Filtruj według

Cena

Front

Korpus

Obicie

Szafka na buty to mebel idealnie pasujący do każdego przedpokoju. Często wykorzystywana, jako element dopełniający całości z lustrem czy szafką wiszącą z panelem ubraniowym. Przy jej wyborze powinniśmy kierować się dostosowanym do naszego przedpokoju rozmiarem szafki, która pomieści w sobie jak największą liczbę par butów. Dzięki temu meblowi, w łatwy sposób uporządkujesz swoje buty w pary i przechowasz je w schludny sposób.

Aktywne filtry

Szafka na buty Rio (RIO-25)
229,00 zł
Elegancka szafka na buty w matowej kolorystyce. Górę szafki wyściela wygodne siedzisko z ekologicznej skóry.
Szafka na buty Maximus 2D (MXS-38)
279,00 zł
Szeroka szafka na buty z serii Maximus. Wyposażona jest w dwie szafki, a na jej górze znajduje się siedzisko wyłożone ekologiczną skórą. Mebel dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. 
Szafka na buty Maximus 3D (MXS-39)
379,00 zł
Wysoka szafka na buty Maximus z trzema szafkami. Dzięki swojej pojemności i eleganckiemu wyglądowi, mebel świetnie sprawdzi się w każdym przedpokoju.
Szafka na buty Aramis
159,00 zł
Szafka na buty Aramis. Otwarta struktura mebla nadaje mu lekkości, a trzy poziomy pozwalają na przechowywanie sporej ilości obuwia. Do wyboru różne warianty kolorystyczne. 
Szafka na buty Tahoe TA30
269,00 zł
Szafka na buty Tahoe TA30 to idealne rozwiązanie dla osób posiadających niewielki przedpokój - półka wyposażona jest w dwie pojemne przestrzenie, które otwierane są za uchylane fronty, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Szafka utrzymana jest w naturalnej, ciepłej kolorystyce i wykonana z wysokiej jakości płyt laminowanych zabezpieczonych obrzeżem ABS. 
Szafka na buty Tahoe TA31
379,00 zł
TA31 to wysoka szafka na buty z serii Tahoe, która świetnie sprawdzi się do aranżacji niewielkich przedpokojów - półka wyposażona jest w trzy pojemne przestrzenie, które otwierane są za uchylane fronty, co pozwoli zaoszczędzić sporo przestrzeni w pomieszczeniu o małym metrażu. Szafka utrzymana jest w naturalnej, ciepłej kolorystyce i wykonana z wysokiej jakości płyt laminowanych zabezpieczonych obrzeżem ABS. 
Szafka wisząca Sky (SKY-06)
189,00 zł
Szafka wisząca z serii Sky. W podglądzie widoczna dostępna kolorystyka.
Szafka wisząca Verin 1DP (VRN-07)
339,00 zł
Długa szafka wisząca z kolekcji Verin, wykonana w eleganckim, stonowanym stylu, która umożliwia montaż półek z lewej bądź prawej strony. Idealnie sprawdzi się jako element wystroju salonu bądź pokoju dziennego urządzonego w nowoczesnym stylu. Szafka wyposażona jest w część jednodrzwiową i otwarte półki.