulowane w pionie podłokietniki - można je złożyć, by wsunąć fotel pod biurko. Fotel dostępny jest w czarnym kolorze, z białymi wstawkami. 
Fotel biurowy Q-25
205,00 zł
Fotel obrotowy Q-25, który zapewni komfort i wygodę podczas wielogodzinnej pracy w biurze. Siedzisko fotela obite zostało wysokiej jakości tkaniną, oparcie pokryto przewiewną siatką, a całość wspierana jest przez stelaż z chromowanego metalu. Fotel umożliwia wygodną regulację wysokości siedziska, jak i kąta nachylenia oparcia. Fotel dostępny jest w trzech różnych wariantach kolorystycznych.
Fotel biurowy Q-25Y
229,00 zł
Fotel obrotowy Q-25Y, który, dzięki delikatnie wyprofilowanemu oparciu, zapewni komfort i wygodę podczas wielogodzinnej pracy w biurze. Siedzisko fotela obite zostało wysokiej jakości tkaniną, oparcie pokryto przewiewną siatką, a całość wspierana jest przez stelaż z chromowanego metalu. Fotel umożliwia wygodną regulację wysokości siedziska, jak i kąta nachylenia oparcia. Fotel dostępny jest w pięciu różnych wariantach kolorystycznych.
Fotel biurowy Q-M1
199,00 zł
Fotel obrotowy Q-M1, który świetnie sprawdzi się w biurze czy gabinecie, gdzie zapewni komfort i wygodę podczas wielogodzinnej pracy przy biurku. Siedzisko fotela obite zostało wysokiej jakości tkaniną, dostępną w dwóch różnych kolorach, a całość wsparta jest na stelażu z malowanego na czarno metalu. Fotel umożliwia wygodną regulację wysokości siedziska, jak i kąta nachylenia oparcia.
Komoda Maximus 1D4S (MXS-07)
419,00 zł
Komoda Maximus z jedną szafką i czterema pojemnymi szufladami. Komoda idealnie sprawdzi się w salonie czy sypialni i dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych.